Kategorie

Klasyka duchowości

Klasyka duchowości

Aktywne filtry

KD2 Traktat o prawdziwym nabożeństwie do NMP
  • -7,00 zł
  • Nowy
W magazynie

Traktat o prawdziwym...

Najważniejsze dzieło o pobożności maryjnej w całej duchowości chrześcijańskiej. Książka ta, była bardzo wysoko ceniona przez św. Jana Pawła II, stąd zaczerpnął on swoje zawołanie – Totus Tuus.

34,90 zł 27,90 zł -7,00 zł
Tora. Pięcioksiąg Mojżesza
  • -9,10 zł
Obecnie brak na stanie

Tora. Pięcioksiąg Mojżesza

Autorem pierwszego tłumaczenia Pięcioksięgu z języka hebrajskiego na język polski był słynny przed stu laty polski rabin i kaznodzieja, Izaak Cyklow. Pracował nad nim przez blisko trzy dekady, można więc powiedzieć, że było to dzieło jego życia. 

144,00 zł 134,90 zł -9,10 zł
Boży influencer. 14 dni z bł. Carlo Acutisem
  • -2,00 zł
Obecnie brak na stanie

Boży influencer. 14 dni z...

Nasz cel musi być nieskończony. Nieskończoność to nasza ojczyzna. Niebo czekało na nas od zawsze. (bł. Carlo Acutis), 

Czternaście tekstów zebranych w tej publikacji przekonuje skutecznie, że przesłanie Bożego influencera jest dziś dla młodych chrześcijan aktualne i niezwykle atrakcyjne.

29,90 zł 27,90 zł -2,00 zł
Ewangelia na piasku. Duchowość Karola de Foucauld
  • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Ewangelia na piasku....

Opowieść o duchowości brata Karola, który pragnął żyć życiem ukrytym w ubóstwie i z pracy własnych rąk jak Jezus w Nazarecie, a jednocześnie życiem kontemplacyjnym pośród świata, w miłości i braterstwie, wśród najuboższych. 

32,90 zł 29,90 zł -3,00 zł
Moja wiara
  • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Moja wiara

Moja wiara to wyjątkowy zbiór tekstów Josepha Ratzingera na tematy niezwykle istotne i bliskie jego sercu. Składają się one na osobiste Credo papieża emeryta. Dzięki zebranym przemówieniom, jesteśmy w stanie na nowo rozkochać się w Kościele, odkryć prawdziwą wartość ofiary czy cierpienia oraz ponownie zachwycić się Słowem Bożym i Liturgią. 

34,90 zł 31,90 zł -3,00 zł
  • -11,00 zł
W magazynie

Medytacje dla czcicieli...

Prezentowana książka składa się z trzech tekstów: Rozważania męki Pańskiej według opisu Ewangelistów, Miłość dusz, Ćwiczenie drogi krzyżowej. Podstawą wydania są ich XIX-wieczne przekłady, odpowiednio uwspółcześnione, lecz z poszanowaniem dla tłumacza oraz w przekonaniu, że ich plastyczny język stanie się dodatkowym cennym walorem książki.

34,90 zł 23,90 zł -11,00 zł
  • -5,00 zł
Obecnie brak na stanie

Ćwiczenia duchowe w...

Dzieło hiszpańskiej mistyczki to zachęta do rozmyślań nad męką i śmiercią Chrystusa oraz medytacji o śmierci i sądzie ostatecznym wraz z modlitwami. Po raz pierwszy wydane w języku polskim.
24,90 zł 19,90 zł -5,00 zł