Filtruj według

Cena

Cena

 • 1,00 zł - 77,00 zł

Rok wydania:

Rok wydania:

Wydawca:

Wydawca:

Poradniki/Psychologia

Poradniki/Psychologia

Poradniki/Psychologia

Pokazano 1-9 z 122 pozycji

Aktywne filtry

Szum
 • -2,10 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Szum, czyli skąd się biorą...

Najnowsza książka jednego z najwybitniejszych myślicieli współczesności Daniela Kahnemana (m.in. autora bestselleru Pułapki myślenia).

Autorzy z jednej strony analizują pojęcie tendencyjności, a z drugiej szumu, który wpływa na rozbieżności w decyzjach fachowców rozpatrujących oddzielnie te same sprawy.

59,00 zł 56,90 zł -2,10 zł
Nawyki warte miliony
 • -2,10 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Nawyki warte miliony. Jak...

Sprawdzone sposoby, dzięki którym podwoisz i potroisz swoje dochody!

Być może już wiesz, że nawyki kształtują życie i że zależy od nich ogromna większość naszych myśli, przekonań i działań. Z publikacji dowiesz się, czym są „nawyki milionerów” – czyli ludzi, którzy zbudowali fortuny w ciągu jednego pokolenia.

49,00 zł 46,90 zł -2,10 zł
Rodzina (nie)idealna
 • -1,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Rodzina (nie)idealna. O...

Bóg kocha wszystkie rodziny. Także te niedoskonałe, niepełne, z konfliktami i trudnościami. Wysokie wymagania zawarte w Biblii mają rodzinę jednoczyć, a nie dzielić.

Joël Pralong – szwajcarski kapłan i jednocześnie doradca rodzinny zajmuje się takimi problemami jak bunt dzieci, kryzys wieku dojrzewania, nieporozumienia małżeńskie, rozwód, uzależnienia czy próby samobójcze nastolatków.

34,95 zł 33,95 zł -1,00 zł
Spróbuj żyć łagodniej
 • -4,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Spróbuj żyć łagodniej. Jak...

Książka ta to napisany z wielką empatią przewodnik, który pokazuje, jak odzyskać równowagę emocjonalną, radość życia i poczucie więzi z innymi. 

Autorka, czerpiąc ze swego doświadczenia psychoterapeutki i z mądrości Biblii, tłumaczy, jak uporać się z ograniczającymi nas schematami myślowymi, lepiej rozumieć i świadomie reagować na sygnały płynące z ciała i z emocji.

49,90 zł 45,90 zł -4,00 zł
Sztuczki survivalowe
 • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Sztuczki survivalowe

Poznasz skuteczne metody wydostania się z opresji, np. tonącego samochodu, strzelaniny, pożaru lasu. Wykonasz improwizowane ubranie, tymczasowe schronienie czy własną folię NRC. Przygotujesz filtry wodne i pojemniki do przenoszenia płynów. Sporządzisz lekarstwa, a także pożywienie z owoców lasu, łąki i parku miejskiego. 

36,90 zł 33,90 zł -3,00 zł
Vademecum survivalowe
 • -2,00 zł
Obecnie brak na stanie

Vademecum survivalowe

Pomaga pokonywać własne słabości, umożliwia zdobywanie nowych umiejętności, uczy poruszać się pewnie w każdym terenie - czy są to równie piękne jak niebezpieczne góry, czy miejska dżungla. Łączący elementy sportu, nauki, techniki i psychologii survival pozwala na naprawdę wszechstronny rozwój. 

44,90 zł 42,90 zł -2,00 zł
Survival. Jak przeżyć w każdych warunkach
 • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Survival. Jak przeżyć w...

„Jak przeżyć w każdych warunkach” to kompletny podręcznik umiejętności przeżycia w terenie miejskim i pozamiejskim, ćwiczonych przez elitarne oddziały wojsk amerykańskich i brytyjskich.Chris McNab opisuje swe doświadczenia z obu stron Atlantyku, zawierając w książce podstawy możliwości przetrwania w każdym środowisku 

49,90 zł 46,90 zł -3,00 zł
Podręcznik survivalu
 • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Podręcznik survivalu

Podręcznik survivalowy za pośrednictwem wielu różnych sytuacji walki o przetrwanie przekazuje najważniejsze sposoby utrzymania się przy życiu w nawet najbardziej niekorzystnych sytuacjach, w tym między innymi: jak zbudować schronienie, upolować jelenia, odeprzeć napastników, uciec z niewoli albo opatrzyć poważną ranę. 

49,90 zł 46,90 zł -3,00 zł
Wstań! Skuteczny sposób, by zyskać pewność siebie i stawić czoło wyzwaniom
 • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Wstań! Skuteczny sposób, by...

Unieś ręce lub stań w pozie Wonder Woman – poczujesz siłę i zmienisz swoje nastawienie do czekającego cię zadania na bardziej pozytywne. Dzięki prostym trikom możesz pokonać poczucie bezsilności. Poparta naukowymi dowodami rewolucyjna teoria autorki mówi, że pewność siebie można wytrenować!

49,99 zł 46,99 zł -3,00 zł