Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

 • 4,00 zł - 96,00 zł

Rok wydania:

Rok wydania:

Wydawca:

Wydawca:

Biografie

Biografie

Biografie

Pokazano 1-9 z 128 pozycji

Aktywne filtry

Tchnienie Ducha Świętego
 • -10,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Tchnienie Ducha Świętego....

Pamiętnik Tchnienie Ducha Świętego został napisany przez pustelniczkę i mistyczkę Mieczysławę Faryniak, która złączyła swoje życie z Dursztynem na prawie 50 lat. Pobyt w tej wiosce traktowała jako specjalną misję. Prowadziła w niej życie pustelnicze całkowicie oddana Bogu na modlitwie w radykalnym ubóstwie i prostocie. Równocześnie dzieliła z mieszkańcami ich codzienne trudy i radości. 

89,90 zł 79,90 zł -10,00 zł
Studnia ks. Dolindo
 • -7,00 zł
W magazynie

Studnia księdza Dolindo

Autorka wydobywa na światło dzienne drogocenne perły dzieł Ks. Dolindo rozsiane po całym świecie. Pokazuje ślady jego obecności – te materialne, jakimi są miejsca i przedmioty z nim związane, ale i te duchowe: przesłanie, muzykę, nawrócenia, cuda, charytatywne inicjatywy…

29,90 zł 22,90 zł -7,00 zł
Brat Albert biografia
 • -10,00 zł
W magazynie

Święty Brat Albert biografia

Książka jest najlepszą i najbardziej kompletną biografią Adama Chmielowskiego - św. Brata Alberta. Wprowadza czytelnika w świat pełen zaskakujących, często dramatycznych i wymagających heroizmu wydarzeń. W zajmujący sposób kreśli zarówno duchowy wizerunek Świętego, jak i zwykłą jego codzienność

99,90 zł 89,90 zł -10,00 zł
Chciałem być piosenkarzem
 • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Chciałem być piosenkarzem

To książka o artyście i o człowieku. Książka warta przeczytania.

Pierwsza niezależna biografia artysty po jego śmierci.

Krzysztof Krawczyk był obecny na polskiej scenie muzycznej przez niemal sześćdziesiąt lat - jako członek zespołu Trubadurzy, a przez prawie pół wieku jako artysta solowy. Obdarzony niezwykłym barytonowym głosem piosenkarz wypromował wiele przebojów. 

49,90 zł 46,90 zł -3,00 zł
Wielka księga orędowników
 • -10,10 zł
Obecnie brak na stanie

Wielka księga orędowników....

Imponujący zbiór modlitw w układzie kalendarza liturgicznego na uroczystości, święta, wspomnienia, dedykowane Matce Najświętszej, świętym i błogosławionym. Zawiera biogramy naszych orędowników, a także modlitwy, litanie i nowenny za ich przyczyną. 

180,00 zł 169,90 zł -10,10 zł
Rafael album
 • -10,10 zł
Obecnie brak na stanie

Rafael

Rafael od pokoleń cieszy się niesłabnącą popularnością. Analizując jego prace - od młodzieńczych po ostatnie, stanowiące jego testament - możemy poznać cztery główne etapy w twórczości artysty: okres umbryjski pod kierunkiem Perugina, pobyt we Florencji pod urokiem Leonarda da Vinci, lata rzymskie z nowinkami Michała Anioła, a za pontyfikatu Leona X fascynację antykiem. 

130,00 zł 119,90 zł -10,10 zł
 • -4,00 zł
Obecnie brak na stanie

Kardynał Stefan Wyszyński....

Okolicznościowy album z dużą ilością archiwalnych zdjęć z czasów posługi i młodości Prymasa Tysiąclecia. Kardynał Stefan Wyszyński przez lata walczył o zachowanie niezależności Kościoła od władz komunistycznych, przygotował plan duszpasterski odrodzenia narodu polskiego i obchody Milenium Chrztu Polski, wspierał działania robotników i rolników.

39,95 zł 35,95 zł -4,00 zł
 • -15,00 zł
W magazynie

Echa Nazaretu. Duchowa...

Książka  jest świadectwem trudu związanego z poszukiwaniem drogi do Boga. Jest pomocą dla wszystkich, którzy czują się zagubieni i szukają drogi do odnowienia życia wewnętrznego. A życie Karola de Foucauld jest wskazówką dla nas wszystkich, niecierpliwych, żyjących w pośpiechu, pożądających szybkiego sukcesu –  na owoce trzeba czasem poczekać. 

39,90 zł 24,90 zł -15,00 zł
 • -7,00 zł
W magazynie

Czy wierzysz, że Jezus może...

Ojciec Peter Mary Rookey zasłynął na całym świecie jako autor Modlitwy

o cud. Był człowiekiem głębokiej modlitwy, odmawiał kilka różańców dziennie, szczególnie zaś Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej. Zawsze miał czas dla tych, którzy potrzebowali jego pomocy.

29,90 zł 22,90 zł -7,00 zł