Wiara i duchowość

Wiara i duchowość

Wiara i duchowość

Pokazano 1-9 z 965 pozycji

Aktywne filtry

 • -5,00 zł
 • Nowy
W magazynie

7 darów Ducha Świętego

Dlaczego jest siedem darów Ducha Świętego? Co one tak naprawdę w nas sprawiają? Jak je pielęgnować? Jak się o nie modlić?

19,90 zł 14,90 zł -5,00 zł
 • -2,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Sztuka życia bez ściemy

Czy bliskości da się nauczyć? Co to znaczy być przyzwoitym? Dlaczego czasem trudno nie być antyklerykałem? Gdzie jest Bóg, kiedy nasi bliscy cierpią? Czy eutanazja może być alternatywą dla cierpienia?

Odpowiedzi na te oraz setki innych pytań, które znajdujemy w nieznanych tekstach księdza Kaczkowskiego, uczą nas żyć w zgodzie z samym sobą i z nadzieją patrzeć w przyszłość.

42,99 zł 40,99 zł -2,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Modlitwa Ofiara i Pokuta...

Prawdziwy pokarm dla duszy, zawierający 582 modlitwy, w tym 28 koronek, 27 litanii, 56 aktów poświęcenia i aktów ofiarowania, 23 nowenny, 146 aktów strzelistych, 343 rad, praktycznych wskazówek i pouczeń dotyczących życia duchowego, 291 obietnic danych z Nieba.  Umieszczone zostały słowa podziękowania Ojca Św. Jana Pawła II. Oprawa twarda, skóropodobna, grzbiet szyty.

48,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Cierpienie dla Jezusa

Boże pouczenia o duszach-ofiarach

Niezwykłe obrazy i pouczenia zanotowała włoska mistyczka z przełomu wieków, Maria Valtorta. Doświadczona ogromem cierpienia, które przyjęła z poddaniem się Bogu jako dusza-ofiara, została wynagrodzona - za wierne dźwiganie swego krzyża z miłości do Chrystusa - łaską niezwykłych wizji i bogatych w treść dyktand.

26,90 zł
 • Nowy
W magazynie

Św. Katarzyna Laboure i...

Z książki dowiesz się o objawieniach maryjnych, jakie miały miejsce w 1830 roku w kaplicy Sióstr Miłosierdzia w Paryżu (Rue du Bac).  Cudowny Medalik który stał się narzędziem Bożego działania przez niezliczone uzdrowienia i nawrócenia. Dowiesz się zatem, że w centrum jego przesłania znajduje się Chrystus - Światłość świata, i jego Kościół, ale także o roli Maryi w zbawczej misji Syna.

18,50 zł
 • -3,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Kto fałszuje Jezusa?

Samozwańczy, antykatoliccy zbawcy świata zrobią wszystko, by zniszczyć Kościół.

Jak się temu przeciwstawić? Jak rozpoznać fałszywych proroków promujących nowego boga, którym jest ludzki rozum? Jak zdemaskować tych, którzy w imię walki o powierzchowną prawdę niszczą Tradycję i chrześcijańskie dziedzictwo?

49,90 zł 46,90 zł -3,00 zł
 • -3,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Dusze ofiarne

Saverio Gaeta uważnie przygląda się takim postaciom jak Luiza Piccarreta, Aleksandrina Maria da Costa, Natuzza Evolo, Marta Robin czy Teresa Neumann i zauważa, że ich wizje oraz proroctwa są ściśle ze sobą powiązane. Zebrane razem, tworzą konkretny obraz i ostrzeżenie dla całej ludzkości.

37,90 zł 34,90 zł -3,00 zł