• -86,10 zł
Wielka Księga – pakiet 4 książek
  • Wielka Księga – pakiet 4 książek

Wielka Księga – pakiet 4 książek

W skład pakietu wchodzą: Wielka Księga Fatimy, Wielka Księga Objawień, Wielka Księga Maryi, Wielka Księga Miłosierdzia.
276,00 zł
189,90 zł Zniżka 86,10 zł
Brutto

Obecnie brak na stanie

Ilość

 

Bezpieczne Płatności dzięki PayPal i Dotpay

 

Darmowa dostawa od 129 złotych

 

Jesteśmy Dla Was od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

Wielka Księga Fatimy

Beata Legutko

S 450; 165X235; twarda;                      

Ilustrowane kompendium na temat objawień w Fatimie. Zawiera nie tylko opis samych wydarzeń fatimskich, ale też dalsze dzieje dzieci, orędzia, tajemnice, fragmenty korespondencji s. Łucji - wizjonerki, dokumenty, świadectwa. Szeroko opisany został polski wątek objawień związany z Janem Pawłem II. W książce znajdują się liczne ciekawostki, odwołania do innych objawień Matki Bożej, a także modlitwy.

Całość została opatrzona zdjęciami bohaterów wydarzeń, miejsc związanych z objawieniami i kultem, a także ikonografią.

 

Wielka Księga Objawień

Beata Legutko

S 416; 165X235; twarda;

Bogato ilustrowane kompendium na temat objawień maryjnych na świecie. Nie tylko tych najbardziej znanych, ale też takich, o których słyszało naprawdę niewielu. Jak wyglądała Maryja w trakcie objawień? Jak była ubrana? O czym mówiła i czy jej przesłanie zmieniało się na przestrzeni wieków? Dlaczego Maryja przychodzi na świat? Odpowiedzi na te i inne pytania czytelnik odnajdzie w tej fascynującej lekturze. Wydanie zostało opatrzone zdjęciami miejsc związanych z objawieniami i kultem oraz piękną ikonografią.

 

Wielka Księga Maryi

Dorota Mazur

S 400; 165X235; twarda;

Książka opowiada obszernie o życiu ziemskim Maryi, z uwzględnieniem czasów, w jakich przyszło Jej się narodzić i dorastać, przez moment Zwiastowania po realizację jej misji aż do ostatnich dni... Ale to nie koniec Je historii. Autorka kontynuuje opowieść, relacjonując, jak późniejsze epoki patrzyły na Matkę Boga, jak kształtowała się mariologia, jaki dziś Matka Boga ma wpływ na nasze życie – zwłaszcza gdy mówi do nas poprzez objawienia czy w chwilach, gdy modlimy się do Niej lub się Jej zawierzamy. Nie brakuje w tej publikacji wypowiedzi świętych, papieży oraz zwykłych osób, które doświadczyły matczynej opieki Maryi. Liczne modlitwy podpowiadają, jak można się do Niej zwrócić.

Książka jest bogato ilustrowana dziełami sztuki i współczesnymi fotografiami.

Wielka Księga Miłosierdzia

S 400; 165X235; twarda;

Czy orędzie o Bożym Miłosierdziu przekazane przez św. Faustynę było rewolucją w teologii? Kościół głosił te prawdy od początku swego istnienia. A wywodził je z Pisma Świętego, które można nazwać Wielką Księgą Miłosierdzia. Jak czytać i rozumieć biblijne teksy o miłosierdziu? Pomogą nam w tym najlepsi polscy bibliści, którzy wprowadzą nas w świat biblijnych tajemnic i przypowieści. Wielka Księga Miłosierdzia zawiera wybór tekstów biblijnych na temat miłosierdzia Bożego wraz ze znakomitymi komentarzami ks. prof. dr. hab. Stanisława Hałasa, ks. prof. dr. hab. Mariusza Rosika, ks. prof. dr. hab. Mirosława Stanisława Wróbla, ks. dr. Piotra Kota. Wersetom biblijnym towarzyszy bogaty wybór tekstów papieskich poświęconych Miłosierdziu Bożemu - fragmenty homilii, listów, adhortacji i encyklik św. Jana Pawła II, Benedykta XVI i Franciszka. Album zawiera ponadto reprodukcje dzieł sztuki, kolorowe fotografie m.in. ukazujące miejsca święte w Palestynie, architekturę sakralną. Bóg Miłosierny czeka na każdego w Swoim słowie i chce, jak miłosierny Samarytanin, opatrzyć ludzkie rany. Daj Mu się porwać...

S0216

Specyficzne kody

Zobacz także

Wielka Księga Miłosierdzia
  • -19,10 zł
Obecnie brak na stanie

Wielka Księga Miłosierdzia

Zebrane teksty i komentarze to swego rodzaju „przewodnik” po rzeczywistości miłosierdzia, rzeczywistości, którą możemy współtworzyć i za którą jesteśmy odpowiedzialni.
Beata Legutko

Doskonała pamiątka Roku Miłosierdzia!
400 stron tekstów biblijnych i komentarzy!
Jan Paweł II, Benedykt XVI i Franciszek o Bożym miłosierdziu!
Album ilustrowany reprodukcjami dzieł sztuki i kolorowymi fotografiami!

69,00 zł 49,90 zł -19,10 zł

Komentarze

Napisz swoją opinię

Wielka Księga – pakiet 4 książek

W skład pakietu wchodzą: Wielka Księga Fatimy, Wielka Księga Objawień, Wielka Księga Maryi, Wielka Księga Miłosierdzia.

Napisz swoją opinię