- -8,00 zł
Zliczyć cuda
- Wydawca : Wydawnictwo Albatros; ul. Hlonda 2a/25; 02-972 Warszawa; + 48 22 253 89 65; biuro@wydawnictwoalbatros.com
Czy przypadkowe spotkanie może odmienić nasze życie? Czy miłość potrafi uleczyć nawet najgłębsze rany?
Nicholas Sparks, autor „Pamiętnika” i „Ostatniej piosenki”, powraca z nową, przejmującą i buzującą od emocji romantyczną powieścią!
"Zliczyć cuda" to poruszająca opowieść o miłości, nadziei i odkrywaniu samego siebie, która na zawsze zmieni Twoje spojrzenie na życie.
Najniższa cena produktu 41,90 zł z dnia 19.01.2025
Tanner Hughes, żandarm wojskowy, przez lata unikał konfrontacji z własną przeszłością oraz emocjami. Wszystko zmienia się, gdy umierająca babcia ujawnia mu rodzinną tajemnicę, nakłaniając go do odnalezienia ojca, którego nigdy nie poznał. Wyrusza w podróż do malowniczej Karoliny Północnej, gdzie spotyka Kaitlyn Cooper – samotną matkę i lekarkę. Już od pierwszego spojrzenia między nimi rodzi się niezwykła więź, która każe im wierzyć, że los połączył ich w wyjątkowy sposób.
Jednak prawdziwe wyzwania dopiero przed nimi. Gdy na horyzoncie pojawia się kolejna samotna dusza, Tanner i Kaitlyn muszą stawić czoła nie tylko własnym lękom, ale także ukrytym tajemnicom przeszłości.
Opis
- Wydawca
- Wydawnictwo Albatros; ul. Hlonda 2a/25; 02-972 Warszawa; + 48 22 253 89 65; biuro@wydawnictwoalbatros.com
Zobacz także