Modlitewniki

Modlitewniki

Modlitewniki

Pokazano 1-9 z 149 pozycji

Aktywne filtry

Męski modlitewnik
  • -2,00 zł
  • Nowy
Obecnie brak na stanie

Męski Modlitewnik

Męski Modlitewnik ma każdego dnia pomóc męskiej stronie odnaleźć wspaniałą drogę życia. Każdy dzień zawiera wartość, cytat, konkret i modlitwę, a także proste zadanie do wykonania. Modlitewnik promuje codzienną, organiczną pracę nad sobą, budowanie relacji z Bogiem Ojcem, a także jedność, poczucie braterstwa, wykuwanie charakteru.

29,90 zł 27,90 zł -2,00 zł
  • Nowy
W magazynie

Modlitewnik. Św. Michał...

Trudno o lepszego orędownika w zmaganiu z przeciwnościami niż Michał Archanioł. Znany jest z tego, że broni w walce z szatanem, pokusami, ale warto go wzywać za każdym razem, gdy czujemy się w niebezpieczeństwie z powodu jakiegoś zła – czy to takiego, które przychodzi z zewnątrz, czy też tego, które rodzi się w naszym sercu.

9,90 zł
  • -3,00 zł
  • Nowy
Obecnie brak na stanie

9 wtorków na cześć naszego...

Autor proponuje poświęcenie dziewięciu kolejnych wtorków naszemu Aniołowi Stróżowi, by podziękować mu za wszystkie dobrodziejstwa i gorliwiej prosić o jego opiekę. W trakcie tego nabożeństwa -odmawiając modlitwy zebrane w książce, uczestnicząc we Mszy Świętej i przyjmując Komunię Świętą - zbliżymy serce do naszego niebieskiego opiekuna i odkryjemy jego błogosławioną obecność w naszym życiu.

24,90 zł 21,90 zł -3,00 zł
Różaniec z modlitwą o uzdrowienie
  • Nowy
Obecnie brak na stanie

Różaniec. Modlitwa o...

Różaniec z modlitwą o uzdrowienie to rozważania połączone z głęboką refleksją nad darem, który Bóg w takiej obfitości ofiaruje każdemu człowiekowi.

13,90 zł
Święty Archanioł Michał. Modlitewnik
  • Nowy
Obecnie brak na stanie

Święty Michał Archanioł....

Św. Michał Archanioł to symbol walki z szatanem i to jemu przyznawane jest pierwszeństwo w hierarchii anielskiej. Jest przewodnikiem dusz. Jest też opiekunem Kościoła i niebiańskim lekarzem zdolnym do uleczenia wszelkich chorób.

W modlitewniku można znaleźć: modlitwy Świętego Michał, modlitwy za jego wstawiennictwem, życiorys Świętego, anegdotki na Jego temat i wybrane myśli.

19,90 zł
Różaniec z Matką Bożą Częstochowską
  • Nowy
Obecnie brak na stanie

Różaniec z Matką Bożą...

Z jasnogórskiego wzgórza, szczególnie w dni maryjnych uroczystości, płynęły i wciąż płyną słowa najważniejszych przewodników duchowych Kościoła. Słowa inspirujące do ciągłego wpatrywania się w oblicze Czarnej Madonny, która z miłością spogląda na Swojego Syna. Publikacja poza rozważaniami prezentuje zarys historii częstochowskiego sanktuarium, Cudownego Obrazu oraz apelu jasnogórskiego.

14,90 zł
Modlitewnik bizantyjski
  • -7,00 zł
Obecnie brak na stanie

Modlitewnik bizantyjski

Modlitewnik zawiera teksty świętych: Efrema Syryjczyka, Makarego Egipskiego, Bazylego Wielkiego, Jana Chryzostoma i innych wybitnych mistrzów życia duchowego.

Treść modlitewnika została ułożona zgodnie z cyklami nabożeństw bizantyjskich: dobowy, tygodniowy, roczny. Jest także cykl ośmiu tonów, czyli melodii liturgicznych, które począwszy od Wielkanocy, następują kolejno po sobie.

39,90 zł 32,90 zł -7,00 zł
  • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Wenanty Katarzyniec....

Modlitwa czyni cuda. Modlitewnik Ojca Wenantego Katarzyńca zawiera modlitwy i akty strzeliste ułożone przez Sługę Bożego, modlitwy w różnych potrzebach, w których okazał się on pomocny oraz modlitwy metropolity przemyskiego, abpa Adama Szala odmawiane przez niego przy grobie o. Wenantego.

24,90 zł 21,90 zł -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Modlitewnik. Za Ojczyznę

Warto przypomnieć słynną przepowiednię męczennika dotyczącą odrodzenia Polski, i przemówienie papieża Jana Pawła II o znakach prorockich związanych ze św. Andrzejem Bobolą i jego wyjątkowej roli opiekuna Ojczyzny. Modlitewnik Za Ojczyznę zawiera wybrane modlitwy, m.in. za polską społeczność, o wsparcie dla Ojczyzny, o wytrwałość w wierze, o śmierć szczęśliwą.

9,90 zł