Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 40,00 zł - 48,00 zł

Kulinaria

Kulinaria

Kulinaria

Pokazano 1-9 z 85 pozycji

Aktywne filtry

  • -10,00 zł
W magazynie

S.O.S. dla odporności

PRZEDSPRZEDAŻ - WYSYŁKA PO 08.12.2021

Wstajesz rano i czujesz drapanie w gardle. Bolą cię mięśnie. Zastanawiasz się, czy to jakaś infekcja, czy po prostu źle spałeś. Za bardzo się spieszysz, by dłużej o tym myśleć. Tymczasem pod Twoją skórą toczy się wojna – bitwa za bitwą. Miliony walczą i umierają, abyś mógł tego dnia wyjść do pracy.

49,90 zł 39,90 zł -10,00 zł
Nie czas na wymówki
  • -7,00 zł
W magazynie

Nie czas na wymówki. Dieta...

Książka Nie czas na wymówki. Zdrowe odżywianie dla zabieganych to idealna pozycja dla tych, którzy w codziennym ferworze zajęć porzucają zdrowe nawyki lub odkładają zadbanie o zdrowie „na spokojniejszy czas”.

49,90 zł 42,90 zł -7,00 zł
  • -2,00 zł
Obecnie brak na stanie

Anatomia doktora Mengele

Doktor Mengele w czasie wojny pan życia i śmierci w Auschwitz. Lekarz, którego chora ambicja pchnęła do nieludzkich eksperymentów. Co sprawiło, że był do nich zdolny? W tej opowieści fikcja przeplata się z rzeczywistością, w mistrzowski sposób tworząc portret psychologiczny jednego z największych zbrodniarzy XX wieku.

42,99 zł 40,99 zł -2,00 zł
  • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Polska-Rosja. Historia...

Fascynująca rozmowa z prof. Andrzejem Chwalbą o polsko-rosyjskiej historii i jej wariantach.

Skąd się wzięła polsko-rosyjska obsesja?

Dlaczego ciągle nam z Rosją nie po drodze?

Które momenty w historii stosunków Polski z Rosją okazały się decydujące dla Polaków, Europejczyków i świata?

49,90 zł 46,90 zł -3,00 zł
  • -10,00 zł
Obecnie brak na stanie

Przysmaki kuchni...

Obowiązkowa pozycja w biblioteczce każdego smakosza i miłośnika dań z dziczyzny, a także wszystkich tych, którzy chcą odkryć jej wyjątkowy smak. W książce znajdziesz przepisy na potrawy z jelenia, borsuka, dzika, łosia, a także dzikiego ptactwa. Zupy, pieczenie, pasztety, wędliny i wiele innych potraw, które docenią miłośnicy myśliwskiej sztuki kulinarnej.

99,95 zł 89,95 zł -10,00 zł
  • -10,00 zł
Obecnie brak na stanie

Tradycyjna biesiada polska....

Mówi się, Polacy równie szybko otwierają swoje serce przed nowo poznanymi osobami, jak barek i lodówkę przed gośćmi. A biesiadowanie jest naszym sportem narodowym!

Książka podpowie na co zwrócić uwagę przed organizacją spotkań i przyjęć. Znakomitym dopełnieniem są kolorowe reprodukcje obrazów, gdzie inspiracją do ich powstania były obrzędy i uroczystości świąteczne.

99,95 zł 89,95 zł -10,00 zł
  • -5,00 zł
Obecnie brak na stanie

Jadłonomia po polsku

Kuchnia roślinna może być prosta jak barszcz i równie smaczna jak ruskie pierogi.


Ta książka to nie tylko przepisy, ale też praktyczne porady, które sprawiają, że gotowanie jest zrozumiałe i pyszne. W końcu wiadomo, dlaczego latem do rosołu warto wrzucić bób, jak zrobić rewolucyjny pasztet bez pieczenia i czemu w bigosie tak dobrze smakuje kilka kawałków słodkiej dyni.

69,90 zł 64,90 zł -5,00 zł
  • -2,00 zł
Obecnie brak na stanie

Przeklęty. Historia domu...

Mrożąca krew w żyłach historia potwierdzona przez wielu świadków – księży, policję, dziennikarzy i badaczy zjawisk paranormalnych. Każdy, kto mieszkał w tym zbudowanym w 1896 roku domu stykał się z tajemniczymi siłami, których nie potrafił wytłumaczyć. Sprawa zyskała potężny rozgłos, gdy do posiadłości wprowadziła się rodzina Smurlów, która przeżyła w nim prawdziwy koszmar.

36,90 zł 34,90 zł -2,00 zł
  • -2,00 zł
Obecnie brak na stanie

Kuchnia polskich Kresów

Bogaty zbiór przepisów kulinarnych świadczy, że kuchnia kresowa to nie tylko wyszukane, szlacheckie i magnackie dania. To przede wszystkim smakowite i wykwintne potrawy, przygotowywane nierzadko z prostych, ogólnodostępnych składników,  przepyszne jadło, które dawniej serwowano na polskich stołach.

Autor sięgając do dziejów dawnej Rzeczypospolitej przypomina też tradycje i kresowe zwyczaje.

39,90 zł 37,90 zł -2,00 zł