• -45%

Nocna rozmowa

Consilia Maria LakottaOn - oficer niemieckiego pochodzenia, "chrześcijanin". Ona - amerykańska Żydówka, zmagająca się z pytaniami o sens życia i wiarę. W tle ich małżeństwo skomplikowane obecnością "tego trzeciego".

29,90 zł
16,45 zł Zniżka 45%
Brutto

W magazynie

Ilość

 

Bezpieczne Płatności dzięki PayPal i Dotpay

 

Darmowa dostawa od 129 złotych

 

Jesteśmy Dla Was od poniedziałku do piątku 8:00-16:00


On – Gregory, Amerykanin niemieckiego pochodzenia, oficer wojsk rakietowych, według metryki ,,chrześcijanin”. Ona – Judith, amerykańska żydówka zmagająca się z pytaniami o sens życia i wiarę. W tle historia ich  małżeństwa skomplikowana obecnością ,,tego trzeciego”, Abla, który wydaje się świetnie rozumieć żonę brata i podzielać jej marzenia…

,,Nocna rozmowa” odziera z pozorów związek niszczony przez kolejne postawy i decyzje. Wyznania, choć nie pozbawione uporu i dumy, pomagają zrozumieć, co złożyło się na życiową porażkę. W konsekwencji każdy z nas będzie musiał odpowiedzieć sobie na pytania o zrozumienie, miłość i lęk.


M0698

Opis

ISBN:
978-83-7595-333-6
Okładka:
Oprawa miękka
Wymiary:
140 x 202 mm
Ilość stron:
220
Wydawca:
Wydawnictwo M

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Nocna rozmowaOn - oficer niemieckiego pochodzenia, "chrześcijanin". Ona - amerykańska Żydówka, zmagająca się z pytaniami o sens życia i wiarę. W tle ich małżeństwo skomplikowane obecnością "tego trzeciego".

Napisz swoją opinię