Przewodniki i atlasy

Przewodniki i atlasy

Przewodniki i atlasy

Pokazano 1-9 z 64 pozycji

Aktywne filtry

  • -3,10 zł
Obecnie brak na stanie

Toskania jakiej nie znacie....

Opowieść o Toskanii. Rodzaj osobistego przewodnika po owej krainie piękna – dawnej i współczesnej. Wszak tam tworzyli znakomici artyści: Giotto, Sandro Botticelli, Masaccio, Domenico Ghirlandaio, Filippo Lippi, Donatello, Fra Angelico, Piero della Francesca, Leonardo da Vinci, Michał Anioł Buonarotti, Igor Mitoraj. Oni są głównymi bohaterami tej książki.

48,00 zł 44,90 zł -3,10 zł
  • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Rzeki świata. Zachwycające...

W albumie zebrano opisy najbardziej interesujących naturalnych cieków wodnych charakterystycznych dla poszczególnych kontynentów. Wśród 69 opisanych i uwiecznionych na imponujących fotografiach rzek są między innymi europejska Loara, azjatycka Jangcy, afrykański Nil i amerykańska Missisipi.

99,95 zł 96,95 zł -3,00 zł
  • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Cuda natury

Album przedstawia najpiękniejsze miejsca na Ziemi – niesamowite obiekty kształtowane przez naturę przez miliony lat. Zachwycające, starannie dobrane zdjęcia uzupełnione ciekawymi opisami inspirują do odkrywania świata i zgłębiania jego tajemnic.

49,95 zł 46,95 zł -3,00 zł
  • -1,10 zł
Obecnie brak na stanie

Po śladach Jezusa...

Niezbędna pomoc dla każdego pielgrzyma udającego się do Izraela. Przewodnik omawia najważniejsze sanktuaria w Ziemi Świętej, podając wiele praktycznych informacji. Przywoływane są teksty biblijne, związane z danym miejscem. Następnie znajdziemy komentarz o charakterze historycznym. Zamieszczono tu też fotografie oraz dodatek zawierający godziny zwiedzania, adresy i strony internetowe sanktuariów.

26,00 zł 24,90 zł -1,10 zł
  • -5,00 zł
Obecnie brak na stanie

Nowy wielki atlas historyczny

Nowy wielki atlas historyczny to publikacja uniwersalna, prezentująca dzieje świata i Polski od starożytności po współczesność, na kilkuset barwnych, ułożonych w porządku chronologicznym mapach.

69,90 zł 64,90 zł -5,00 zł
  • -4,10 zł
Obecnie brak na stanie

Wielka Korona Tatr....

Przewodnik zawierający szczegółowe opisy 101 dróg, którymi można się wspiąć na szczyty Wielkiej Korony Tatr, stanowi autorski wybór Andrzeja Marcisza. Znajdują się w nim opisy szlaków, tras i dróg wspinaczkowych o stopniu trudności od I do V w skali tatrzańskiej.

79,00 zł 74,90 zł -4,10 zł
  • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Atlas grzybów

Książka zawiera informacje o gatunkach grzybów, ich cechach oraz sposobie oznaczania. Opisy zostały uzupełnione kolorowymi fotografiami. Rzetelność zawartej tu wiedzy gwarantuje doświadczony, certyfikowany grzyboznawca – Wiesław Kamiński.

29,95 zł 26,95 zł -3,00 zł