Dla dzieci i młodzieży

Dla dzieci i młodzieży

Dla dzieci i młodzieży

Pokazano 1-9 z 305 pozycji

Aktywne filtry

 • -1,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Elementarz patrioty, czyli...

Przedstawiamy książkę, która będzie idealnym punktem wyjścia do rozmów o Polsce i o tym, co to znaczy być Polakiem. Wielu dorosłych myśli, że te tematy zbyt trudne dla małych dzieci, ale Elementarz dowodzi, że wcale tak nie jest! Zawarte w nim treści przedstawione są za pomocą wesołych, łatwo wpadających w ucho wierszyków, uzupełnione pięknymi ilustracjami, zdjęciami i mapami.

19,95 zł 18,95 zł -1,00 zł
 • -1,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Elementarz mądrego dziecka

Świat jest fascynującym miejscem i sprawia, że dzieci ciągle mają kolejne pytania o wszystko, co je otacza. Przedstawiamy książkę, która odpowiada na wiele z nich, a dzięki swojej wszechstronności zaciekawi każdego malucha. Są tu informacje o kosmosie i Ziemi, o Polsce i jej miastach, o polskich zwierzętach, o porach roku i zjawiskach przyrody, o dobrych manierach i zasadach bezpieczeństwa.

19,95 zł 18,95 zł -1,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Podróże małe i duże....

Podróże małe i duże Romana Pisarskiego to zbiór niezapomnianych wierszy, które pozwolą w zaciszu własnego domu odbyć fascynujące wyprawy. Czytelnicy dowiedzą się, jak niegdyś mieszkali ludzie, czym się poruszali, zobaczą indiański wigwam, igloo, piramidy, zamki, pałace i zwykłe domy. Poznają historię krakowskiego hejnału i może dowiedzą się, co sprawia, że najlepsze pierniki są tylko w Toruniu?

14,99 zł
 • Nowy
W magazynie

Pinokio

Historia Pinokia to opowieść o życiu, radościach, miłości do rodziców, a także o biedzie i śmierci. Panuje w niej atmosfera powieści łotrzykowskiej, bowiem pojawiają się w niej złoczyńcy i podejrzane gospody. Czytelnik pozna tu również inne fascynujące postacie, między innymi Gadającego Świerszcza czy Wróżkę o Błękitnych Włosach. Jest to powieść dla dzieci, którą pamięta każdy dorosły.

15,90 zł
 • -1,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Akademia Pana Kleksa

Najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku.

Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna. Trudno uwierzyć, że pierwsze wydanie Akademii Pana Kleksa datuje się na rok 1946! Do dzisiaj jest to jedna z najchętniej czytanych powieści dla dzieci.

19,95 zł 18,95 zł -1,00 zł
 • -1,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Brzechwa dzieciom

Brzechwa dzieciom to przepięknie wydany zbiór najpiękniejszych wierszy Jana Brzechwy dla dzieci. Uwagę najmłodszych z pewnością przyciągnie kolorowa okładka, pokryta miłą w dotyku folią satynową. Ciekawe i kolorowe ilustracje autorstwa Marka Szala idealnie obrazują ciepły i wesoły świat wierszy Brzechwy. To pozycja, którą każde dziecko po prostu musi mieć w domu!

19,80 zł 18,80 zł -1,00 zł
 • -2,10 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Co zrobisz gdy…? Pytania,...

Pytania, które warto sobie zadać. Kiedy w życiu dziecka pojawia się wątpliwość albo problem, czasem trudno jest mu dokonać właściwego wyboru, odróżnić dobro od zła czy po prostu odpowiednio się zachować. Ta pomocna książka przygotowuje na takie sytuacje, zachęca do myślenia i podsuwa dobre, bezpieczne rozwiązania.

32,00 zł 29,90 zł -2,10 zł
 • -1,10 zł
 • Nowy
W magazynie

Dobranocki z całego świata

Czas układania się do snu jest dla dzieci bardzo ważnym momentem w ciągu dnia. Kiedy proszą o bajkę na dobranoc, dobrze jest mieć pod ręką zbiór pełen opowieści, które pomogą dziecku wyciszyć się i spokojnie zasnąć.

45,00 zł 43,90 zł -1,10 zł