Kategorie

Filtruj według

Rok wydania:

Rok wydania:

Wydawca:

Wydawca:

--- Wychowanie

--- Wychowanie

Pokazano 1-9 z 36 pozycji

Aktywne filtry

  • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Jak nie ranić własnego...

Badania dowodzą, że krzyki i kary są nieskuteczne, sprawiają, że dzieci nie potrafią odnaleźć się we współczesnym świecie. I choć większość z nas zdaje sobie z tego sprawę, to zdarza się, że nie możemy opanować emocji i wybuchamy.

Poradnik ten sprawi, że u dziecka zaczniesz szukać możliwości, a nie deficytów, oraz upewni cię, że miłością i okazaniem zrozumienia można wszystko naprawić. 

44,99 zł 41,99 zł -3,00 zł
  • -2,00 zł
Obecnie brak na stanie

Jak pomóc nastolatkom w...

Jakie objawy mogą sugerować, że nastolatek cierpi z powodu depresji, nadmiernego lęku, uzależnienia lub zaburzeń odżywiania? Jak rozmawiać z młodymi ludźmi, by naprawdę ich zrozumieć i przekonać do przyjęcia pomocy? Książka skierowana jest zarówno do rodziców, jak i do nauczycieli oraz wychowawców, którzy powinni umieć zauważyć problemy podopiecznych i właściwie na nie zareagować.

34,90 zł 32,90 zł -2,00 zł
  • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Wysoko wrażliwi rodzice

Jak wysoka wrażliwość wpływa na to, jakimi rodzicami jesteśmy? Czy dzięki niej stajemy się coraz lepsi, czy może wręcz przeciwnie? W końcu wychowywanie dzieci to dla wysoko wrażliwych nieustanne bombardowanie bodźcami, ciągła nadmierna stymulacja, a także niekończące się wyzwania i zmiany. To zajęcie, które, jak napisała jedna z wysoko wrażliwych matek, nigdy się nie kończy.

42,90 zł 39,90 zł -3,00 zł
  • -3,10 zł
Obecnie brak na stanie

Jak nie zwariować ze swoim...

Po co waszym dzieciom edukacja i jakiej edukacji wymaga od nas wszystkich przyszłość? Jak uczy się mózg dziecka? Od czego zależy motywacja wewnętrzna? Jak tworzyć dzieciom warunki do uczenia się? Jak rozwijać potencjał waszych dzieci?

Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem nie tylko odpowiada na te i wiele innych pytań.

37,00 zł 33,90 zł -3,10 zł
  • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Jak mówić o sobie dobrze

Kobiety zabierają publicznie głos dwa razy rzadziej niż mężczyźni. Nie dlatego, że nie mają nic do powiedzenia.  To książka dla: kobiet, którym głos więźnie w gardle, gdy słyszą „powiedz coś o sobie”, kobiet, które boją się zabierać głos w większym gronie.

44,90 zł 41,90 zł -3,00 zł
  • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Jak zdrowo odżywiać dzieci

Książka podpowiada, jakie składniki wprowadzić do diety dziecka, by wzmocnić jego odporność, a także pomaga skomponować posiłki, dzięki którym organizm dziecka będzie się rozwijał najlepiej, jak to tylko możliwe, a rozwój intelektualny przebiegał harmonijnie.

29,95 zł 26,95 zł -3,00 zł
  • -5,00 zł
Obecnie brak na stanie

Jak być szczęśliwym...

KJ Dell'Antonia dziennikarka, blogerka, matka czworga dzieci w swojej debiutanckiej książce przeprowadza czytelników przez labirynt rodzicielstwa.

54,90 zł 49,90 zł -5,00 zł