Kategorie

Modlitwa

Modlitwa

Aktywne filtry

Modlitewnik bizantyjski
 • -7,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Modlitewnik bizantyjski

Modlitewnik zawiera teksty świętych: Efrema Syryjczyka, Makarego Egipskiego, Bazylego Wielkiego, Jana Chryzostoma i innych wybitnych mistrzów życia duchowego.

Treść modlitewnika została ułożona zgodnie z cyklami nabożeństw bizantyjskich: dobowy, tygodniowy, roczny. Jest także cykl ośmiu tonów, czyli melodii liturgicznych, które począwszy od Wielkanocy, następują kolejno po sobie.

39,90 zł 32,90 zł -7,00 zł
 • -3,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Wenanty Katarzyniec....

Modlitwa czyni cuda. Modlitewnik Ojca Wenantego Katarzyńca zawiera modlitwy i akty strzeliste ułożone przez Sługę Bożego, modlitwy w różnych potrzebach, w których okazał się on pomocny oraz modlitwy metropolity przemyskiego, abpa Adama Szala odmawiane przez niego przy grobie o. Wenantego.

24,90 zł 21,90 zł -3,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Modlitewnik. Za Ojczyznę

Warto przypomnieć słynną przepowiednię męczennika dotyczącą odrodzenia Polski, i przemówienie papieża Jana Pawła II o znakach prorockich związanych ze św. Andrzejem Bobolą i jego wyjątkowej roli opiekuna Ojczyzny. Modlitewnik Za Ojczyznę zawiera wybrane modlitwy, m.in. za polską społeczność, o wsparcie dla Ojczyzny, o wytrwałość w wierze, o śmierć szczęśliwą.

9,90 zł
Modlitwy litanijne ku czci św. Antoniego z Padwy
 • Nowy
W magazynie

Modlitwy litanijne ku czci...

Praktyczna pomoc dla tych, którzy chcą korzystać ze wstawiennictwa jednego z największych świętych. Antoni z Padwy to święty, na którego zawsze można liczyć – trzeba się tylko do niego zwrócić. Proś go modlitwami ułożonymi do wezwań litanijnych ku jego czci. Wielki Cudotwórca, Pochodnia wiary, Okręt czystości, Pogromca duchów piekielnych, Święty całego świata – na pewno Cię wysłucha.

14,90 zł
Modlitewnik na czas wojny
 • -2,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Modlitewnik na czas wojny

Modlitewnik dla wszystkich, którzy choć zostali w domu, żyją w niepewności i strachu z powodu toczącej się tuż za naszymi granicami wojny. W niebezpiecznych i niepewnych czasach, w jakich przyszło nam żyć, najgroźniejszy wróg, z jakim mamy do czynienia, to szatan, który oferuje nam tylko gniew, nienawiść i rozpacz. 

34,90 zł 32,90 zł -2,00 zł
Modlitewnik św. Andrzej Bobola
 • -5,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Modlitewnik św. Andrzej Bobola

Św. Andrzej Bobola w 2002 r. został ogłoszony przez Jana Pawła II patronem Polski. . Zginął w okrutnych cierpieniach z rąk Kozaków w 1657 roku, a jego ciało do dziś nie uległo rozkładowi i spoczywa w Kościele o.o. Jezuitów w Warszawie. Modlitewnik zawiera życiorys i świadectwa licznych cudów po jego śmierci oraz przepowiednie odzyskania niepodległości Polski.

24,90 zł 19,90 zł -5,00 zł
Modlitewnik na czas choroby i cierpienia
Obecnie brak na stanie

Modlitewnik na czas choroby...

Często byłem i jestem świadkiem wielkiego ludzkiego cierpienia, nieszczęścia oraz wielu odejść do Pana. Jestem bezradny i pozostaje mi tylko modlitwa w kaplicy, sali szpitalnej, pokoju poradni czy też ciszy swojego mieszkania. Doświadczeniem cierpienia chcę podzielić się z Wami, przekazując Modlitewnik jako pomoc w spotkaniu z Panem w chorobie i cierpieniu Waszego życia.

14,90 zł
Sześć nabożeństw drogi krzyżowej
 • -1,00 zł
Obecnie brak na stanie

Sześć nabożeństw drogi...

Modlitewnik zawiera sześć rozważań drogi krzyżowej autorstwa ojców redemptorystów. Inspirowane Pismem Świętym i Tradycją Kościoła medytacje pasyjne są doskonałą pomocą w osobistym przeżywaniu tajemnicy Męki Chrystusa. Rozważania mogą być wykorzystane zarówno podczas nabożeństw drogi krzyżowej odprawianych w kościele w okresie Wielkiego Postu, jak i w czasie modlitwy osobistej.

19,90 zł 18,90 zł -1,00 zł
Modlitewnik do św. Szarbela.
 • -1,10 zł
W magazynie

Modlitewnik do św....

Modlitewnik dla czcicieli św. Szarbela – znanego mistyka i cudotwórcy – zawiera jego krótką biografię, zbiór modlitw za jego wstawiennictwem, litanię, nowennę, koronkę i drogę krzyżową. Kieszonkowy format książki sprawia, że można ją mieć zawsze przy sobie i przyzywać pomocy św. Szarbela w każdej potrzebie.

 

6,00 zł 4,90 zł -1,10 zł