• -2,00 zł
Wyciąg z chrzanu z propolisem

Wyciąg chrzanu z propolisem

Zwalcza katar, pomaga na chore zatokach, dolegliwościach trawiennych, bólach głowy jak i kręgosłupa. Chrzan zawiera także składniki, które klasyfikują go do grupy roślin wykazujących działanie antynowotworowe. Najcenniejszą własnością chrzanu jest działanie przeciwzapalne i w stanach reumatoidalnego zapalenia stawów. Zmniejsza obrzęki a eliminując przykurcze mięśni, usuwa dolegliwości bólowe.

22,90 zł 24,90 zł

Najniższa cena produktu 22,90 zł z dnia 27.09.2023

Ostatnie sztuki w magazynie
Darmowa wysyłka od 129,00 zł

100 ml

Chrzan pospolity a konkretnie korzeń tej rośliny, to nie tylko przyprawa kojarząca się z Wielkanocą, lecz przede wszystkim źródło wielu cennych substancji. Zdecydowane uznanie znajduje w zwalczaniu kataru, chorych zatokach, dolegliwościach trawiennych, bólach głowy jak i kręgosłupa. Chrzan zawiera także składniki, które klasyfikują go do grupy roślin wykazujących działanie antynowotworowe.

SKŁAD: Głównym składnikiem chrzanu są izotiocyjan fenetylu i allilu, odpowiadające za zdrowotne właściwości rośliny. Chrzan zawiera bogatą mieszankę witamin oraz znaczące wartości pierwiastków takich jak wapń, żelazo, magnez, fosfor, potas, sód i cynk.

WSKAZANIA: Najcenniejszą własnością chrzanu jest działanie przeciwzapalne w szczególności w stanach reumatoidalnego zapalenia stawów. Zmniejsza obrzęki a eliminując przykurcze mięśni usuwa dolegliwości bólowe.

Dodatek propolisu w mieszaninie z chrzanem znacząco wzmacnia działanie przeciwzapalne. Wyciąg chrzanu z propolisem działa rozgrzewająco, przez co może być stosowany w wielu dolegliwościach wymagających rozgrzania bolących miejsc. Równie dobrze sprawdza się w stanach zapalnych wynikłych z przewiania.

STOSOWANIE: Kilkakrotnie w ciągu dnia wcierać w bolące miejsce.

D01403
Loading...