Modlitewniki

Modlitewniki

Modlitewniki

Pokazano 1-9 z 165 pozycji

Aktywne filtry

 • Nowy
W magazynie

Modlitewnik św. Hildegardy....

Recepta świętej Hildegardy na „dobre i zdrowe życie” jest prosta: modlitwa i szukanie woli Bożej dla swojego życia, nadzieja zakorzeniona w Bożej obietnicy zbawienia i radość pochodząca od Ducha Świętego.

Książeczka zawiera modlitwy do świętej i krótkie fragmenty jej rozważań.

4,99 zł
 • -0,99 zł
 • Nowy
W magazynie

Tajemnica szczęścia....

Modlitewnik zawiera słynny zbiór modlitw świętej Brygidy Wielkiej Tajemnice szczęścia, krótką biografię Świętej, litanię, modlitwy do świętej i fragmenty jej objawień.

4,99 zł 4,00 zł -0,99 zł
 • Nowy
W magazynie

Krzyż naszą ucieczką

Książeczka do nabożeństwa "Krzyż naszą ucieczką" wydana przez oo. Cystersów w Mogile. Tradycyjny modlitewnik zawiera podstawowe modlitwy, teksty liturgii Mszy świętej, modlitwy. W książeczce znajduje się bogaty wybór  litanii I nabożeństw. Dodatkową zaletą jest duża czcionka, która ułatwi korzystanie z modlitewnika osobom starszym czy słabiej widzącym.

29,90 zł
 • -2,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Exsultate Deo - śpiewnik...

Organiści, muzycy kościelni i wszyscy, dla którzy dbają o piękno liturgii, znajdą w nim szeroki wybór melodii części stałych Mszy Świętej, psalmów, pieśni na poszczególne okresy roku liturgicznego oraz hymny i pieśni okolicznościowe. Autorka pisze, iż "muzyka powinna jeszcze bardziej podkreślać charakter liturgii, uwzględniać wrażliwość naszych czasów i tradycje muzyczne różnych regionów.

44,90 zł 42,90 zł -2,00 zł
 • -1,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Modlitwy w trudnościach....

Problemy finansowe mogą przytrafić się każdemu. Na szczęście z pomocą przychodzi nam wielu świętych. Obok znanych postaci, takich jak św. Józef czy św. Juda Tadeusz, w modlitewniku pojawiają się też mniej popularni orędownicy, np. św. Filomena, św. Josemaría Escrivá oraz sługa Boży o. Wenanty Katarzyniec.

6,99 zł 5,99 zł -1,00 zł
 • -1,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Modlitwy w trudnościach....

Człowiek wierzący może być osamotniony, ale tak naprawdę nigdy nie jest sam. Towarzyszy mu Chrystus i Matka Boża, a także święci – św. Józef, św. Zyta, św. Antoni czy aniołowe. W modlitewniku znajdują się też prośby o dobrych przyjaciół oraz modlitwy dla wdowców i osób przeżywających samotność w małżeństwie.

6,99 zł 5,99 zł -1,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Modlitwa Ofiara i Pokuta...

Prawdziwy pokarm dla duszy, zawierający 582 modlitwy, w tym 28 koronek, 27 litanii, 56 aktów poświęcenia i aktów ofiarowania, 23 nowenny, 146 aktów strzelistych, 343 rad, praktycznych wskazówek i pouczeń dotyczących życia duchowego, 291 obietnic danych z Nieba.  Umieszczone zostały słowa podziękowania Ojca Św. Jana Pawła II. Oprawa twarda, skóropodobna, grzbiet szyty.

48,00 zł
 • -0,99 zł
W magazynie

Modlitewnik św. Józef....

„O święty Józefie, okaż się ojcem także i nam, i prowadź nas na drodze życia.

Wyjednaj nam łaskę, miłosierdzie i odwagę, i broń nas od wszelkiego zła”.

(Patris corde Papież Franciszek)

4,99 zł 4,00 zł -0,99 zł