Nowe produkty

Dolindo Autobiografia
 • Nowy
Produkt dostępny na zamówienie

Nazwano mnie Dolindo, co...

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY I ODBIERZ PREZENT! 

WYBIERZ PRZEDPŁATĘ I WPISZ KOD RABATOWY Dolindo

PRZEDSPRZEDAŻ - WYSYŁKA PO 05.11.2022

Wśród licznych i cennych dzieł Księdza Dolindo Ruotolo, jego autobiografia należy do najbardziej oczekiwanych, kochanych i poszukiwanych. Zaczął ją pisać w roku 1923 pod wpływem wielokrotnych próśb swojego spowiednika, i kontynuował do roku 1925. 

99,00 zł
Czyń dobro gdziekolwiek jesteś
 • -9,99 zł
 • Nowy
W magazynie

Czyń dobro gdziekolwiek...

Czyń Dobro, gdziekolwiek jesteśto wybór myśli Świętych, Błogosławionych i Sług Bożych, m.in. kard. Stefana Wyszyńskiego, Małej Tereski, Alberta Wielkiego, Franciszka z Asyżu, Karola de Foucauld, Brata Alberta Chmielowskiego, Franciszka Salezego, Matki Teresy z Kalkuty, Teresy z Avila i wielu, wielu innych.

29,99 zł 20,00 zł -9,99 zł
Ludzie czerwonego mroku
 • Nowy
W magazynie

Ludzie czerwonego mroku

. Autor rzeczowo przedstawia tło Rewolucji Październikowej z 1917 r. i szczegółowy obraz czerwonego terroru. Szczególną uwagę poświęcił roli, jaką spełniła ideologia w zniszczeniu moralności i fundamentalnych praw człowieka, tworząc społeczeństwo pozbawione wyższych aspiracji i sensu życia.

14,90 zł
Męski modlitewnik
 • -2,00 zł
 • Nowy
Produkt dostępny na zamówienie

Męski Modlitewnik

Męski Modlitewnik ma każdego dnia pomóc męskiej stronie odnaleźć wspaniałą drogę życia. Każdy dzień zawiera wartość, cytat, konkret i modlitwę, a także proste zadanie do wykonania. Modlitewnik promuje codzienną, organiczną pracę nad sobą, budowanie relacji z Bogiem Ojcem, a także jedność, poczucie braterstwa, wykuwanie charakteru.

29,90 zł 27,90 zł -2,00 zł
Boże Miłosierdzie komplet
 • -25,00 zł
 • Nowy
Produkt dostępny na zamówienie

Objawienie Bożego...

Komplet 2 książek:

Objawienia Bożej miłości Juliany z Norwich i Jezus Mówi do Faustyny i do ciebie Susan Tassone

109,80 zł 84,80 zł -25,00 zł
Kwiatki księdza Dolindo
 • -10,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Kwiatki księdza Dolindo

PRZEDSPRZEDAŻ - WYSYŁKA PO 15.09.2022

Zbiór anegdot i świadectw o Księdzu Dolindo Ruotolo, przeplatanych jego poezją, fragmentami listów i pouczeniami. Wyłania się z nich nie tylko wielki mistyk i cudotwórca, ale również człowiek obdarzony ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Wszystkie opisane w tym tomiku historie zostały udokumentowane, a ich autentyczność potwierdzona.

39,90 zł 29,90 zł -10,00 zł
Objawienia Bożej miłości
 • -10,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Objawienia Bożej miłości

Juliana z Norwich żyła w XIV wieku w Anglii i była pustelnicą. Jest uznawana za jedną z największych mistyczek obok św. Katarzyny ze Sieny i św. Teresy z Ávila. Miała objawienia o miłości i miłosierdziu Bożym. Benedykt XVI poświęcił jej jedną z katechez na  audiencji generalnej, a fragmenty jej wizji są cytowane w Katechizmie Kościoła katolickiego.

59,90 zł 49,90 zł -10,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Modlitewnik. Św. Michał...

Trudno o lepszego orędownika w zmaganiu z przeciwnościami niż Michał Archanioł. Znany jest z tego, że broni w walce z szatanem, pokusami, ale warto go wzywać za każdym razem, gdy czujemy się w niebezpieczeństwie z powodu jakiegoś zła – czy to takiego, które przychodzi z zewnątrz, czy też tego, które rodzi się w naszym sercu.

9,90 zł
Misyjny zestaw prezentowy z miodem
 • Nowy
Produkt dostępny na zamówienie

Misyjny zestaw prezentowy z...

Prezent nie musi być nudny!

Dlatego stworzyliśmy wyjątkowy, naturalny zestaw, który swoją kompozycją tworzy prezent idealny.


Kupując ten zestaw, wspomagasz misję Pallotyńska w Etiopii.

109,90 zł