Filtruj według

Cena

Cena

 • 9,00 zł - 238,00 zł

Rok wydania:

Rok wydania:

Wydawca:

Wydawca:

Wokół Biblii

Wokół Biblii

Pokazano 1-9 z 30 pozycji

Aktywne filtry

Miejsce biblijne na każdy dzień roku
 • -2,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Miejsce biblijne na każdy...

Gdy słyszymy ,,Ziemia święta", zazwyczaj nasze myśli wędrują do współczesnego Izraela i obecnej Autonomii Palestyńskiej. Na tych terenach miało miejsce najwięcej wydarzeń opisanych w Biblii. Niniejsza książka jest zaproszeniem do intelektualnej podróży po tych miejscach. W podróż tę wyruszymy wraz z bohaterami biblijnych opowiadań.

44,90 zł 42,90 zł -2,00 zł
Adoracje z Pismem Świętym
 • -1,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Adoracje z Pismem Świętym

Klęcząc przed Najświętszym Sakramentem, chcemy wyrazić pełnię swojego uwielbienia, wdzięczności i zaufania do Boga. Adoracje to wspaniała pomoc dla wszystkich, którzy chcą pięknymi słowami wyrazić, co czują w sercu. Atutem książki jest możliwość prowadzenia adoracji w oparciu o wskazany fragment Pisma Świętego.

19,90 zł 18,90 zł -1,00 zł
Kobiety w Piśmie Świętym
 • -4,10 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Kobiety w Piśmie Świętym

Ewa, Sara, Anna, Miriam czy Estera jakże często słyszymy te imiona; są one nierozerwalnie połączone z Pismem Świętym i całą historią Zbawienia. Ale kim są postacie kryjące się za tymi imionami? Autor w tej fascynującej książce, przedstawiając sylwetki 16 niezwykle istotnych kobiet odgrywających ważną rolę w Piśmie Świętym.

69,00 zł 64,90 zł -4,10 zł
Bóg, Biblia, Mesjasz
 • -3,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Bóg, Biblia, Mesjasz

Pasjonująca rozmowa Grzegorza Górnego i Rafała Tichego z ks. prof. Waldemarem Chrostowskim wprowadza nas w świat Biblii i jej tajemnic oraz w samo sedno relacji chrześcijańsko-judaistycznych.

49,90 zł 46,90 zł -3,00 zł
Rozważaj i głoś Ewangelię
 • -20,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Rozważaj i głoś Ewangelię...

Nowe, poręczne wydanie jednego z najważniejszych komentarzy biblijnych!

Książki są owocami wieloletnich doświadczeń i refleksji nad czterema kanonicznymi Ewangeliami. To komentarze zgodne ze starożytną metodą lectio divina, gdzie głównym założeniem jest skupiona i przepełniona modlitwą lektura szukająca w Słowie Tego, Który mówi, by wejść z Nim w dialog, poznać Go, pokochać i za Nim podążać.

249,90 zł 229,90 zł -20,00 zł
Biblia dla dzieci
 • -1,00 zł
Obecnie brak na stanie

Biblia dla dzieci (nowa)

Prezentujemy przepięknie wydaną ilustrowaną Biblię dla dzieci, zawierającą najpopularniejsze opowieści biblijne Starego i Nowego Testamentu, napisane przez autorkę pracującą z dziećmi na co dzień. Wspaniałe opowieści mówią o dobru, o miłości, o potrzebie wzajemnej pomocy, niosą nadzieję i pocieszenie. Zrozumiały język i kolorowe ilustracje spodobają się każdemu dziecku.

27,95 zł 26,95 zł -1,00 zł
 • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Księga nad księgami. Midrasze

Księga nad księgami. Midrasze to zbiór niezwykłych rozważań dotyczących pierwszej księgi Biblii, a zarazem pierwszej księgi żydowskiej Tory – Bereszit, czyli Księgi Rodzaju. Równocześnie jest to podróż przez historię Żydów i judaizmu.

Midrasze bywają zarówno poważne, jak i zabawne. Niektóre rodzą się nie z potrzeby religijnej, lecz z potrzeby opowiadania i słuchania historii."

49,99 zł 46,99 zł -3,00 zł
Wrota Biblii
 • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Wrota Biblii

Chronologie historii zbawienia. Mapy najistotniejszych wydarzeń z historii ludu Bożego. Grafiki objaśniające każdą z ksiąg tworzących Stary i Nowy Testament wg kanonu katolickiego. Wrota Biblii stają się więc uzupełnieniem dostępnych wydań Pisma Świętego, wprowadzeń do Biblii, monografii poświęconych studiom biblijnym, podręczników do nauczania religii, do materiałów związanych ze Słowem Bożym.

54,90 zł 51,90 zł -3,00 zł
Wersety bibljne
 • -1,00 zł
W magazynie

Wersety biblijne

Głównym celem tej książki jest przedstawienie, jak niektóre wersety biblijne są błędnie interpretowane lub aplikowane do życia w niewłaściwy sposób. Mimo zmieniających się czasów i różnych form praktycznego stosowania Bożego Słowa w codziennym życiu, oryginalny zamysł Autora i pierwotne znaczenie tekstu pozostają niezmienne. Dlatego konieczne jest, byśmy je prawidłowo rozumieli.

34,90 zł 33,90 zł -1,00 zł