Książki

Książki

Pokazano 1-9 z 2880 pozycji

Aktywne filtry

 • -40,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Biblia Komiks - wydanie II...

PRZEDSPRZEDAŻ - WYSYŁKA PO 29.05.2021

W nowej poszerzonej wersji bestsellerowego wydania Biblii Komiks znajdziemy dodatkowe 80 stron przygód biblijnych bohaterów. Nowe opowieści zachęcają do jeszcze lepszego zrozumienia historii zbawienia i postaci, które odmieniły losy wielu narodów i świata.

99,90 zł 59,90 zł -40,00 zł
 • -5,00 zł
 • Nowy
W magazynie

7 darów Ducha Świętego

Dlaczego jest siedem darów Ducha Świętego? Co one tak naprawdę w nas sprawiają? Jak je pielęgnować? Jak się o nie modlić?

19,90 zł 14,90 zł -5,00 zł
 • -2,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Sztuka życia bez ściemy

Czy bliskości da się nauczyć? Co to znaczy być przyzwoitym? Dlaczego czasem trudno nie być antyklerykałem? Gdzie jest Bóg, kiedy nasi bliscy cierpią? Czy eutanazja może być alternatywą dla cierpienia?

Odpowiedzi na te oraz setki innych pytań, które znajdujemy w nieznanych tekstach księdza Kaczkowskiego, uczą nas żyć w zgodzie z samym sobą i z nadzieją patrzeć w przyszłość.

42,99 zł 40,99 zł -2,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Modlitwa Ofiara i Pokuta...

Prawdziwy pokarm dla duszy, zawierający 582 modlitwy, w tym 28 koronek, 27 litanii, 56 aktów poświęcenia i aktów ofiarowania, 23 nowenny, 146 aktów strzelistych, 343 rad, praktycznych wskazówek i pouczeń dotyczących życia duchowego, 291 obietnic danych z Nieba.  Umieszczone zostały słowa podziękowania Ojca Św. Jana Pawła II. Oprawa twarda, skóropodobna, grzbiet szyty.

48,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Cierpienie dla Jezusa

Boże pouczenia o duszach-ofiarach

Niezwykłe obrazy i pouczenia zanotowała włoska mistyczka z przełomu wieków, Maria Valtorta. Doświadczona ogromem cierpienia, które przyjęła z poddaniem się Bogu jako dusza-ofiara, została wynagrodzona - za wierne dźwiganie swego krzyża z miłości do Chrystusa - łaską niezwykłych wizji i bogatych w treść dyktand.

26,90 zł
 • Nowy
W magazynie

Św. Katarzyna Laboure i...

Z książki dowiesz się o objawieniach maryjnych, jakie miały miejsce w 1830 roku w kaplicy Sióstr Miłosierdzia w Paryżu (Rue du Bac).  Cudowny Medalik który stał się narzędziem Bożego działania przez niezliczone uzdrowienia i nawrócenia. Dowiesz się zatem, że w centrum jego przesłania znajduje się Chrystus - Światłość świata, i jego Kościół, ale także o roli Maryi w zbawczej misji Syna.

18,50 zł
 • -2,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Oczyszczanie organizmu

Poradnik zawiera kompletne jadłospisy wraz z przepisami oraz szczegółową charakterystyką wybranych diet oczyszczających organizm. Wśród opisanych planów odżywiania znalazły się diety Ornisha, DASH, SIRT, śródziemnomorska, bogatoresztkowa, ketogeniczna oraz post leczniczy.

29,95 zł 27,95 zł -2,00 zł