Święci i cuda

Święci i cuda

Pokazano 1-9 z 54 pozycji

Aktywne filtry

  • -2,00 zł
Obecnie brak na stanie

Monika. Matka św. Augustyna

Barwna i poruszająca opowieść o jednej z najsłynniejszych chrześcijańskich świętych matek, dzięki której Kościół do dziś może czerpać z mądrości św. Augustyna. Książka Anne Bernet to nie tylko hagiografia, lecz literacka opowieść o kobiecie, której życie stanowi znakomite tło do przedstawienia zarówno heroizmu i gorliwości chrześcijan pierwszych wieków, jak sporów oraz herezji trapiących Kościół.

34,90 zł 32,90 zł -2,00 zł
  • -2,00 zł
Obecnie brak na stanie

Ukryta w uśmiechu. Bł....

Aleksandrina Maria da Costa, nazywana mistyczką fatimską, była jedną z najbardziej wpływowych katolickich wizjonerek XX wieku. To ona przekazała Kościołowi wolę Pana Jezusa, aby papież zawierzył cały świat Niepokalanemu Sercu Maryi. Przez trzynaście lat odżywiała się jedynie Ciałem i Krwią Chrystusa. 

29,90 zł 27,90 zł -2,00 zł
  • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Święta Rita. Życie usłane...

Zanurzona w głębokiej modlitwie żona owianego złą sławą awanturnika, matka równie toksycznych dzieci, siostra zakonna, mistyczka i umiłowana oblubienica Zbawiciela. Papież Leon XIII, pełen podziwu, nazwał Ritę ,,drogocenną perłą Umbrii", a św. Jan Paweł II widział w niej objawienie geniuszu kobiety.

54,90 zł 51,90 zł -3,00 zł
  • -1,00 zł
Obecnie brak na stanie

Święty i diabeł

Życiorys św. Jana Vianneya (1786-1859), słynnego Proboszcza z Ars, który przez ponad czterdzieści lat toczył walkę z szatanem o dusze swoich parafian.

24,90 zł 23,90 zł -1,00 zł
  • -1,00 zł
Obecnie brak na stanie

Cieśla. Święty Józef -...

Widzimy jak Józef, bo to książka przede wszystkim o nim, jest nieustannie stawiany wobec trudnych wyborów. Bóg domaga się od niego wiary, zawsze jakby niemożliwej w danym momencie i za każdym razem wymagającej decyzji. Każde "tak" Józefa to jego wzrastanie w wierze i równocześnie dorastanie do ojcostwa.

16,90 zł 15,90 zł -1,00 zł
  • -1,00 zł
Obecnie brak na stanie

Ludwik Maria Grignion de...

Był bezgranicznie oddany Jezusowi i Jego Matce, zdeterminowany i bezkompromisowy, jeśli w grę wchodziło dobro jego ewangelizacyjnej misji.
Mimo upływu czasu napisany przez tego wielkiego świętego Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny wciąż porywa wiernych, prowadząc ich ku głębokiej pobożności maryjnej.

22,90 zł 21,90 zł -1,00 zł
  • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Prorok ze Lwowa. Rzecz o...

Autor zestawia dwie wielkie postaci i czasy, w których żyli: Ezechiela – biblijnego proroka z Jerozolimy oraz Wenantego Katarzyńca. Proroctwa i słowa o. Wenantego są darem Boga dla współczesnych, a jego krótkie ziemskie życie okazało się tajemnicą, którą teraz odkrywamy, po części rozpoznajemy i zaczynamy doceniać jej znaczenie.

39,90 zł 36,90 zł -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Rekolekcje ze św....

Do wspólnych rozważań i medytacji inspirowanych wydarzeniami z życia świętego Proboszcza, zaprasza nas ojciec Partice Chocholski, od 2014 r. proboszcz i rektor sanktuarium w Ars. 

Proste przykłady Bożego miłosierdzia w życiu codziennym przekonują, jak ważne są: modlitwa, adoracja Najświętszego Sakramentu i pokorne służenie Panu i bliźnim.

14,90 zł
  • -2,10 zł
Obecnie brak na stanie

Franciszek z Asyżu. Gdy...

Książka ukazuje życiową drogę Franciszka Bernardone, stawiając przy tym następujące pytania: Jaką duchową drogę przebył on ze swoim Panem? Czy jego "bycie w drodze" odzwierciedliło się w sposobie modlitwy? Czy wspinanie się Franciszka na Alwernię wskazuje na jego wewnętrzne dążenie ku wyżynom życia duchowego?

34,00 zł 31,90 zł -2,10 zł