• -14,90 zł
  • Obecnie brak na stanie
Małżeńskie temperamenty

Małżeńskie temperamenty

  • Okładka : miękka
  • Wymiary : 140x202 mm
  • Ilość stron : 136


Twoja żona doprowadza cię czasem do pasji? Zastanawiasz się, jak mogłaś poślubić takiego flegmatyka? Macie różne temperamenty, jesteście jak ogień i woda? Wiedza o temperamentach pomaga w lepszym rozumieniu siebie nawzajem. Dzięki temu zamiast złościć się na siebie, możecie po prostu bardziej się kochać.

5,00 zł 19,90 zł

Najniższa cena produktu 5,00 zł z dnia 25.03.2023

Obecnie brak na stanie
Darmowa wysyłka od 129,00 zł

Książka zawiera przykłady zdarzeń z życia małżeństw, w których ujawniły się różnice w temperamentach, a także proste ćwiczenie, które może pomóc w rozpoznaniu dyspozycji swojej osobowości przez każdego. Może zainspirować czytelników do poszukania przykładów różnic i podobieństw temperamentów w swoim własnym życiu i pomóc im w lepszym rozumieniu siebie nawzajem we własnym małżeństwie.
Jedni z nas są bardziej wojowniczy, inni - ugodowi. Jedni z nas lubią prowadzić towarzyski tryb życia, inni preferują samotność. Wiedza o temperamentach może nam pomóc w lepszym rozumieniu siebie nawzajem, a w konsekwencji może nam pomóc bardziej kochać siebie nawzajem.

JERZY GRZYBOWSKI, doktor geografii, redaktor naczelny „Misjonarza”, współzałożyciel i główny odpowiedzialny za ruch rekolekcyjny Spotkania Małżeńskie, żonaty, ma dwie córki, mieszka w Warszawie, autor wielu książek i artykułów o tematyce małżeńskiej i rodzinnej.

Polcamy także:
Małżeńskie drogowskazy Jerzy Grzybowski
Małżeństwo i rodzina według Biblii 
Szczęśliwe małżeństwo. 101 prostych wskazówek dla szukających bliskościM0941

Opis

Okładka
miękka
Wymiary
140x202 mm
Ilość stron
136
Dodaj opinię dla tego produktu
Loading...