Filtruj według

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 24,00 zł

Rok wydania:

Rok wydania:

Wydawca:

Wydawca:

--- Literatura faktu

--- Literatura faktu

--- Literatura faktu

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

  • -25%
Obecnie brak na stanie

EBOOK Nowa, wspaniała...

Zbiór opowiadań o tym co nas czeka i nie tylko

Refleksie Autora nad współczesnymi trendami politycznymi i społecznymi, ważne dla każdego człowieka kwestie duchowe i moralne, wiążące się z koniecznością podejmowania codziennych wyborów i decyzji.

24,90 zł 18,68 zł -25%
Gry tajnych służb
  • -7,00 zł
Dostępny

EBOOK Gry tajnych służb

Książka oparta na niepublikowanych do tej pory dokumentach i relacjach. Znalazły się w niej dowody na zbrodniczą działalność „seryjnego samobójcy” - służb specjalnych PRL-u, które doskonale się odnalazły w rzeczywistości III RP. Opisano tu m.in. zabójstwo ks. Zycha, tajemniczą śmierć prof. Szaniawskiego czy inspektora NIKu, który wykrył aferę FOZZ.

e-pub

 mobi

24,90 zł 17,90 zł -7,00 zł
Za, a nawet przeciw. Zagadka Lecha Wałęsy (e-book)
Dostępny

EBOOK Za, a nawet przeciw....

Biografia byłego prezydenta RP, Lecha Wałęsy, obejmująca lata 1980-2013. Książka, siłą rzeczy, przedstawia również ówczesną rzeczywistość. Pozycja wydawnicza ukazuje polityczne wybory lidera Solidarności.

24,90 zł
  • -4,00 zł
Produkt dostępny na zamówienie

EBOOK Cień tajnych służb

Cień tajnych służb to pozycja ujawniająca wyniki śledztw najgłośniejszych zabójstw i samobójstw, mających miejsce w ciągu dwudziestu trzech lat. Dziennikarka śledcza, Dorota Kania próbuje odpowiedzieć na pytanie o śmierć ludzi powiązanych z służbami specjalnymi PRL. Czy to przypadek, że zginęli w tajemniczych oklicznościach?

14,90 zł 10,90 zł -4,00 zł
Dostępny

EBOOK Ślady krwi


Czytelnicy, którzy poszukują w literaturze poważnej próby zmierzenia się z polskością na serio, a dla których styl, piękno języka i ciągłość kultury nie są obojętne, na pewno się nie zawiodą.

Jan Polkowski, laureat pierwszej edycji nagrody IDENTITAS za Ślady krwi.19,90 zł