• -2,00 zł
Syrop sosnowy na miodzie wielokwiatowym

Syrop sosnowy na miodzie

Syrop sosnowy jest jednym z najstarszych preparatów stosowanych na łagodzenie jak i zwalczanie uporczywych objawów przeziębienia, infekcji dróg oddechowych, anginy, grypy oraz kaszlu. Zawarte w młodych pędach sosny olejki eteryczne, udrażniają nos wspomagając oddychanie. Wykazuje własności antybakteryjne oraz wykrztuśne. Szczególnie skuteczny na suchy i uporczywy kaszel.

19,90 zł 21,90 zł

Najniższa cena produktu 19,90 zł z dnia 29.09.2023

Darmowa wysyłka od 129,00 zł

250 ml

Syrop sosnowy jest jednym z najstarszych preparatów stosowanych na łagodzenie jak i zwalczanie uporczywych objawów przeziębienia, infekcji dróg oddechowych, anginiy, grypy oraz kaszlu. Zawarte w młodych pędach sosny olejki eteryczne, udrażniają nos wspomagając oddychanie. Witamina C, węglowodany oraz sole mineralne, wspomagają układ odpornościowy całego organizmu. Syrop sosnowy wykazuje własności antybakteryjne oraz wykrztuśne. Szczególnie dobrze sprawdza się przy suchym i uporczywym kaszlu.

STOSOWANIE: 3 – 4 razy dziennie wypijać łyżeczkę syropu. Równie dobrze można rozpuszczać go w letniej herbacie lub wodzie, co szczególnie zalecane jest przy podawaniu go dzieciom.

Produkt czysto naturalny. Nie zawiera żadnych konserwantów, barwników jak i substancji aromatyzujących. Syrop wyprodukowano z dodatkiem miodu wielokwiatowego. Zawarte w miodzie enzymy, stanowią swoistego rodzaju naturalny katalizator, wspomagający przyswajanie cennych składników.

Syrop sosnowy najczęściej utożsamiany jest z preparatem, który stosujemy w przypadku wystąpienia dolegliwości chorobowych. Rzadko kiedy zdajemy sobie sprawę z faktu, że równie dobrze można go stosować kiedy jesteśmy zupełnie zdrowi. Dodany do ciepłej herbaty, wyjątkowo skutecznie dodaje jej wyjątkowego charakteru, równocześnie wzmacniając właściwości obronne organizmu.

D01397
Loading...