• -4,90 zł
  • Nowy

Skuteczne terapie usuwania toksyn z organizmu

Neil Nathan

Ciągle jesteś zmęczony? Gorzej widzisz? Trudno ci się skoncentrować? Często boli cię głowa, mięśnie i stawy? Nie możesz uwolnić się od uczucia niepokoju i przygnębienia?

Dr Neil Nathan pomoże ci zrozumieć, że symptomy, z którymi od lat się borykasz, są prawdziwe. To mogą być objawy chorób przewlekłych, które można i da się wyleczyć! Szansą jest usuwanie toksyn z organizmu.

89,80 zł
84,90 zł Zniżka 4,90 zł
Brutto

Produkt dostępny na zamówienie

Ilość

 

Bezpieczne Płatności dzięki PayPal i Dotpay

 

Darmowa dostawa od 129 złotych

 

Jesteśmy Dla Was od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

Ciągle jesteś zmęczony? Gorzej widzisz? Trudno ci się skoncentrować? Często boli cię głowa, mięśnie i stawy? Nie możesz uwolnić się od uczucia niepokoju i przygnębienia? Miewasz biegunki i mdłości, dzwoni ci w uszach, odczuwasz mrowienia w kręgosłupie? Podejrzewasz u siebie alergie nawet na najpopularniejsze leki, suplementy diety, kosmetyki czy środki czystości? Oczywiście bliscy nie wierzą w twoje objawy i próbują cię przekonać, że to psychosomatyka, a objawy tkwią jedynie w twojej głowie. Jeśli lekarze, u których byłeś, rozkładają bezradnie ręce, nie wiedząc już, jak cię leczyć, koniecznie przeczytaj tę książkę! Dr Neil Nathan pomoże ci zrozumieć, że symptomy, z którymi od lat się borykasz, są prawdziwe. Z pewnością nie potrzebujesz pomocy psychiatry! To mogą być objawy groźnych chorób przewlekłych, które można i da się wyleczyć! Szansą jest usuwanie toksyn z organizmu.

 

Jesteśmy zatruwani przez środowisko - czy możliwe jest skuteczne usuwanie toksyn z organizmu?

Ciągle jesteśmy wystawieni na działanie różnego rodzaju metali ciężkich, zanieczyszczeń chemicznych i promieniowania. Istnieje wiele obaw o skutki, jakie mogą wywołać organizmy genetycznie modyfikowane (GMO) i dodatki do żywności. Dawniej medycyna zajmowała się przypadkami nagłych problemów zdrowotnych spowodowanych infekcjami, ekspozycją na trucizny czy urazami ciała. Dziś personel medyczny opiekuje się głównie pacjentami z chorobami przewlekłymi, które trwają latami. Takie schorzenia mają podłoże zarówno genetyczne, jak i środowiskowe.

 

Ta książka omawia podejście, diagnozowanie i leczenie pacjentów nietypowych, dotkniętych infekcjami o podłożu toksycznym, z ekstremalnymi nieraz wrażliwościami. Autor, lekarz z pięćdziesięcioletnim doświadczeniem, dowodzi, że takie przypadłości występują o wiele częściej niż się to powszechnie przyznaje w świecie medycznym. Swoją książkę oparł na tysiącach doświadczeń w opiece nad pacjentami z boreliozą (nazywaną także chorobą z Lyme), mykotoksykozą (zatruciem toksynami pleśni), zespołem aktywacji komórek tucznych, bartonelozą (chorobą wywołaną bakteriami rodzaju Bartonella), porfiriami i innymi skomplikowanymi schorzeniami. Teraz dzieli się tą wiedzą z czytelnikami, chorymi i ich lekarzami.

 

Pacjenci toksyczni i wrażliwi? Ratunkiem dla zdrowia jest detoks i oczyszczanie organizmu

Wrażliwość odnosi się do nadmiernego pobudzenia układu nerwowego lub hiperreaktywnej odpowiedzi na jakikolwiek bodziec - dźwięk, światło, dotyk, pokarm, substancję chemiczną, zapach, a nawet... na pole elektromagnetyczne. Pacjenci, których Autor określa jako ,,toksycznych", chorują, ponieważ w ich organizmach doszło do nagromadzenia toksyn produkowanych przez bakterie, wirusy, grzyby, pasożyty i inne czynniki zakaźne. U podstaw wszystkich tych stanów, niezależnie od tego, czy wywołują je toksyny, czy czynniki infekcyjne, leży przewlekły stan zapalny. Informacje i dane naukowe zgromadzone przez Autora pomogą ci zrozumieć przyczyny chorób, dolegliwości, alergii. Dzięki jego jasnym wskazówkom dowiesz się, jak oczyścić organizm i na czym polega usuwanie toksyn z organizmu. Proponowane przez niego terapie są jasno opisane. Autor dołącza informację o sprawdzonych suplementach diety i preparatach prozdrowotnych, które pomogą ci w odzyskaniu zdrowia.

 

W tej przełomowej książce o usuwaniu toksyn z organizmu znajdziesz:

- informacje o tym, jak ekstremalna wrażliwość i toksyczność rozwijają się w organizmie oraz czym się różnią;

- szczegółowy opis, sposoby diagnozy, terapie i metody leczenia głównych przyczyn skrajnej wrażliwości i toksyczności, m.in. pleśni, bartonelozy (koinfekcji boreliozy), aktywacji mastocytów, porfirii i zatrucia tlenkiem węgla;

- omówienie procesu zwanego ,,reakcją komórki na zagrożenie", który wyjaśnia, w jaki sposób organizm blokuje się w walce z zagrożeniem;

- prosty plan ,,ponownego uruchomienia" organizmu, system po systemie, który przerwie chorobę i umożliwi rozpoczęcie leczenia;

- wskazówki dotyczące radzenia sobie ze stresem;

- przykłady suplementów diety i preparatów prozdrowotnych,

- sprawdzone metody, dzięki którym przeprowadzisz detoks i oczyszczanie organizmu z toksyn;

- historie pacjentów, którzy odzyskali zdrowie.

 

Twoja szansa na pełne odzyskanie zdrowia!

K04133

Opis

ISBN:
978-83-8168-881-9
Okładka:
miękka
Wymiary:
165 x 240 mm
Ilość stron:
384

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Skuteczne terapie usuwania toksyn z organizmu

Ciągle jesteś zmęczony? Gorzej widzisz? Trudno ci się skoncentrować? Często boli cię głowa, mięśnie i stawy? Nie możesz uwolnić się od uczucia niepokoju i przygnębienia?

Dr Neil Nathan pomoże ci zrozumieć, że symptomy, z którymi od lat się borykasz, są prawdziwe. To mogą być objawy chorób przewlekłych, które można i da się wyleczyć! Szansą jest usuwanie toksyn z organizmu.

Napisz swoją opinię