Kategorie

Biografie, wspomnienia, wywiady

Biografie, wspomnienia, wywiady

Aktywne filtry

  • -15,00 zł
W magazynie

Jeśli to jest kobieta

Marie przez dwa lata byłą niewolnicą dwunastu mężczyzn, wykorzystywana przez dziesiątki innych, sprzedawana i odsprzedawana - od Karakosz w Iraku aż po Ar-Rakkę w Syrii. Jej historia jest wpleciona w dzieje Państwa Islamskiego i odzwierciedla jego teologię, która głosi, że „wszystkie grzechy mężczyzn wcielone zostają w kobiece ciało”.

34,90 zł 19,90 zł -15,00 zł
  • -10%
Obecnie brak na stanie

EBOOK Soszka. Wojna się...

Historycy szacują, że od 50 do 250 tysięcy polskich dzieci zostało w czasie II wojny światowej porwanych, pozbawionych tożsamości i zgermanizowanych. Wiele z nich umierało zanim dotarło do miejsca przeznaczenia – wycieńczone biciem, głodem, trudami podróży. 

17,90 zł 16,11 zł -10%
  • -7,00 zł
W magazynie

Skarby Dursztyna

Dursztyn to niewielka spiska wioska o bardzo malowniczym położeniu. 

 

Skarbami Dursztyna, są ważne postacie opisane w tej książce: Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki, br. Urban Duda OFM, budowniczy klasztoru Franciszkanów oraz „apostołka Polskiego Spisza” – tercjarkę franciszkańską Mieczysława Faryniak.

39,90 zł 32,90 zł -7,00 zł
  • -25,00 zł
W magazynie

Święty codzienności. Święty...

Świętość nie jest rzeczą przeznaczoną dla osób uprzywilejowanych: wszystkich nas Pan powołuje, od wszystkich nas oczekuje Miłości tam, gdzie się znajdujemy, od wszystkich, jakikolwiek byłby ich stan, ich zawód i zajęcie. Ponieważ to zwyczajne życie, najzwyklejsze, niepozorne może być środkiem do uzyskania świętości.

Josemaria Escriva
44,90 zł 19,90 zł -25,00 zł
  • -5,00 zł
W magazynie

Czas nigdy go nie oddali....

Był to bowiem człowiek ogromnej wiary. Widział przede wszystkim swoje posłannictwo w Kościele, który jest miłością. Uczył nas miłości na co dzień. Nie tylko tej bohaterskiej od wielkich wydarzeń, ale tej szczerej, codziennej, której potrzebujemy…

kard. Józef Glemp
29,90 zł 24,90 zł -5,00 zł
Mój dom. Mój świat
  • -6,00 zł
Produkt dostępny na zamówienie

Mój dom. Mój świat


Zebrane w jednym tomie wspomnienia autora z okresu dzieciństwa, a potem życia w klasztorze. pea humoru i ciepła opowieść o dojrzewaniu do tego, by stać się budowniczym domów dla innych, by przygarniać tych, którzy nie mają się gdzie podziać. Ojciec Jan tę misję starał się wypełnić, organizując coroczne spotkania młodzieży na Polach Lednickich.


35,00 zł 29,00 zł -6,00 zł