Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 42,00 zł

Rok wydania:

Rok wydania:

Wydawca:

Wydawca:

--- Biografie i wywiady

--- Biografie i wywiady

--- Biografie i wywiady

Pokazano 1-9 z 18 pozycji

Aktywne filtry

  • -10%
Obecnie brak na stanie

EBOOK Czy wierzysz, że...

Ojciec Peter Mary Rookey zasłynął na całym świecie jako autor Modlitwy o cud. Był człowiekiem głębokiej modlitwy, odmawiał kilka różańców dziennie, szczególnie zaś Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej. Zawsze miał czas dla tych, którzy potrzebowali jego pomocy.

21,00 zł 18,90 zł -10%
  • -10%
Obecnie brak na stanie

EBOOK Echa Nazaretu....

Książka Echa Nazaretu. Duchowa biografia Karola de Foucauld  jest świadectwem trudu związanego z poszukiwaniem drogi do Boga. Jest pomocą dla wszystkich, którzy czują się zagubieni i szukają drogi do odnowienia życia wewnętrznego. A życie Karola de Foucauld jest wskazówką dla nas wszystkich, niecierpliwych, żyjących w pośpiechu, pożądających szybkiego sukcesu –  na owoce trzeba czasem poczekać. 

27,90 zł 25,11 zł -10%
Obecnie brak na stanie

Stwórcza moc Boga....

Autorka ukazuje znaczący wkład św. Tomasza z Akwinu w określenie filozoficznego rozumienia mocy Boga, a przede wszystkim komplementarność Tomaszowej metafizyki odnoszącej się do istnienia i natury Boga, bytu przygodnego oraz stworzenia świata ex nihilo. Problematyka podjęta w książce uzupełnia podstawowy wykład z metafizyki o problematykę dotyczącą aktu stwórczego i mocy Boga.

34,00 zł
  • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Skarb w glinianym naczyniu....

Abp Fulton J. Sheen to jeden z najbardziej znanych hierarchów XX wieku. Jego charyzma każdego tygodnia gromadziła przed odbiornikami  trzydzieści milionów ludzi. Skarb w glinianym naczyniu to jego opowieść autobiograficzna.  Wszystkie wspomnienia opatrzone są refleksjami ukazującymi prawdę o byciu prawdziwym świadkiem Chrystusa.

39,90 zł 36,90 zł -3,00 zł
  • -10%
Obecnie brak na stanie

EBOOK Soszka. Wojna się...

Historycy szacują, że od 50 do 250 tysięcy polskich dzieci zostało w czasie II wojny światowej porwanych, pozbawionych tożsamości i zgermanizowanych. Wiele z nich umierało zanim dotarło do miejsca przeznaczenia – wycieńczone biciem, głodem, trudami podróży. 

17,90 zł 16,11 zł -10%
  • -20%
Obecnie brak na stanie

EBOOK After Auschwitz

HISTORIA, KTÓRA ZACZYNA SIĘ W MIEJSCU DRAMATYCZNEGO ZAKOŃCZENIA DZIENNIKA ANNE FRANK

Jeśli jesteś jednym z milionów, które przeczytały Dziennik Anne Frank to poznaj teraz kobietę, która nadal dba o jej dziedzictwo…poznaj historię przyrodniej siostry Anne Frank.

27,90 zł 22,32 zł -20%
  • -3,00 zł
W magazynie

Pani Churchill

Choć oficjalnie stała w cieniu Churchilla, tak naprawdę pełniła funkcję jego najważniejszego doradcy.

Pani Churchill to błyskotliwa opowieść o ambitnej, ale i niedocenianej kobiecie schowanej w cieniu Winstona Churchilla.

39,99 zł 36,99 zł -3,00 zł
  • -10%
Obecnie brak na stanie

EBOOK Ostatnie dni Prymasa...

Książka Ostatnie dni Prymasa Tysiąclecia, jest diariuszem ostatnich trzech miesięcy życia Prymasa Wyszyńskiego oraz wiernym zapisem tekstów homilii i listów napisanych w tym okresie przez ciężko chorego Prymasa. 

24,90 zł 22,41 zł -10%
Między synagogą a kościołem. Dzieje św. Pawła - biografia
  • -10%
Obecnie brak na stanie

EBOOK Między Synagogą a...


600 stron znakomitej biografii św. Pawła, autorstwa ks. Waldemara Chrostowskiego, jednego z najwybitniejszych polskich biblistów.

48,00 zł 43,20 zł -10%