--- Różaniec

--- Różaniec

Aktywne filtry

Różaniec z Matką Bożą Częstochowską
  • Nowy
Obecnie brak na stanie

Różaniec z Matką Bożą...

Z jasnogórskiego wzgórza, szczególnie w dni maryjnych uroczystości, płynęły i wciąż płyną słowa najważniejszych przewodników duchowych Kościoła. Słowa inspirujące do ciągłego wpatrywania się w oblicze Czarnej Madonny, która z miłością spogląda na Swojego Syna. Publikacja poza rozważaniami prezentuje zarys historii częstochowskiego sanktuarium, Cudownego Obrazu oraz apelu jasnogórskiego.

14,90 zł
Rok z Maryją
  • -5,00 zł
  • Nowy
W magazynie

Rok z Maryją. Nabożeństwo...

Łaska związania z objawieniami w Fatimie ciągle trwa i owocuje. Wystarczy wspomnieć słowa ks. Luciano Guerra – wieloletniego rektora fatimskiego sanktuarium – „Fatima nie powiedziała ostatniego słowa. Fatima będzie wielkim znakiem naszych czasów”. Podobnie wypowiadał się Papież Benedykt XVI: „Łudziłby się ten, kto sądziłby, że prorocka misja Fatimy została zakończona”.

24,90 zł 19,90 zł -5,00 zł
  • -1,00 zł
W magazynie

Przedziwny sekret Różańca...

Klasyka mistrza duchowości o pięknie modlitwy różańcowej, jej pochodzeniu, owocach i cudach, jakie Pan Bóg zdziała za pomocą Różańca Świętego oraz o sposobie jego właściwego odmawiania. Św. Ludwik na początku XVIII wieku przypomniał  w swoim dziele niezliczonym rzeszom katolików na całym świecie ogromną ważność tej modlitwy.

25,90 zł 24,90 zł -1,00 zł
  • -4,00 zł
Obecnie brak na stanie

Encyklopedia piłki nożnej

Encyklopedia piłki nożnej przeniesie Cię w fascynujący świat futbolu. Poznaj najlepszych piłkarzy i trenerów, kluby, które zdominowały świat piłki, i odkryj sekret popularności futbolu na całym świecie. 

29,95 zł 25,95 zł -4,00 zł
  • -4,00 zł
Obecnie brak na stanie

Legendy chrześcijańskie

Niektóre z legend zawartych w niniejszym tomie pochodzą jeszcze ze średniowiecza, inne zostały napisane w wiekach późniejszych bądź współcześnie. Obok legend polskich Czytelnik znajdzie tu opowieści z kręgu kultury romańskiej, zarówno ludowe, jak i literackie.

32,90 zł 28,90 zł -4,00 zł
  • -2,10 zł
Obecnie brak na stanie

Maryjo, Ty się tym...

Oddajemy do rąk Państwa niezwykły zbiór rozważań różańcowych, pogłębiony o ich genezę i historię oraz uzupełniony o praktyczne rady od tych, którzy byli duchowymi mistrzami różańca.
24,00 zł 21,90 zł -2,10 zł
Pokonaj szatana mocą modlitwy różańcowej
  • -7,00 zł
W magazynie

Pokonaj szatana mocą...

Zaproszenie do codziennego praktykowania modlitwy różańcowej. Skuteczny sposób walki przeciwko siłom ciemności.
14,90 zł 7,90 zł -7,00 zł