Gry

Gry

Pokazano 1-9 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Było sobie życie
  • -10,10 zł
Obecnie brak na stanie

Było sobie życie

Edukacyjna gra planszowa Było sobie życie to emocjonująca zabawa, w której możesz sprawdzić swoją wiedzę. Musisz jak najszybciej zebrać 7 żetonów z wizerunkiem Hemo. Żeby tego dokonać: odpowiadaj poprawnie na pytania, broń się przed atakami wirusa, wykorzystuj możliwości, jakie daje pole Szansa, nie poddawaj się, gdy trafisz na pole Pech.

110,00 zł 99,90 zł -10,10 zł
Gra wirus
  • -5,00 zł
Obecnie brak na stanie

Gra Wirus

W szpitalu w Leśnej Dziurze wybuchła panika, gdy laboranci odkryli, że pojemniki z próbkami są puste! Eksperymentalne hodowle wirusów, rozprzestrzeniły się po całym budynku i teraz tylko Wy możecie je powstrzymać. Waszym zadaniem będzie stawienie czoła epidemii i rywalizowanie o to, komu pierwszemu uda się zwalczyć wirusy, a do tego uratować świat przed pandemią.

34,99 zł 29,99 zł -5,00 zł
Gra dzieci kontra rodzice. Polskie zwyczaje
Obecnie brak na stanie

Dzieci kontra Rodzice....

Dzieci Kontra Rodzice: Polskie Zwyczaje to dynamiczna gra rodzinna, w której dzieci i rodzice rywalizują odpowiadając na wiele interesujących i zabawnych pytań.

19,99 zł
Gra drewniana wieża
  • -6,00 zł
Obecnie brak na stanie

Drewniana wieża

Drewniana Wieża to świetna, międzypokoleniowa gra zręcznościowa, w której zwycięzcą zostanie osoba najlepiej panująca nad emocjami i drżeniem dłoni. Zadaniem uczestników jest wyciągnięcie kolejnych drewnianych słupków w taki sposób, aby nie uszkodzić budowli. W najtrudniejszych chwilach mogą liczyć na rzut kośćmi, które pozwolą im opuścić jedną kolejkę.

52,40 zł 46,40 zł -6,00 zł
Obecnie brak na stanie

Dzieci kontra Rodzice. Biblia

Gdzie mieszkali Adam i Ewa? Kto zbudował arkę? Dynamiczna gra, w której dzieci rywalizują z rodzicami. Ciekawe pytania przeniosą Was w niezwykły świat Biblii. W grze znajdziecie pytania przygotowane specjalnie dla dzieci i dla rodziców.

19,99 zł
Obecnie brak na stanie

Dzieci kontra Rodzice....

Kalambury "Dzieci kontra Rodzice" to wesoła i wciągająca gra rodzinna.

Zabawne hasła, przygotowane specjalnie dla dzieci i dla rodziców, zapewnią niezapomnianą rozrywkę. W grze zwycięży ten, kto ma dobry refleks i szeroką wyobraźnię.

19,90 zł
  • -2,00 zł
Obecnie brak na stanie

Uno gra karciana

Gra karciana, składająca się ze 108 kart w 4 różnych kolorach oraz kart akcji. Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się kart w każdej rundzie i zdobycie punktów za karty, które zostały w rękach innych graczy.

34,90 zł 32,90 zł -2,00 zł
  • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Gry towarzyskie, czyli jak...

Urządzasz imprezę i chcesz czymś zaskoczyć swoich gości? Wyjeżdżasz na wakacje ze znajomymi i szukasz pomysłu jak wspólnie spędzić czas? A może po prostu dopadła cię nuda? Autor proponuje ponad 100 zabaw i gier z użyciem kartki i długopisu dla dorosłych na te i inne okoliczności. Podpowiada, jak spędzić wolny czas w domu, na podwórku i w ogrodzie.

44,90 zł 41,90 zł -3,00 zł