Kategorie

Dla zdrowia

Dla zdrowia

Aktywne filtry

Nalewka wspierająca koncentrację i pamięć
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Nalewka wspierająca...

Liść bakopy  wspomaga centralny system nerwowy, wpływa na stan zdrowia psychicznego, wspiera funkcje poznawcze, poprawia pamięć. Korzeń żeńszenia, wpływa na stan i sprawność umysłu, zdolności poznawcze, przeciwdziała uczuciu zmęczenia. Zielona herbata  pomaga w  prawidłowym przebiegu procesów poznawczych. Wszystkie te preparaty wykazują ponadto właściwości antyoksydacyjne.

49,90 zł
Samodzielne usuwanie bólu. Terapia powięzi
 • -2,40 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Samodzielne usuwanie bólu....

Autor od wielu lat zajmuje się terapią dolegliwości bólowych stosując manualne metody. Wyjaśnia czym jest ból i podaje przyczyny jego powstawania oraz opisuje proste ćwiczenia, które są pomocne w odzyskaniu pełni zdrowia. Dzięki tej książce poznasz technikę łagodzenia bólu głowy, najczęstszej dolegliwości na jaką uskarżają się ludzie. 

36,30 zł 33,90 zł -2,40 zł
 • -7,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Ból trawienia. Diety w...

Nie istnieje jedna dieta, która sprawdzi się u każdego. Niestety, a może właśnie przeciwnie? Ale gdy zmagasz się z przewlekłą chorobą, łagodzenie objawów jest bardzo ważne, by poprawić jakość Twojego życia. Zmiana nawyków żywieniowych, określenie produktów, które dobrze tolerujesz, to nie jest trudna droga, choć bywa długa. Nasza książka pomoże Ci przejść przez nią  najszybciej i bezpiecznie.

54,90 zł 47,90 zł -7,00 zł
 • -1,10 zł
Obecnie brak na stanie

Rodzina w dobrej formie

To książka kulinarna z przepisami dla rodzin, które chcą się świadomie odżywiać, gotować razem, a potem wspólnie delektować posiłkiem. Pomoże rodzicom i dzieciom osiągnąć prawidłową wagę ciała.  Potrawy zasmakują zarówno rodzicom, jak i najmłodszym dzieciom, ich przygotowanie nie sprawi trudności nawet tym osobom, które rozpoczynają swoją kulinarną przygodę z gotowaniem.

39,00 zł 37,90 zł -1,10 zł
 • -16,00 zł
W magazynie

Otyłość brzuszna

Autorka wyjaśnia, czym jest otyłość brzuszna, kiedy i u jakich specjalistów należy szukać pomocy, a przede wszystkim: jakie zmiany w naszym sposobie odżywiania należy podjąć, by skutecznie walczyć z nadmiarem kilogramów. Wskazuje pułapki, obnaża mechanizmy i obala krążące w internecie mity. 

49,90 zł 33,90 zł -16,00 zł
 • -20,00 zł
W magazynie

Ach, ten cukier! Odżywianie...

Autorka w swojej książce obala mity dietetyczne, wymienia najczęściej popełniane błędy żywieniowe i ujawnia prawdziwych sprawców zbędnych kalorii.

Z książki dowiemy się między innymi, jakie są rodzaje cukrzycy i czym się ona różni od insulinooporności. Co to jest indeks glikemiczny i jak najkorzystniej łączyć składniki w domowym menu dla naszego zdrowia. 

49,90 zł 29,90 zł -20,00 zł
 • -4,10 zł
Obecnie brak na stanie

Zdrowe życie z Hildegardą z...

Hildegarda z Bingen pozostawiła nam rewolucyjnie nowoczesny sposób leczenia, o którego skuteczności przekonuje się coraz więcej osób.

39,00 zł 34,90 zł -4,10 zł
 • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Nierozpraszalni. Jak...

Ta książka mówi o jednym z najpoważniejszych problemów naszych czasów: dekoncentracji. Wyjaśniono w niej mechanizmy, które sprawiają, że przy braku kontroli nad uwagą człowiek nie podejmuje w pełni świadomych decyzji, a rozproszony umysł reaguje na pokusy, które marnują czas.

39,90 zł 36,90 zł -3,00 zł
 • -4,00 zł
Obecnie brak na stanie

Menopauza. Podróż do...

Menopauza jest naturalnym etapem i warto się do niego przygotowywać, mając 30, 40 lat.  Nie jesteśmy skazane na cierpienie, dyskomfort i trudne dolegliwości.
Okres menopauzy daje nam wspaniałe możliwości rozwoju.

59,99 zł 55,99 zł -4,00 zł