Krzyż naszą ucieczką

o. Franciszek Uryga

Książeczka do nabożeństwa "Krzyż naszą ucieczką" wydana przez oo. Cystersów w Mogile. Tradycyjny modlitewnik zawiera podstawowe modlitwy, teksty liturgii Mszy świętej, modlitwy. W książeczce znajduje się bogaty wybór  litanii I nabożeństw. Dodatkową zaletą jest duża czcionka, która ułatwi korzystanie z modlitewnika osobom starszym czy słabiej widzącym.

29,90 zł
Brutto

Najniższa cena produktu 29,90 zł z dnia 03.02.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Produkt dostępny na zamówienie

Ilość

 

Bezpieczne Płatności dzięki PayPal i Dotpay

 

Darmowa dostawa od 129 złotych

 

Jesteśmy Dla Was od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

Książeczka do nabożeństwa "Krzyż naszą ucieczką" wydana przez oo. Cystersów w Mogile. Tradycyjna forma modlitewnika, który zawiera podstawowe modlitwy - pacierz, wiadomości katechizmowe, modlitwy i pomoce przy Sakramencie Pokuty, teksty liturgii Mszy świętej, modlitwy, m.in dziękczynne po Komunii św. W książeczce znajduje się bogaty wybór (17) litanii, nabożeństw, takich jak Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale, Godzinki, Różaniec. Modlitewnik będzie pomocą w adoracji Najświętszego Sakramentu - zawiera bogaty wybór modlitw przed Jezusem Eucharystycznym, ale także modlitw do Matki Bożej, w tym modlitwy z okazji I soboty miesiąca, modlitwy do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Znajdziemy tu także modlitwy do św. Józefa, św. Benedykta, św. Antoniego, św. Judy Tadeusza oraz niezwykle bogaty (ponad 150 stron) śpiewnik zawierający tradycyjne pieśni śpiewane w naszych kościołach ułożonych tematycznie (na adwent, kolędy, na Wielkanoc, eucharystyczne ...) Dodatkową zaletą jest duża czcionka, która ułatwi korzystanie z modlitewnika osobom starszym czy słabiej widzącym.

K03888

Opis

ISBN:
978-83-9252-761-9
Okładka:
twarda
Wymiary:
105 x 147 mm
Ilość stron:
712

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Krzyż naszą ucieczką

Książeczka do nabożeństwa "Krzyż naszą ucieczką" wydana przez oo. Cystersów w Mogile. Tradycyjny modlitewnik zawiera podstawowe modlitwy, teksty liturgii Mszy świętej, modlitwy. W książeczce znajduje się bogaty wybór  litanii I nabożeństw. Dodatkową zaletą jest duża czcionka, która ułatwi korzystanie z modlitewnika osobom starszym czy słabiej widzącym.

Napisz swoją opinię