Kategorie

Rozrywka

Rozrywka

Pokazano 1-9 z 43 pozycji

Aktywne filtry

Potęga osobowości
  • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Potęga osobowości

W głowie niemal każdego z nas pojawiają się pytania: „Kim jestem?”, „Jaki jest cel mojego życia?”, „Dokąd zmierzam?”, „Co chcę w życiu osiągnąć?”.  Chcemy wiedzieć, czy jesteśmy introwertykami czy ekstrawertykami, w jaki sposób podejmujemy decyzje, jakie są nasze mocne i słabe strony, jak pozostać sobą i nie dać się manipulować innym. Potęga osobowości pomoże ci odkryć swój potencjał i tożsamość.

54,90 zł 51,90 zł -3,00 zł
Sekrety stylowej szafy. Królewska garderobiana radzi, jak się ubierać i dbać o ubrania
  • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Sekrety stylowej szafy....

Przemierzasz galerie handlowe w poszukiwaniu najmodniejszych kreacji, które kilka tygodni później tylko zagracają twoją garderobę. Alicia Healey, garderobiana, przez kilka lat pracowała w pałacu Buckingham, a dziś pomaga w wyborze odpowiednich strojów rodzinom królewskim i towarzyskiej elicie z całego świata. 

39,90 zł 36,90 zł -3,00 zł
  • -4,00 zł
Obecnie brak na stanie

Coś pięknego! Poznaj haft i...

Przedstawiam ci pierwszą w Polsce tak dużą, współczesną publikację o hafcie. Na kilkuset bogato ilustrowanych stronach dzielę się z tobą wiedzą o tym, jak zacząć haftować, i zdradzam hafciarskie triki. Znajdziesz tu kilkadziesiąt ściegów i instrukcje do nich, sposoby na wyszywanie liści, kwiatów i napisów. 

59,99 zł 55,99 zł -4,00 zł
Kompaktowo
  • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Kompaktowo Jak urządzić...

Stylowa kanapa czy praktyczne rozkładane łóżko? Piękna komoda czy funkcjonalna duża szafa? Kuchnia z otwartymi szafkami czy szuflady mieszczące wszystkie potrzebne produkty? Jak urządzić mieszkanie, by było jednocześnie stylowe i wygodne? Kompaktowo to niezwykły poradnik, który pomoże ci optymalnie wykorzystać każdy metr kwadratowy twojego mieszkania.

44,90 zł 41,90 zł -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Dzieci kontra Rodzice. Biblia

Gdzie mieszkali Adam i Ewa? Kto zbudował arkę? Dynamiczna gra, w której dzieci rywalizują z rodzicami. Ciekawe pytania przeniosą Was w niezwykły świat Biblii. W grze znajdziecie pytania przygotowane specjalnie dla dzieci i dla rodziców.

19,99 zł
Obecnie brak na stanie

Dzieci kontra Rodzice....

Kalambury "Dzieci kontra Rodzice" to wesoła i wciągająca gra rodzinna.

Zabawne hasła, przygotowane specjalnie dla dzieci i dla rodziców, zapewnią niezapomnianą rozrywkę. W grze zwycięży ten, kto ma dobry refleks i szeroką wyobraźnię.

19,90 zł
  • -2,00 zł
Obecnie brak na stanie

Uno gra karciana

Gra karciana, składająca się ze 108 kart w 4 różnych kolorach oraz kart akcji. Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się kart w każdej rundzie i zdobycie punktów za karty, które zostały w rękach innych graczy.

34,90 zł 32,90 zł -2,00 zł
  • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Skarb w glinianym naczyniu....

Abp Fulton J. Sheen to jeden z najbardziej znanych hierarchów XX wieku. Jego charyzma każdego tygodnia gromadziła przed odbiornikami  trzydzieści milionów ludzi. Skarb w glinianym naczyniu to jego opowieść autobiograficzna.  Wszystkie wspomnienia opatrzone są refleksjami ukazującymi prawdę o byciu prawdziwym świadkiem Chrystusa.

39,90 zł 36,90 zł -3,00 zł