• -3,00 zł

Krople minerały

50 ml

Oryginalny preparat z niską zawartością sodu, wyprodukowany metodą naturalnego stężania solarnego. Ważne minerały i pierwiastki śladowe są niezbędne dla szeregu codziennych procesów biochemicznych i fizjologicznych, które są podstawą naszego zdrowia. Pomagają w formowaniu i utrzymaniu kości, pracy mięśni, przenoszeniu impulsów nerwowych, oraz uczestniczą w przemianie energii.

54,90 zł
51,90 zł Zniżka 3,00 zł
Brutto

W magazynie

Ilość

 

Bezpieczne Płatności dzięki PayPal i Dotpay

 

Darmowa dostawa od 129 złotych

 

Jesteśmy Dla Was od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

Krople Mineral drops są przeznaczone dla: seniorów, diabetyków, osób pod wpływem stresu, sportowców, osób z zakwaszonym organizmem (acydozą).

Chodzi o oryginalny, naturalny, jonowy, mineralny preparat z niską zawartością sodu, wyprodukowany metodą naturalnego stężania solarnego. Ważne minerały i pierwiastki śladowe są niezbędne dla szeregu codziennych procesów biochemicznych i fizjologicznych, które są podstawą naszego zdrowia. Pomagają w formowaniu i utrzymaniu kości, pracy mięśni, przenoszeniu impulsów nerwowych, oraz uczestniczą w przemianie energii. Każda komórka w naszym ciele potrzebuje minerałów i pierwiastków śladowych. Wiele artykułów spożywczych, które dziś konsumujemy, nie zapewnia dostatecznej ilości tych ważnych minerałów i pierwiastków śladowych. Ich poziom w organizmie może obniżać stres, wysokie tempo życia, zażywanie niektórych leków, ale również sport i ruch.

Skład surowcowy: koncentrat z Wielkiego Jeziora Słonego. Nie zawiera konserwantów, glutenu, laktozy, cukru, alkoholu, barwników ani dodatków smakowych. Nadaje się dla weganów.

 

Zalecenia i rady dotyczące uzupełniania minerałów i pierwiastków śladowych alkalicznymi kroplamimineralnymi:

- w razie stresu i obciążenia psychicznego zażywać rano i wieczorem 1 ml Mineral drops (20 kropli) dodanych do napoju według instrukcji

- w razie zakwaszenia i dla zapewnienia równowagi kwasów i zasad w organizmie dodać ćwierć lub pół ml Mineral drops (6–12 kropli) do jednego l czystej wody. W ten sposób uzyskamy wysokiej jakości wodę mineralną, którą możemy włączyć do naszego dziennego reżimu nawadniania

- dla ulepszenia i wzbogacenia pożywienia dodać kilka kropli (maks. 40 kropli dziennie) do jedzenia lub picia. 2–10 kropli poprawi i podkreśli smak kawy. Można dodawać do smoothie, sosów, kasz i napojów. Do ok. 1 l zupy dodać 1 ml Mineral drops (20 kropli). Ogólnie Mineral drops można używać zamiast soli do dań dla osób z nadciśnieniem – zawiera minimum sodu

- w razie spożywania napojów alkoholowych – jeżeli czeka Cię impreza i wiesz, że będziesz pić alkohol, zażyj 2 ml Mineral drops (40 kropli) rozmieszanych w napoju przed imprezą a następnego dnia do godziny po obudzeniu znów 2 ml (40 kapek)

 

Zakwaszenie organizmu jest obecnie jedną z najniebezpieczniejszych chorób cywilizacyjnych, ponieważ zdrowie bezpośrednio zależy od równowagi między kwasowością i zasadowością naszego ciała. Zakwaszenie powoduje większość chorób a należyte odkwaszenie i uzupełnienie substancji mineralnych w ciele jest podstawą każdej terapii.

 

Wielkie Jezioro Słone, zwane też „amerykańskim Morzem Martwym“, leży w północnej części stanu Utah w USA. Jest to największe słone jezioro na zachodniej półkuli o powierzchni w przybliżeniu 4 400 km2, to znaczy o powierzchni ok. 90 jezior zaporowych Lipno.

Ma trzy główne dopływy – rzeki Jordan, Weber i Bear. Te rzeki wypłukują naturalne minerały z okolicznych gór i przynoszą ich do jeziora co roku ponad milion ton. W wyniku odparowywania minerały w jeziorze uzyskują wysokie stężenie. Zasolenie jeziora wynosi 5–27 %, to znaczy jest dużo wyższe niż w morzu. Dalsze odparowywanie jeszcze bardziej stęża słoną wodę z jeziora, która w efekcie zawiera nie tylko ogromną ilość podstawowych minerałów, takich jak magnez, ale również szerokie spektrum pierwiastków śladowych w ich naturalnej formie. Jest znanym faktem, że witaminy i minerały bezpośrednio uzyskane z naturalnych źródeł bywają dużo skuteczniejsze, niż wyprodukowane sztucznie, dlatego minerały i pierwiastki śladowe uzyskane z Wielkiego Jeziora Słonego są tak wysoko cenione.

D01266

Opis

ISBN:
8594195600913

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Krople minerały

50 ml

Oryginalny preparat z niską zawartością sodu, wyprodukowany metodą naturalnego stężania solarnego. Ważne minerały i pierwiastki śladowe są niezbędne dla szeregu codziennych procesów biochemicznych i fizjologicznych, które są podstawą naszego zdrowia. Pomagają w formowaniu i utrzymaniu kości, pracy mięśni, przenoszeniu impulsów nerwowych, oraz uczestniczą w przemianie energii.

Napisz swoją opinię