Lensivit™

Lensivit™

  • EAN : 4260328550618

60 kapsułek

Zawiera składniki, które działają synergistycznie, a ich dobór jest ukierunkowany na osiągnięcie konkretnego celu metabolicznego. Jest to nowy sposób suplementacji, który pozwala na osiągnięcie lepszych rezultatów przy mniejszych dawkach poszczególnych składników.

121,90 zł

Najniższa cena produktu 121,90 zł z dnia 26.09.2023

Darmowa wysyłka od 129,00 zł

Oczy, aby  moc pełnić swoje funkcje, wymagają szczególnie optymalnego zaopatrzenia w witaminy i inne mikroskładniki odżywcze. Postrzeganie światła i przekazywanie bodźców jest niewyobrażalne np. bez beta-karotenu (witaminy A). Cynk i inne pierwiastki śladowe są niezbędne do fizjologicznej pracy siatkówki. Zaopatrzenie oka w ten pierwiastek śladowy znacznie spada u starszych osób i może być skorelowane z występowaniem zwyrodnienia plamki żółtej. Mikroskładniki odżywcze są ważne również dla funkcji nerwu wzrokowego, mięśni rzęskowych, naczyń krwionośnych. Witaminy C i E chronią komórki przed stresem oksydacyjnym.

Lensivit™ to specjalny program zdrowia dr Ratha, który wspiera zdrowie oczu i naturalną funkcję widzenia. W skład programu wchodzą określone witaminy, pierwiastki śladowe i aktywne biologicznie ekstrakty roślinne, które m.in. chronią oczy przed stresem oksydacyjnym i zapewniają utrzymanie optymalnej zdolności widzenia. Skład programu został opracowany w badawczym Instytucie dr Ratha i starannie dobrany pod kątem działania na narząd wzroku.  

D01427

Opis

EAN
4260328550618
Loading...