- -30,00 zł

Paweł Lisicki
W magazynie
Bezpieczne Płatności dzięki PayPal i Dotpay
Darmowa dostawa od 129 złotych
Jesteśmy Dla Was od poniedziałku do piątku 8:00-16:00
Komu zależało na śmierci Jezusa? Dlaczego Piłat zgodził się na ukrzyżowanie Nauczyciela z Nazaretu? Kulisy procesu Jezusa opisane przez wytrawnego dziennikarza. Procesu, który mimo 2000 lat nadal domaga się wyjaśnień.
Biuro Ochrony Rządu za PRL-u było okryte mgłą tajemnicy, a dziennikarski światek doskonale zdawał sobie sprawę, że nie powinien zajmować się borowcami. Czego tak się obawiano?
Przede wszystkim ogromnej wiedzy, jaką posiadali funkcjonariusze BOR na temat ochranianych przez nich notabli komunistycznych oraz ich rodzin.
Resortowe dzieci to książka napisane przez trzech dziennikarzy: Dorotę Kanię, Jerzego Targalskiego i Macieja Marosza. Ukazuje powiązania elit medialnych, biznesowych, naukowych i politycznych ze strukturami PRL-u. Termin "resortowe" związany jest z komunistycznymi działami administracji rządowej, w których pełniły służbę rodziny postaci opisywanych w książce.
Czy Kościół może być wspólnotą, która nikogo nie wyklucza. Ksiądz profesor Alfred Wierzbicki w książce Bóg nie wyklucza mówi o najbardziej palących problemach Kościoła w Polsce. O politykach, którzy kreują atmosferę zagrożenia fundamentalnych wartości w celu osiągnięcia politycznych celów.
Współczesna medycyna coraz skuteczniej przedłuża życie. Czym się kierować przy rozwiązywaniu wynikających stąd dylematów? Jak do tych problemów należy podchodzić od strony etycznej i duchowej? Na co powinna zwracać uwagę rodzina chorego? Autor podejmuje siedem prób rozwiązania problemu. Podręczny zestaw, który daje nam szansę na zrozumienie, gdzie jest granica życia i śmierci.