Święci i cuda

Święci i cuda

Pokazano 1-9 z 36 pozycji

Aktywne filtry

Cuda, łaski, interwencje św. Antoniego
  • -3,00 zł
  • Nowy
Obecnie brak na stanie

Cuda, łaski, interwencje...

Jeśli szukasz cudów, idź do Antoniego Wszelkich łask dowody, odbierzesz od niego (responsorium)

Komuś znalazł klucze, komuś pracę, a jeszcze komuś innemu uratował życie. Przez swoje orędownictwo prowadzi nas do Boga i pomaga odkryć, że to od Niego pochodzi każda łaska, bo to On jest źródłem dobra.

Poznaj współczesne świadectwa osób, które doświadczyły wstawiennictwa św. Antoniego. 

39,90 zł 36,90 zł -3,00 zł
Mnich z Libanu
  • -1,00 zł
Obecnie brak na stanie

Mnich z Libanu

Święty Szarbel Makhluf obrał radykalną drogę pójścia za Panem. Odkrywając niesamowitą moc płynącą z ascezy, kontemplacji i samotności, zbliżał się do mistycznej tajemnicy Trójcy Świętej. Zmarł w grudniu 1898 roku. Kiedy po latach otworzono jego grób, okazało się, że ciało mnicha było zupełnie nietknięte, co więcej, zaczął z niego wypływać cudowny olej.

19,90 zł 18,90 zł -1,00 zł
Święty John Henry Newman
Obecnie brak na stanie

Święty John Henry Newman

Motto kardynała «Serce mówi do serca» pozwala nam zagłębić się w jego sposób rozumienia życia chrześcijańskiego jako powołania do świętości. Ksiądz Bogumił Gacka MIC w swym głębokim studium dotyczącym Johna Henry'ego Newmana pisze o jego drodze do świętości, o personalizmie, o samym świętym.

16,90 zł
  • -2,00 zł
Obecnie brak na stanie

Monika. Matka św. Augustyna

Barwna i poruszająca opowieść o jednej z najsłynniejszych chrześcijańskich świętych matek, dzięki której Kościół do dziś może czerpać z mądrości św. Augustyna. Książka Anne Bernet to nie tylko hagiografia, lecz literacka opowieść o kobiecie, której życie stanowi znakomite tło do przedstawienia zarówno heroizmu i gorliwości chrześcijan pierwszych wieków, jak sporów oraz herezji trapiących Kościół.

34,90 zł 32,90 zł -2,00 zł
  • -2,00 zł
Obecnie brak na stanie

Ukryta w uśmiechu. Bł....

Aleksandrina Maria da Costa, nazywana mistyczką fatimską, była jedną z najbardziej wpływowych katolickich wizjonerek XX wieku. To ona przekazała Kościołowi wolę Pana Jezusa, aby papież zawierzył cały świat Niepokalanemu Sercu Maryi. Przez trzynaście lat odżywiała się jedynie Ciałem i Krwią Chrystusa. 

29,90 zł 27,90 zł -2,00 zł
  • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Święta Rita. Życie usłane...

Zanurzona w głębokiej modlitwie żona owianego złą sławą awanturnika, matka równie toksycznych dzieci, siostra zakonna, mistyczka i umiłowana oblubienica Zbawiciela. Papież Leon XIII, pełen podziwu, nazwał Ritę ,,drogocenną perłą Umbrii", a św. Jan Paweł II widział w niej objawienie geniuszu kobiety.

54,90 zł 51,90 zł -3,00 zł
  • -1,00 zł
Obecnie brak na stanie

Święty i diabeł

Życiorys św. Jana Vianneya (1786-1859), słynnego Proboszcza z Ars, który przez ponad czterdzieści lat toczył walkę z szatanem o dusze swoich parafian.

24,90 zł 23,90 zł -1,00 zł
  • -1,00 zł
Obecnie brak na stanie

Cieśla. Święty Józef -...

Widzimy jak Józef, bo to książka przede wszystkim o nim, jest nieustannie stawiany wobec trudnych wyborów. Bóg domaga się od niego wiary, zawsze jakby niemożliwej w danym momencie i za każdym razem wymagającej decyzji. Każde "tak" Józefa to jego wzrastanie w wierze i równocześnie dorastanie do ojcostwa.

16,90 zł 15,90 zł -1,00 zł
  • -1,00 zł
Obecnie brak na stanie

Ludwik Maria Grignion de...

Był bezgranicznie oddany Jezusowi i Jego Matce, zdeterminowany i bezkompromisowy, jeśli w grę wchodziło dobro jego ewangelizacyjnej misji.
Mimo upływu czasu napisany przez tego wielkiego świętego Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny wciąż porywa wiernych, prowadząc ich ku głębokiej pobożności maryjnej.

22,90 zł 21,90 zł -1,00 zł