Przewodniki i atlasy

Przewodniki i atlasy

Przewodniki i atlasy

Pokazano 1-9 z 66 pozycji

Aktywne filtry

Atlas polskich rzek i jezior
 • -5,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Atlas polskich rzek i jezior

 

Rzeki i jeziora są trwałym i charakterystycznym elementem krajobrazu Polski. Nad Wartą i Wisłą kształtowało się polskie państwo, powstawały grody i trakty. Rzeki i jeziora w dawnych czasach stanowiły ważny element systemu obronnego. W albumie udokumentowano najważniejsze i najbardziej osobliwe polskie rzeki i jeziora, a kilkadziesiąt przedstawiono na szczegółowych mapach. 

69,95 zł 64,95 zł -5,00 zł
 • -3,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Podróże marzeń. Świat

W albumie przybliżono ponad 100 wspaniałych miejsc. Głównie tych poza Europą. Zaprezentowano najciekawsze parki narodowe i tereny chronione ze względu na niepowtarzalną przyrodę, a czasami miejsca po prostu urokliwe i doskonałe na wypoczynek. Nie zabrakło też wyjątkowych obiektów kultury materialnej, budzących respekt i podziw dla dawnych budowniczych.

49,95 zł 46,95 zł -3,00 zł
Podróże marzeń. Polska
 • -3,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Podróże marzeń. Polska

W niniejszym albumie przybliżono ponad 100 wspaniałych miejsc na terenie Polski

Zaprezentowano bogactwo natury we wszystkich województwach, najciekawsze parki narodowe i tereny chronione ze względu na niepowtarzalną przyrodę, a czasami miejsca po prostu urokliwe i doskonałe na wymarzony wypoczynek. 

49,95 zł 46,95 zł -3,00 zł
 • -3,10 zł
Obecnie brak na stanie

Toskania jakiej nie znacie....

Opowieść o Toskanii. Rodzaj osobistego przewodnika po owej krainie piękna – dawnej i współczesnej. Wszak tam tworzyli znakomici artyści: Giotto, Sandro Botticelli, Masaccio, Domenico Ghirlandaio, Filippo Lippi, Donatello, Fra Angelico, Piero della Francesca, Leonardo da Vinci, Michał Anioł Buonarotti, Igor Mitoraj. Oni są głównymi bohaterami tej książki.

48,00 zł 44,90 zł -3,10 zł
 • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Rzeki świata. Zachwycające...

W albumie zebrano opisy najbardziej interesujących naturalnych cieków wodnych charakterystycznych dla poszczególnych kontynentów. Wśród 69 opisanych i uwiecznionych na imponujących fotografiach rzek są między innymi europejska Loara, azjatycka Jangcy, afrykański Nil i amerykańska Missisipi.

99,95 zł 96,95 zł -3,00 zł
 • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Cuda natury

Album przedstawia najpiękniejsze miejsca na Ziemi – niesamowite obiekty kształtowane przez naturę przez miliony lat. Zachwycające, starannie dobrane zdjęcia uzupełnione ciekawymi opisami inspirują do odkrywania świata i zgłębiania jego tajemnic.

49,95 zł 46,95 zł -3,00 zł
 • -1,10 zł
Obecnie brak na stanie

Po śladach Jezusa...

Niezbędna pomoc dla każdego pielgrzyma udającego się do Izraela. Przewodnik omawia najważniejsze sanktuaria w Ziemi Świętej, podając wiele praktycznych informacji. Przywoływane są teksty biblijne, związane z danym miejscem. Następnie znajdziemy komentarz o charakterze historycznym. Zamieszczono tu też fotografie oraz dodatek zawierający godziny zwiedzania, adresy i strony internetowe sanktuariów.

26,00 zł 24,90 zł -1,10 zł
 • -5,00 zł
Obecnie brak na stanie

Nowy wielki atlas historyczny

Nowy wielki atlas historyczny to publikacja uniwersalna, prezentująca dzieje świata i Polski od starożytności po współczesność, na kilkuset barwnych, ułożonych w porządku chronologicznym mapach.

69,90 zł 64,90 zł -5,00 zł