• -26,00 zł
Nazarejczyk
  • Nazarejczyk

Nazarejczyk

Eugenio ZolliNazarejczyk Eugenia Zolliego – to najważniejsza książka nawróconego naczelnego rabina Rzymu, którą pisał jeszcze jako wyznawca judaizmu.

46,00 zł
20,00 zł Zniżka 26,00 zł
Brutto

Najniższa cena produktu 20,00 zł z dnia 03.02.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

W magazynie

Ilość

 

Bezpieczne Płatności dzięki PayPal i Dotpay

 

Darmowa dostawa od 129 złotych

 

Jesteśmy Dla Was od poniedziałku do piątku 8:00-16:00


Autor - wybitny egzegeta - był postacią niezwykłą, cenionym w świecie profesorem - badaczem Biblii. Na skutek szczegółowych badań źródłowych, dochodzi do przekonania, że oczekiwanym Mesjaszem zapowiadanym przez żydowskich proroków był Jezus Chrystus. Daje temu wyraz w niniejszej publikacji, uznając, że Mesjasz to Bóg, Chrystus to Mesjasz, Chrystus to Bóg! Książka Zollego to niezapomniana intelektualna podróż przez karty Starego i Nowego Testamentu, prawdziwa uczta duchowa dla każdego.

 

Nazarejczyk to najważniejsze dzieło Zollego. Badając teksty źródłowe autor dochodzi do wniosku, że w Chrystusie wypełniają się starotestamentowe proroctwa Izraela. Nie byłoby to pewnie zaskakujące, gdyby nie fakt, że Eugenio Zolli przed przyjęciem sakramentu chrztu był rabinem Rzymu. A na chrzcie przyjął to właśnie imię jako dowód wdzięczności za ratowanie żydów przez Piusa XII (Eugenia Pacellego), tego samego którego współcześni oskarżają, że był „papieżem Hitlera”.

K00673

Opis

ISBN:
9788376730448
Okładka:
miękka
Wymiary:
145x205
Ilość stron:
344

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

NazarejczykNazarejczyk Eugenia Zolliego – to najważniejsza książka nawróconego naczelnego rabina Rzymu, którą pisał jeszcze jako wyznawca judaizmu.

Napisz swoją opinię