• -1,10 zł
Uciekłam z arabskiego burdelu

Uciekłam z arabskiego burdelu

  • ISBN : 978-83-8169-370-7
  • Okładka : miękka
  • Wymiary : 140 x 205 mm
  • Ilość stron : 368

Mroczne tajemnice XXI w.: handel ludźmi, handel organami, obrzezanie kobiet oraz seksualne orgie najbogatszych arabskich szejków.

36,90 zł 38,00 zł

Najniższa cena produktu 36,90 zł z dnia 25.03.2023

Darmowa wysyłka od 129,00 zł

Wstrząsająca historia Polki, która stała się żywym towarem…

Dalsze losy Julii znanej z kart Byłam kochanką arabskich szejków, o które czytelniczki pytały w mailach i recenzjach, dopiero teraz mogą ujrzeć światło dzienne.

Julia, którą najpierw rozkochał, a później sprzedał Tarek, ucieka z arabskiego burdelu. Niebezpieczna akcja wyrwania kobiety ze szponów gangu handlującego ludźmi wymaga użycia wielu podstępów.

Ale czy uwolnienie się z macek międzynarodowej siatki przestępczej jest w ogóle możliwe? Czy Julia zdoła uciec od seksualnego zniewolenia oraz brutalnej przemocy fizycznej i psychicznej, jakie były wcześniej jej udziałem? Czy piekło, przez jakie przeszliśmy, zostawia w nas trwały ślad?

Mroczne tajemnice XXI wieku: handel ludźmi, w tym dziećmi, handel organami, obrzezanie kobiet oraz ekstrawagancje i seksualne orgie najbogatszych arabskich szejków.

Przerażająca rzeczywistość, o której świat woli milczeć.

Laila Shukri – ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Bliskiego Wschodu, Polką mieszkającą w krajach arabskich i podróżującą po całym świecie. Obecnie przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale już planuje kolejną podróż. Niezależnie od tego, czy zatrzyma się na dłużej w pustynnej oazie czy w ociekającym luksusem hotelu, udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. Debiutowała w 2014 roku, od tego czasu każda z jej książek podbija listy bestsellerów.

K03832

Opis

ISBN
978-83-8169-370-7
Okładka
miękka
Wymiary
140 x 205 mm
Ilość stron
368
Dodaj opinię dla tego produktu
Loading...