Filtruj według

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 48,00 zł

Wydawca:

Wydawca:

Modlitewniki

Modlitewniki

Modlitewniki

Pokazano 1-9 z 62 pozycji

Aktywne filtry

W krzyżu zbawienie
  • -2,00 zł
  • Nowy
Obecnie brak na stanie

W Krzyżu zbawienie....

W modlitewniku pasyjnym znajdziesz: rozważania Drogi krzyżowej, modlitwy na każdą niedzielę Wielkiego Postu, rozmyślania o Męce Pańskiej, litanie pasyjne oraz wiele przepięknych, głęboko teologicznych modlitw ułatwiających przeżycie okresu Wielkiego Postu.

29,90 zł 27,90 zł -2,00 zł
Po co nam spowiedź
  • Nowy
Obecnie brak na stanie

Po co nam spowiedź?

Czy musimy spowiadać się przed księdzem? Co zrobić, gdy spowiednik nas nie zrozumie lub zrani? Jak radzić sobie ze zniechęceniem? Jaka jest różnica między psychoterapią a spowiedzią? Dariusz Piórkowski SJ odpowiada na wiele trudnych pytań dotyczących spowiedzi. Wyjaśnia, jak ważny wpływ ma ten sakrament na nasze życie, jego jakość i dojrzałość, zwłaszcza gdy przeżywamy kryzys wiary.

36,90 zł
Modlitewnik do Trójcy Świętej
Obecnie brak na stanie

Modlitewnik do Trójcy Świętej

Przekazujemy w Państwa ręce ten modlitewnik, aby zachęcić do zgłębiania tajemnicy Trójcy Świętej. Ruch Wspólnotowej Drogi Krzyżowej to inicjatywa zachęcająca do rozważania męki Zbawiciela w duchu jedności Trójcy Świętej przez cały rok. Zatrzymanie się pod krzyżem wraz z Matką Boga i modlitewna refleksja nad jednością Ojca i Syna w Duchu Świętym może pomóc w codziennym przemienianiu życia.

23,50 zł
Adoracje z Pismem Świętym
  • -1,00 zł
Obecnie brak na stanie

Adoracje z Pismem Świętym

Klęcząc przed Najświętszym Sakramentem, chcemy wyrazić pełnię swojego uwielbienia, wdzięczności i zaufania do Boga. Adoracje to wspaniała pomoc dla wszystkich, którzy chcą pięknymi słowami wyrazić, co czują w sercu. Atutem książki jest możliwość prowadzenia adoracji w oparciu o wskazany fragment Pisma Świętego.

19,90 zł 18,90 zł -1,00 zł
Męski modlitewnik
  • -2,00 zł
Obecnie brak na stanie

Męski Modlitewnik

Męski Modlitewnik ma każdego dnia pomóc męskiej stronie odnaleźć wspaniałą drogę życia. Każdy dzień zawiera wartość, cytat, konkret i modlitwę, a także proste zadanie do wykonania. Modlitewnik promuje codzienną, organiczną pracę nad sobą, budowanie relacji z Bogiem Ojcem, a także jedność, poczucie braterstwa, wykuwanie charakteru.

29,90 zł 27,90 zł -2,00 zł
  • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

9 wtorków na cześć naszego...

Autor proponuje poświęcenie dziewięciu kolejnych wtorków naszemu Aniołowi Stróżowi, by podziękować mu za wszystkie dobrodziejstwa i gorliwiej prosić o jego opiekę. W trakcie tego nabożeństwa -odmawiając modlitwy zebrane w książce, uczestnicząc we Mszy Świętej i przyjmując Komunię Świętą - zbliżymy serce do naszego niebieskiego opiekuna i odkryjemy jego błogosławioną obecność w naszym życiu.

24,90 zł 21,90 zł -3,00 zł