Filtruj według

Cena

Cena

 • 3,00 zł - 4,00 zł

Rok wydania:

Rok wydania:

Wydawca:

Wydawca:

Poradniki/Psychologia

Poradniki/Psychologia

Poradniki/Psychologia

Pokazano 1-9 z 270 pozycji

Aktywne filtry

 • -2,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Zjednoczeni miłością. Dla...

Autor, jako wnikliwy obserwator życia, dostrzega popełniane przez narzeczonych i młodych małżonków błędy i czyhające na nich zagrożenia. Podpowiada, w jaki sposób rozwiązywać problemy, które pojawiają się na tej drodze życia. 

34,90 zł 32,90 zł -2,00 zł
 • -2,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Powołani do miłości....

Budowanie małżeństwa i rodziny dostarcza radości i spełnienia. Stanowi również niemałe wyzwanie, zwłaszcza gdy w zgodzie z własnym sercem chce się je kształtować po chrześcijańsku.

Autor przypomina o źródłach, ważnych w codziennym życiu rodzinnym – Biblii oraz adhortacji Amoris laetitia.

26,90 zł 24,90 zł -2,00 zł
 • -7,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Co Ci leży na sercu? Dieta...

PRZEDSPRZEDAŻ - WYSYŁKA PO 12.08.2021

Książka Ewy Trusewicz „Co Ci leży na sercu? Dieta w chorobach układu krążenia” nie jest kolejnym poradnikiem o tym, jak należy odżywiać się w miażdżycy. Dzięki niej zrozumiesz, co się dzieje w Twoim organizmie. Przekonasz się, dlaczego niektóre „złote rady” idą na skróty i mogą przynieść więcej szkody niż pożytku.

39,90 zł 32,90 zł -7,00 zł
 • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Jak mądrze zadbać o swojego...

Młody czy starszy? Smakosz czy miłośnik dań wszelakich? Kanapowiec czy nieustraszony odkrywca? Każdy czworonożny pupil potrzebuje miłości wyrażanej nie tylko w smaczkach i głaskach, ale też troską o jego zdrowie. Twój ulubieniec także.

39,99 zł 36,99 zł -3,00 zł
 • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Uwolnij głowę. Jak pozbyć...

Pozbądź się negatywnych myśli i uwolnij głowę!

Opierając się na fragmentach Pisma Świętego, najnowszych badaniach naukowych oraz własnych doświadczeniach, autorka udowadnia, że zmiana myślenia jest na wyciągnięcie ręki. Pokazuje konkretne sposoby walki z przebiegłymi wrogami, którzy za wszelką cenę chcą sprawić, byśmy byli niezdolni do pełni życia.

34,90 zł 31,90 zł -3,00 zł
 • -1,00 zł
Obecnie brak na stanie

Po pierwsze pomagać. O...

Czy chrześcijanie mogą zaufać ustaleniom psychologów i neurobiologów? Czy należy zweryfikować na ich podstawie nauczanie Kościoła w kwestii natury ludzkiej i powołania człowieka? To pytania, które coraz częściej pojawiają się w dyskusjach ludzi wierzących. Odpowiedzi na nie stara się znaleźć Magdalena Kędzierska-Zaporowska w rozmowie z o. Andrzejem Jastrzębskim. 

29,90 zł 28,90 zł -1,00 zł
 • -2,00 zł
Obecnie brak na stanie

Być tatą jak Bóg Ojciec

Dziś ojcowie stają przed wieloma trudnościami i przeszkodami, które wcześniejszym pokoleniom nie były znane. Jak być dla swoich synów i córek wiarygodnym autorytetem? Jak wychowywać dzieci i kształtować ich życiowe postawy zgodnie z tradycyjnymi wartościami?

31,90 zł 29,90 zł -2,00 zł
 • -2,00 zł
W magazynie

Gdybyśmy zaczynali od nowa

Autorzy przedstawiają ciekawe pomysły na mierzenie się z problemami typowo małżeńskimi: seks, finanse, wychowywanie dzieci. To książka dla każdego, kto chce przyglądnąć się swojemu funkcjonowaniu w rodzinie. Zawiera ważne przesłanie, że każdy z nas każdego dnia zaczyna od nowa i warto wykorzystać jak najlepiej tę kolejną szansę.

34,90 zł 32,90 zł -2,00 zł