Filtruj według

Cena

Cena

 • 4,00 zł - 77,00 zł

Rok wydania:

Rok wydania:

Wydawca:

Wydawca:

Poradniki/Psychologia

Poradniki/Psychologia

Poradniki/Psychologia

Pokazano 1-9 z 113 pozycji

Aktywne filtry

Psychologia wojny
 • -3,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Psychologia wojny

Pochodzące z pierwszej ręki relacje z różnych bitew i wyniki badań naukowych w dziedzinie psychologii walki zbrojnej, które oferują wiarygodny wgląd w to, co wojna jest w stanie zrobić z umysłem człowieka. Autor skupia się na najniższym poziomie taktycznym - na zwykłych żołnierzach, którzy stają twarzą w twarz do walki z wrogiem.

49,99 zł 46,99 zł -3,00 zł
Psychologia dla początkujących
 • -3,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Psychologia dla początkujących

Dla wszystkich chcących wiedzieć, jakie mechanizmy nami kierują. Dla każdego, kto szuka odpowiedzi na pytania: dlaczego się różnimy, czym jest pamięć, jak powstają wspomnienia, i wiele, wiele innych. Książka pełna ciekawych eksperymentów wyjaśniających tajniki ludzkich wyborów. Po jej przeczytaniu inaczej spojrzysz na otaczający świat i siebie.

44,90 zł 41,90 zł -3,00 zł
Psychologia rozwoju narodów
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Psychologia rozwoju narodów

Książka traktuje o społecznościach, ich poczuciu przynależności do konkretnego narodu, a także wykazuje, jak zmienia się rzeczywistość. Autor skupia się na różnych aspektach, w tym na nauce i sztuce. Według niego, na charakter narodowy ogromny wpływ wywiera historia. Mowa tu też o terroryzmie, który, mimo przemian i postępu, wciąż jest obecny w społeczeństwach. 

16,00 zł
Szum
 • -2,10 zł
W magazynie

Szum, czyli skąd się biorą...

Najnowsza książka jednego z najwybitniejszych myślicieli współczesności Daniela Kahnemana (m.in. autora bestselleru Pułapki myślenia).

Autorzy z jednej strony analizują pojęcie tendencyjności, a z drugiej szumu, który wpływa na rozbieżności w decyzjach fachowców rozpatrujących oddzielnie te same sprawy.

59,00 zł 56,90 zł -2,10 zł
Nawyki warte miliony
 • -2,10 zł
Obecnie brak na stanie

Nawyki warte miliony. Jak...

Sprawdzone sposoby, dzięki którym podwoisz i potroisz swoje dochody!

Być może już wiesz, że nawyki kształtują życie i że zależy od nich ogromna większość naszych myśli, przekonań i działań. Z publikacji dowiesz się, czym są „nawyki milionerów” – czyli ludzi, którzy zbudowali fortuny w ciągu jednego pokolenia.

49,00 zł 46,90 zł -2,10 zł
Nie zaczęło się od ciebie
 • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Nie zaczęło się od ciebie....

Depresja, zaburzenia lękowe, chroniczny ból czy obsesje nie zawsze muszą być efektem wydarzeń, których doświadczyliśmy osobiście. Ich korzenie czasem sięgają czasu naszych rodziców, dziadków, a nawet pradziadków. Badania dowodzą, że traumatyczne doświadczenia mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie, a ślady emocjonalne tego zdarzenia mogą pozostać żywe.

39,99 zł 36,99 zł -3,00 zł
Rodzina (nie)idealna
 • -1,00 zł
Obecnie brak na stanie

Rodzina (nie)idealna. O...

Bóg kocha wszystkie rodziny. Także te niedoskonałe, niepełne, z konfliktami i trudnościami. Wysokie wymagania zawarte w Biblii mają rodzinę jednoczyć, a nie dzielić.

Joël Pralong – szwajcarski kapłan i jednocześnie doradca rodzinny zajmuje się takimi problemami jak bunt dzieci, kryzys wieku dojrzewania, nieporozumienia małżeńskie, rozwód, uzależnienia czy próby samobójcze nastolatków.

34,95 zł 33,95 zł -1,00 zł
Spróbuj żyć łagodniej
 • -4,00 zł
Obecnie brak na stanie

Spróbuj żyć łagodniej. Jak...

Książka ta to napisany z wielką empatią przewodnik, który pokazuje, jak odzyskać równowagę emocjonalną, radość życia i poczucie więzi z innymi. 

Autorka, czerpiąc ze swego doświadczenia psychoterapeutki i z mądrości Biblii, tłumaczy, jak uporać się z ograniczającymi nas schematami myślowymi, lepiej rozumieć i świadomie reagować na sygnały płynące z ciała i z emocji.

49,90 zł 45,90 zł -4,00 zł