KLUB PDP - PRAWDA  DOBRO  PIĘKNO

„Świat, w którym żyjemy, potrzebuje piękna, aby nie pogrążyć się w rozpaczy. Piękno, podobnie jak prawda, budzi radość w ludzkich sercach i jest cennym owocem, który trwa mimo upływu czasu, tworzy więź między pokoleniami i łączy je w jednomyślnym podziwie”. Te niezwykle aktualne i uniwersalne słowa skierowali do ludzi sztuki Ojcowie Soboru Watykańskiego II.

Można powiedzieć, że słowa te nie dotyczą tylko artystów, ale każdego człowieka. Wszyscy potrzebujemy bowiem piękna, prawdy i dobra. Potrzebujemy – jako ludzie - otaczać się tymi nieprzemijającymi wartościami, bo bez nich trudno żyć w pełni, trudno odkrywać swoje oblicze, trudno budować więzi z bliskimi, trudno być ludźmi. W szumie medialnym, który nas otacza, niełatwo jest jednak je odnaleźć. Zalewa nas ogrom informacji, z których część jest tylko ułudą, karykaturą piękna, dobra i prawdy.

W klubie PDP chcemy pomóc w odkrywaniu tych wartości obecnych w naszej kulturze, w selekcjonowaniu pozycji najcenniejszych. Chcemy wraz z Wami stworzyć przestrzeń, w której odnajdziecie drogę do poznania prawdy, zachwytu pięknem i szerzenia dobra. W końcu, jak pisał Fiodor Dostojewski, Piękno zbawi świat!


Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji.

Nasz telefon: +48 721 521 521
nasz e-mail: bok@klubpdp.pl

Przyjmowanie zamówień:
od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-15:00

Reklamacje prosimy zgłaszać:
od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-15:00

Loading...