• Wyprzedaż!
  • -25%

Przepis na nieśmiertelność

Jacques Neirynck

Intrygująca i wciągająca kontynuuacja bestsellerowej powieści Jacquesa Neiryncka "Manuskrypt z Grobu Świętego". Książka ta podejmuje koncept udowodnienia istnienia Boga bądź ludzkiej duszy. 

29,90 zł
22,43 zł Zniżka 25%
Brutto

W magazynie

Ilość

 

Bezpieczne Płatności dzięki PayPal i Dotpay

 

Darmowa dostawa od 129 złotych

 

Jesteśmy Dla Was od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

W Rzymie na stolicy św. Piotra zasiada Emmanuel de Fully, pierwszy w historii papież ze Szwajcarii, który przyjął imię Jana XXIV. Przenosi się do Pałacu w Lateranie i podejmuje rewolucyjny wysiłek odnowienia i przywrócenia pierwotnych wartości Ewangelii. Tymczasem w Lozannie rodzony brat papieża, profesor Theo de Fully, wraz ze swoimi przyjaciółmi fizykami odpowiada na niezwykłe wezwanie. Jeden z najbogatszych bankierów świata wpada na koncept nie podejmowany już od stuleci, a mianowicie udowodnienia istnienia Boga lub przynajmniej ludzkiej duszy. Rozsądek podpowiada, że żaden człowiek przy zdrowych zmysłach nie może podjąć się takiego zadania. A jednak przy okazji realizacji tego szalonego projektu nauka i wiara mogłyby się zjednoczyć w celu osiągnięcia porządku i pokoju na świecie. I jeśli przy okazji w to wszystko mieszają się jeszcze aniołowie… Intrygująca i wciągająca kontynuacja bestsellerowej powieści Jacquesa Neiryncka „Manuskrypt z Grobu Świętego”.
Nota o autorze: Jacques Neirynck jest naukowcem i wykładowcą na belgijskim Uniwersytecie w Louvain i Uniwersytecie w Kinszasie w Kongo. Pracował jako przemysłowiec, a od 1972 roku pełnił kierownicze stanowisko na politechnice w Lozannie. Był członkiem federalnego szwajcarskiego parlamentu. Od 1996 roku poświęcił się działalności pisarskiej. Jest autorem ponad dwudziestu dziel naukowych, opowiadań i powieści, z których najbardziej znane to trylogia o szwajcarskim papieżu („Manuskrypt z Grobu Świętego” – wydanie 1996 rok, powieść uhonorowana Nagrodą francuskich księgarni religijnych, „Przepis na nieśmiertelność” – wydanie w 1999 roku i „Proroctwo o Watykanie” z roku 2003).

M0688

Opis

ISBN:
9788375950090
Okładka:
Oprawa miękka
Wymiary:
140 x 202 mm
Ilość stron:
376
Rok wydania:
Brak
Wydawca:
Wydawnictwo M

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Przepis na nieśmiertelność

Intrygująca i wciągająca kontynuuacja bestsellerowej powieści Jacquesa Neiryncka "Manuskrypt z Grobu Świętego". Książka ta podejmuje koncept udowodnienia istnienia Boga bądź ludzkiej duszy. 

Napisz swoją opinię