Filtruj według

Cena

Cena

 • 17,00 zł - 35,00 zł

Rok wydania:

Rok wydania:

Wydawca:

Wydawca:

Albumy

Albumy

Albumy

Pokazano 1-9 z 203 pozycji

Aktywne filtry

 • -2,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Szydełko Obrusy serwetki...

Wspaniała propozycja dla wszystkich miłośników szydełkowania, którym marzy się pełna optymizmu feeria barw w zasięgu wzroku. Książka prezentuje blisko 30 soczyście kolorowych projektów serwetek, obrusów i dekoracji. Każdy wzór został dokładnie rozrysowany i opisany, a efekt końcowy uwieczniono na fotografii.

29,99 zł 27,99 zł -2,00 zł
 • -4,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Szycie jest łatwe

Osoby szyjące polecają ją sobie od lat.Każda krawcowa znajdzie tu informacje niezbędne do doskonalenia swoich umiejętności lub rozpoczęcia przygody z szyciem. Szycie jest łatwe to poradnik dla osób średnio- i bardzo zaawansowanych. Zawiera podstawy materiałoznawstwa i mnóstwo praktycznych porad, dzięki którym dopasujesz wykroje do konkretnych sylwetek.

49,90 zł 45,90 zł -4,00 zł
Duchowe pielgrzymowanie
 • -3,09 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Duchowe pielgrzymowanie....

Zjawisko pielgrzymowania jest prawie tak stare, jak historia ludzkości. W Kościele katolickim występują niemal od samych początków i do dziś mają trwałą pozycję w duszpasterstwie.

W książce przedstawiono tylko niewielką część ośrodków kultu. Opisano te najważniejsze i najczęściej odwiedzane. Całość wzbogacają barwne ilustracje.

49,99 zł 46,90 zł -3,09 zł
 • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Historia motoryzacji

Bogato ilustrowana książka-album prezentuje dzieje motoryzacji od czasów wynalezienia koła aż po futurystyczne wizje. Wśród podjętych przez autora tematów znajdują się: historia motoryzacji, wynalazki, wybitni konstruktorzy, pojazdy nietypowe, pracownie karoseryjne, styliści motoryzacyjni, trendy w motoryzacji, wpływ motoryzacji na życie człowieka, historia rozwoju dróg na świecie, i wiele innych.

99,95 zł 96,95 zł -3,00 zł
 • -3,00 zł
Obecnie brak na stanie

Historia polskich kolei

Mija prawie dwieście lat od czasu, gdy  kolej zaczęła zmieniać świat na lepsze. Książka Historia polskich kolei zabiera Czytelnika w podróż najważniejszymi polskimi liniami kolejowymi od chwili ich powstania aż po czasy współczesne. Zawiera także opisy najciekawszych lokomotyw, które przemierzały szlaki w zaborach rosyjskim, austriackim i pruskim oraz w niepodległej już Polsce.

99,95 zł 96,95 zł -3,00 zł
 • -10,00 zł
Obecnie brak na stanie

Sanktuaria polskie

Adam Bujak sfotografował aż 160 sanktuariów w przeróżnych regionach kraju. Nie są to oczywiście wszystkie obiekty, ale praca i tak jest potężna - oddaje zarówno stan, jak i jakość pobożności w Polsce. Towarzyszący fotografiom tekst znawcy tematyki kościelnej i pisarza Czesława Ryszki świetnie uzupełnia naszą wiedzę zarówno o idei sanktuariów, jak i o poszczególnych obiektach.

129,00 zł 119,00 zł -10,00 zł
 • -2,00 zł
Obecnie brak na stanie

Szkoła malowania dla...

Szkoła malowania to wyjątkowa książka dla początkujących i tych, którzy z malowaniem mieli już do czynienia, wciąż jednak dążą do perfekcji i chcą stale wzbogacać swoje doświadczenie. Marek Regner – rysownik, ilustrator, artysta malarz – z wprawą godną profesjonalisty płynnie prowadzi nas przez arkana sztuki malowania.

29,95 zł 27,95 zł -2,00 zł
 • -2,00 zł
Obecnie brak na stanie

Wina domowe. 100...

Książka zawiera ponad 100 sprawdzonych przepisów na wina wyrabiane tradycyjnymi metodami w domowym zaciszu, receptury na wina z owoców uprawianych w ogrodzie, a także z owoców leśnych i dziko rosnących, suszonych oraz mieszane. Ciekawym uzupełnieniem są receptury bazujące na miodzie, a także oryginalne ponad stuletnie przepisy z dawnych ksiąg kucharskich.

29,95 zł 27,95 zł -2,00 zł
 • -2,00 zł
Obecnie brak na stanie

Szkoła rysowania dla...

Od pustej kartki po gotową pracę

Szkoła rysowania to wyjątkowa książka dla początkujących oraz tych, którzy z rysowaniem mieli już do czynienia, wciąż jednak dążą do perfekcji i chcą stale wzbogacać swoje doświadczenie. Marek Regner – rysownik, ilustrator, artysta malarz – z wprawą godną profesjonalisty płynnie prowadzi nas przez arkana sztuki rysowania.

39,95 zł 37,95 zł -2,00 zł