• -10,00 zł
Antybakteryjny płyn do dezynfekcji powierzchni 5 L

Antybakteryjny płyn do dezynfekcji powierzchni 5 L

Produkt przeznaczony jest do odkażania wszystkich rodzajów powierzchni, mebli oraz sprzętów. Duża pojemność idealnie sprawdzi się do uzupełniania mniejszych podręcznych opakowań, jak również większych dystrybutorów. Ekonomiczna i wydajna pojemność to sposób na długotrwałą dezynfekcję. 

89,90 zł 99,90 zł

Najniższa cena produktu 89,90 zł z dnia 27.03.2023

Ostatnie sztuki w magazynie
Darmowa wysyłka od 129,00 zł

Produkt przeznaczony jest do odkażania wszystkich rodzajów powierzchni, mebli oraz sprzętów. Duża pojemność idealnie sprawdzi się do uzupełniania mniejszych podręcznych opakowań, jak również większych dystrybutorów. Ekonomiczna i wydajna pojemność to sposób na długotrwałą dezynfekcję. Twój telefon, klawiatura, biurko czy klamki natychmiast zostaną skutecznie zdezynfekowane! Dodatkowo oprócz skutecznego działania, nasz produkt posiada niedrażniący zapach.

Zawiera 70% alkoholu etylowego oraz 10% izopropylenowego!

Pamiętaj, że siedliskiem bakterii i wirusów są nie tylko Twoje ręce! Miliony zarazków gromadzi się na powierzchni rzeczy, których używasz każdego dnia nawet kilka razy dziennie! Oprócz higieny ciała i dłoni, koniecznie zadbaj o jak najczęstszą dezynfekcję rzeczy, którymi otaczasz się każdego dnia, by skutecznie ochronić się przed wszelkimi bakteriami i wirusami.
Postaw na czystość otaczających Cię rzeczy.

D01050
1 Przedmiot
Dodaj opinię dla tego produktu
Loading...