• -1,00 zł
Hepasiv

Hepasiv™

90 kapsułek

- utrzymanie prawidłowego metabolizmu tłuszczów

- wspiera zdrowe funkcjonowanie wątroby

Wesprzyj swoją wątrobę. Dzięki obecności sylimaryny pomaga w regeneracji komórek wątroby Wspomaga utrzymanie zdrowia wątroby. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu lipidów we krwi oraz zdrowego funkcjonowania przewodu pokarmowego. 

44,90 zł 45,90 zł

Najniższa cena produktu 44,90 zł z dnia 27.03.2023

Ostatnie sztuki w magazynie
Darmowa wysyłka od 129,00 zł

Wątroba to jeden z najważniejszych organów w ludzkim ciele. Znajduje się w prawej dolnej części brzucha, pod żebrami, i odpowiada za wiele niezbędnych do życia funkcji. Przede wszystkim przetwarza ona składniki odżywcze z pożywienia, wytwarza żółć, usuwa toksyny z organizmu i tworzy białka. Metabolizuje też spożywane przez nas leki, a także rozkłada tłuszcz, wytwarza cholesterol i zamienia glikogen w glukozę. Taka mnogość obszarów, za które odpowiedzialna jest wątroba, sprawia, że jej prawidłowe działanie jest niezwykle ważne dla naszego zdrowia.

Hepasiv™ to naturalny suplement diety dla osób chcących wesprzeć swoją wątrobę.

Ostropest plamisty – dzięki obecności sylimaryny pomaga w regeneracji komórek wątroby

Kurkuma – wspomaga utrzymanie zdrowia wątroby.

Karczoch – przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu lipidów we krwi oraz zdrowego funkcjonowania przewodu pokarmowego.

Cholina – odpowiada za metabolizm homocysteiny, utrzymanie prawidłowego metabolizmu tłuszczów, a także wspiera zdrowe funkcjonowanie wątroby.

L-asparaginian L-ornityny – to połączenie dwóch aminokwasów, które wchodzą w skład cyklu mocznikowego. Cykl ten bierze udział w procesie syntezy mocznika i usuwania amoniaku z organizmu.

D01377
1 Przedmiot
Dodaj opinię dla tego produktu
Loading...