Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

 • 4,00 zł - 38,00 zł

Rok wydania:

Rok wydania:

Wydawca:

Wydawca:

Dla dzieci i młodzieży

Dla dzieci i młodzieży

Dla dzieci i młodzieży

Pokazano 1-9 z 289 pozycji

Aktywne filtry

100 zabaw nauka przez zabawę
 • -2,05 zł
 • Nowy
W magazynie

100 zabaw nauka przez zabawę

Ponad 100 stron wesołej zabawy zapewni każdemu dziecku rozrywkę na długi czas. Zadanka są edukacyjne, rozwijają zdolności manualne, spostrzegawczość, rozwijają myślenie logiczne - dzięki czemu dziecko uczy się poprzez zabawę!  

19,95 zł 17,90 zł -2,05 zł
 • -4,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Wielka księga zagadek i...

Można tu znaleźć wszystkie typy zabaw ulubione przez dzieci - labirynty, szukanie różnic, łączenie par, dobieranie pasujących elementów, rysowanie i kolorowanie, a także krzyżówki, łamigłówki logiczne i szyfry. Zadania prezentują trzy stopnie trudności, a więc każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zabawy, od której nie można się oderwać!

49,50 zł 45,50 zł -4,00 zł
Szachowy elementarz
 • -2,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Szachowy elementarz

Oto drugi (i ostatni) z klasycznych podręczników gry szachowej autorstwa trzeciego mistrza świata uważanego za większość znawców szachów za największy talent w dziejach królewskiej gry. Capablanca przedstawił tu, w elegancki sposób, praktyczne zalecenia, dotyczących różnych elementów i aspektów prowadzenia walki na szachownicy.

29,99 zł 27,99 zł -2,00 zł
Atlas historycznt
 • -5,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Atlas historyczny. Szkoła...

Atlas historyczny w przyjazny sposób wyjaśnia zagadnienia poruszane na lekcjach historii w szkole podstawowej oraz uczy, w jaki sposób korzystać z map, by jak najwięcej z nich wyczytać. Cennym uzupełnieniem są osie czasu, na których zaznaczono najważniejsze daty. To doskonała, zgodna z podstawą programową pomoc dydaktyczna zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli.

49,95 zł 44,95 zł -5,00 zł
Życie starożytnych Rzymian
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Życie starożytnych Rzymian

Starożytny Rzym – potężne imperium, które podbiło niezliczone ludy i rozległe tereny.

Kim jednak byli jego mieszkańcy? Jak żyli? Czy antyczne wille były równie luksusowe jak współczesne? Czy ogrzewano podłogi? Czy Rzymianie kąpali się w basenach i chodzili na stadion?

16,99 zł
Życie dawnych Slowian
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Życie dawnych Słowian

Słowianie – lud bogaty w kulturę i historię, który na stałe zamieszkał środkowo-wschodnią i południową Europę.

Kim byli nasi przodkowie? W jakie bóstwa wierzyli? Co jedli? Czy obchodzone przez nich święta dotrwały do dziś?

Poznaj sekrety ludzi żyjących ponad 1000 lat temu i odpowiedz sobie na pytanie, czy jesteśmy do nich podobni!

16,99 zł
Brzechwa dzieciom. Dzieła wszystkie
 • -5,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Brzechwa dzieciom. Dzieła...

Wyjątkowa edycja wszystkich wierszy dla dzieci Jana Brzechwy. Wspaniałe ilustracje Artura Gulewicza, twarda oprawa, duży format – tego wydania nie może zabraknąć na półce z książkami!

To drugi tom niepowtarzalnego cyklu, w którym zebraliśmy wszystko, co wyszło spod pióra najpopularniejszego polskiego twórcy dla dzieci. 

79,90 zł 74,90 zł -5,00 zł
Biblia. Dobra Nowina opowiedziana dzieciom
 • -3,10 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Biblia. Dobra Nowina...

 

Oto zbiór historii ze Starego i Nowego Testamentu dedykowanych małym chrześcijanom. Barwny język opowieści i pobudzające wyobraźnię ilustracje zapraszają dzieci i ich rodziców do odkrywania piękna słowa Bożego. Ponad trzysta stron przepełnionych Dobrą Nowiną to wspaniała okazja do pogłębienia wiary i poznania jednego z najważniejszych tekstów literackich ludzkości.

56,00 zł 52,90 zł -3,10 zł
Było sobie życie
 • -10,10 zł
Obecnie brak na stanie

Było sobie życie

Edukacyjna gra planszowa Było sobie życie to emocjonująca zabawa, w której możesz sprawdzić swoją wiedzę. Musisz jak najszybciej zebrać 7 żetonów z wizerunkiem Hemo. Żeby tego dokonać: odpowiadaj poprawnie na pytania, broń się przed atakami wirusa, wykorzystuj możliwości, jakie daje pole Szansa, nie poddawaj się, gdy trafisz na pole Pech.

110,00 zł 99,90 zł -10,10 zł