Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

 • 2,00 zł - 21,00 zł

Rok wydania:

Rok wydania:

Wydawca:

Wydawca:

Modlitewniki

Modlitewniki

Modlitewniki

Pokazano 1-9 z 164 pozycji

Aktywne filtry

Modlitewnik św. Andrzej Bobola
 • -5,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Modlitewnik św. Andrzej Bobola

Św. Andrzej Bobola w 2002 r. został ogłoszony przez Jana Pawła II patronem Polski. . Zginął w okrutnych cierpieniach z rąk Kozaków w 1657 roku, a jego ciało do dziś nie uległo rozkładowi i spoczywa w Kościele o.o. Jezuitów w Warszawie. Modlitewnik zawiera życiorys i świadectwa licznych cudów po jego śmierci oraz przepowiednie odzyskania niepodległości Polski.

24,90 zł 19,90 zł -5,00 zł
Modlitewnik na czas choroby i cierpienia
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Modlitewnik na czas choroby...

Często byłem i jestem świadkiem wielkiego ludzkiego cierpienia, nieszczęścia oraz wielu odejść do Pana. Jestem bezradny i pozostaje mi tylko modlitwa w kaplicy, sali szpitalnej, pokoju poradni czy też ciszy swojego mieszkania. Doświadczeniem cierpienia chcę podzielić się z Wami, przekazując Modlitewnik jako pomoc w spotkaniu z Panem w chorobie i cierpieniu Waszego życia.

14,90 zł
Zbawienie przyszło przez krzyż
 • -3,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Zbawienie przyszło przez krzyż

Ewangeliczne przekazy o Zmartwychwstaniu to jedyna droga do poznania najważniejszego cudu w dziejach ludzkości, fundamentu chrześcijańskiej wiary. Ksiądz profesor Edward Staniek odczytuje świadectwa zapisane w czterech ewangeliach i wyjaśnia trudne fragmenty.  Dzięki bogactwu ilustracji można wyobrazić sobie, jak wyglądało miejsce, w którym Chrystus odkupił wszystkich grzeszników.

39,90 zł 36,90 zł -3,00 zł
Sześć nabożeństw drogi krzyżowej
 • -1,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Sześć nabożeństw drogi...

Modlitewnik zawiera sześć rozważań drogi krzyżowej autorstwa ojców redemptorystów. Inspirowane Pismem Świętym i Tradycją Kościoła medytacje pasyjne są doskonałą pomocą w osobistym przeżywaniu tajemnicy Męki Chrystusa. Rozważania mogą być wykorzystane zarówno podczas nabożeństw drogi krzyżowej odprawianych w kościele w okresie Wielkiego Postu, jak i w czasie modlitwy osobistej.

19,90 zł 18,90 zł -1,00 zł
Modlitewnik do św. Szarbela.
 • -1,10 zł
 • Nowy
W magazynie

Modlitewnik do św....

Modlitewnik dla czcicieli św. Szarbela – znanego mistyka i cudotwórcy – zawiera jego krótką biografię, zbiór modlitw za jego wstawiennictwem, litanię, nowennę, koronkę i drogę krzyżową. Kieszonkowy format książki sprawia, że można ją mieć zawsze przy sobie i przyzywać pomocy św. Szarbela w każdej potrzebie.

 

6,00 zł 4,90 zł -1,10 zł
 • -1,10 zł
W magazynie

Krew Chrystusa cały świat...

PRZEDSPRZEDAŻ - WYSYŁKA PO 28.02.2022

Kult Krwi Chrystusa towarzyszył Kościołowi od samego początku istnienia, a w sposób szczególny wiąże się z relikwią, która według tradycji jest fragmentem płaszcza setnika, który przebił bok Jezusowi na krzyżu. Modlitewnik zawiera historię tego kultu oraz modlitwy, które przez stulecia narodziły się w Kościele.6,00 zł 4,90 zł -1,10 zł
Nowenna do MB Pompejańskiej
 • -1,10 zł
W magazynie

Nowenna do MB Pompejańskiej

Obraz Matki Boskiej w Dolinie Pompejańskiej słynie cudami i łaskami od 1876 r., a Nowenna pompejańska na cześć Matki Boskiej Różańcowej jest odmawiana przez rzesze wiernych. Jest to jedna z najbardziej skutecznych modlitw. Odmawianie jej z ufnością przemienia nasz umysł i serce, przyczyniając się do zmiany całego życia.

6,00 zł 4,90 zł -1,10 zł
Modlitewnik czcicieli świętej Rity
 • -1,00 zł
W magazynie

Modlitewnik czcicieli...

Modlitewnik jest wyjątkowym zbiorem modlitw dobranych tak, by najpełniej oddać duchowe przesłanie św. Rity, a także by w najpiękniejszy sposób wyrazić swoją ufność w jej niezwykłe pośrednictwo u Boga. Wszyscy, którzy czują szczególną więź z tą niezwykłą świętą, znajdą na kartach modlitewnika natchnienie do wyrażenia wdzięczności oraz ufności w orędownictwo św. Rity. 

19,90 zł 18,90 zł -1,00 zł
Wielkość świętego
 • -1,10 zł
Obecnie brak na stanie

Wielkość świętego Michała...

Swojej duchowej córce, Linie Fiorellini, ojciec Pio napisał: Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem. To zdanie stało się impulsem do przywrócenia światu zapomnianego dzieła, które po raz pierwszy trafia do rąk polskiego czytelnika. Dzieła, które pobłogosławił i rekomendował sam święty ojciec 

29,00 zł 27,90 zł -1,10 zł