- -25%

Rozważania papieża Franciszka, który zachęca, aby Matce Chrystusa powierzyć codzienne troski i otworzyć przed Nią serce. To proste, ale trafiające do serca medytacje, które pomoga w zgłebianiu tajemnic różańcowych.
Obecnie brak na stanie
Bezpieczne Płatności dzięki PayPal i Dotpay
Darmowa dostawa od 129 złotych
Jesteśmy Dla Was od poniedziałku do piątku 8:00-16:00
Od Maryi uczmy się pokory, rozpoznawania woli Bożej, posłuszeństwa i zawierzenia Bogu. Serdecznie pozdrawiam uczestniczących w tej audiencji Polaków. Przedwczoraj obchodziliśmy uroczystość Zwiastowania Pańskiego, pamiątkę dnia, w którym Chrystus, Syn Boży, zstąpił z nieba, przyjął ciało z Maryi Dziewicy i stał się człowiekiem. To wydarzenie wspominamy w codziennej modlitwie, gdy pozdrawiamy Bożą Matkę słowami Anioła: „Zdrowaś Maryjo, łaski pełna”. Uczmy się od Niej pokory, rozpoznawania woli Bożej, posłuszeństwa i zawierzenia Bogu. Z serca wam błogosławię.
Papież Franciszek
Słowa do Polaków po katechezie podczas audiencji generalnej, 10 kwietnia 2013
Modlitwa różańcowa znana jest od wieków. Maryja prosiła o nią objawiając się w Fatimie, Lordes, Gietrzwałdzie...Powtarzanie "Pozdrowienia anielskiego" jest jednym z najwspanialszych sposobów wyrażenia wiary i zawierzenia się tej, która sama nazwała siebie Matką Bożą Różańcową. Papież Franciszek, wielki orędownik modlitwy różańcowej, zaprasza nas do nawiązania osobistego dialogu z Maryją. Zachęca, aby Matce Bożej powierzyć codzienne troski i otworzyć przed Nią serce.
Polecamy także:
Różaniec dla każdego
Różaniec w ikonach
Nowenna do Najświętszej Maryi Panny z Pompei
Klasyka mistrza duchowości o pięknie modlitwy różańcowej, jej pochodzeniu, owocach i cudach, jakie Pan Bóg zdziała za pomocą Różańca Świętego oraz o sposobie jego właściwego odmawiania. Św. Ludwik na początku XVIII wieku przypomniał w swoim dziele niezliczonym rzeszom katolików na całym świecie ogromną ważność tej modlitwy.
Różaniec – szturm dziecięcych serc do nieba!
Łaska związania z objawieniami w Fatimie ciągle trwa i owocuje. Wystarczy wspomnieć słowa ks. Luciano Guerra – wieloletniego rektora fatimskiego sanktuarium – „Fatima nie powiedziała ostatniego słowa. Fatima będzie wielkim znakiem naszych czasów”. Podobnie wypowiadał się Papież Benedykt XVI: „Łudziłby się ten, kto sądziłby, że prorocka misja Fatimy została zakończona”.