• -10,00 zł
Miód świętej Hildegardy

Miód świętej Hildegardy

  • Waga : 400g/200ml

400 g 

Miód rzepakowy z wszewłogą górską - zielem św. Hildegardy z Bingen49,90 zł 59,90 zł

Najniższa cena produktu 49,90 zł z dnia 26.09.2023

Ostatnie sztuki w magazynie
Darmowa wysyłka od 129,00 zł

Najcenniejsze ziele Św. Hildegardy z Bingen. Oczyszcza organizm, odtruwa i rozgrzewa. Wzmacnia, pobudza krążenie, działa napotnie a także przeciwnowotworowo.

Wszewłoga górska jest nazywana również ziołem św. Hildegardy, która w średniowieczu uchodziła za autorytet w dziedzinie ziołolecznictwa. Przez lata kierowała klasztorem benedyktyńskim, gdzie zajmowała się chorymi. Uważała, że wszewłoga jest cenniejsza niż złoto. Jej znanym powiedzeniem było: „Kto dobrze oczyszcza, ten dobrze leczy”. Chodziło jej przede wszystkim o pozbycie się patogenów chorobotwórczych z jelit.

Po latach badań przez współczesnych botaników, teorie  św. Hildegardy potwierdziły się, a w 2012 roku Benedykt XVI ogłosił ją doktorem kościoła. Do przygotowania prozdrowotnych specyfików wykorzystuje się korzeń rośliny. Jego regularne stosowanie pozwala nie tylko udrożnić jelita, ale przede wszystkim odbudować kosmki jelitowe. Preparaty z wszewłogi pobudzają trawienie, metabolizm oraz działają wykrztuśnie.

Ogólne oczyszczenie organizmu poprawia samopoczucie oraz wygląd skóry i włosów. Jej właściwości moczopędne, przeciwreumatyczne i rozkurczowe mają zbawienny wpływ w przypadku leczenia kamicy nerkowej, dny moczanowej, czy reumatyzmu. Wyciąg z korzenia pobudza krążenie krwi, zwiększa libido, działa rozgrzewająco i wspiera prawidłowe działanie wątroby.D01056

Opis

Waga
400g/200ml
Loading...