--- Wychowanie

--- Wychowanie

Pokazano 1-9 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Księga Psalmów
  • -3,00 zł
  • Nowy
Obecnie brak na stanie

Księga Psalmów z...

razWyjątkowe wydanie Księgi Psalmów z najnowszego przekładu Biblii Paulistów. 150 podanych przejrzyście i czytelnie tekstów, z odnośnikami biblijnymi i miejscem na własne notatki przy każdym wersie. Wstęp br. Piotra Kwiatka OFMCap zawiera 7 kluczy do rozważania Księgi Psalmów, opismodlitwy psalmami, o wprowadzenie w skrutację, czyli metodę rozważania Biblii.

44,95 zł 41,95 zł -3,00 zł
Moja przyjaźń z Chrystusem
  • -2,00 zł
Obecnie brak na stanie

Moja przyjaźń z Chrystusem....

Seria medytacji, w których Chrystus zwraca się do ludzkiej duszy.

To dzieło przejmujące, a zarazem przepiękne i przystępne, cechujące się literackim kunsztem i głębią pobożności. Czytelnicy zauważą nawiązania do klasyki literatury duchowej, jak też do wizerunku Chrystusa Miłosiernego, ku któremu kierujemy słowa zawierzenia: Jezu, ufam Tobie. 

28,90 zł 26,90 zł -2,00 zł
  • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Jak nie ranić własnego...

Badania dowodzą, że krzyki i kary są nieskuteczne, sprawiają, że dzieci nie potrafią odnaleźć się we współczesnym świecie. I choć większość z nas zdaje sobie z tego sprawę, to zdarza się, że nie możemy opanować emocji i wybuchamy.

Poradnik ten sprawi, że u dziecka zaczniesz szukać możliwości, a nie deficytów, oraz upewni cię, że miłością i okazaniem zrozumienia można wszystko naprawić. 

44,99 zł 41,99 zł -3,00 zł
  • -2,00 zł
Obecnie brak na stanie

Jak pomóc nastolatkom w...

Jakie objawy mogą sugerować, że nastolatek cierpi z powodu depresji, nadmiernego lęku, uzależnienia lub zaburzeń odżywiania? Jak rozmawiać z młodymi ludźmi, by naprawdę ich zrozumieć i przekonać do przyjęcia pomocy? Książka skierowana jest zarówno do rodziców, jak i do nauczycieli oraz wychowawców, którzy powinni umieć zauważyć problemy podopiecznych i właściwie na nie zareagować.

34,90 zł 32,90 zł -2,00 zł
  • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Wysoko wrażliwi rodzice

Jak wysoka wrażliwość wpływa na to, jakimi rodzicami jesteśmy? Czy dzięki niej stajemy się coraz lepsi, czy może wręcz przeciwnie? W końcu wychowywanie dzieci to dla wysoko wrażliwych nieustanne bombardowanie bodźcami, ciągła nadmierna stymulacja, a także niekończące się wyzwania i zmiany. To zajęcie, które, jak napisała jedna z wysoko wrażliwych matek, nigdy się nie kończy.

42,90 zł 39,90 zł -3,00 zł
  • -3,10 zł
Obecnie brak na stanie

Jak nie zwariować ze swoim...

Po co waszym dzieciom edukacja i jakiej edukacji wymaga od nas wszystkich przyszłość? Jak uczy się mózg dziecka? Od czego zależy motywacja wewnętrzna? Jak tworzyć dzieciom warunki do uczenia się? Jak rozwijać potencjał waszych dzieci?

Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem nie tylko odpowiada na te i wiele innych pytań.

37,00 zł 33,90 zł -3,10 zł
Tata bohater. Jak być mocnym ojcem, którego dzieci potrzebują
  • -20,00 zł
Obecnie brak na stanie

Tata bohater. Jak być...

"Najlepsze co możesz dać twojemu dziecku, to być dla niego tatą bohaterem. W tej książce, mam nadzieję pokazać ci, jak tego dokonać" – pisze dr Meg Meeker.
29,90 zł 9,90 zł -20,00 zł