Sklepy internetowe mogą przypominać supermarkety – przemierzamy wirtualne alejki, oglądając produkty w poszczególnych kategoriach niczym na regałach sklepowych. Dla tych, którzy przychodzą z gotową listą potrzeb, najważniejsze jest, by wszystko w tym sklepie było właściwie opisane i oznaczone, a zakupy przebiegły możliwie szybko. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sprostać tym oczekiwaniom. Nasza strona została zaprojektowana tak, aby każdy mógł bez trudu odnaleźć wszystko, czego potrzebuje, podążając wirtualnymi alejkami i regałami.

Wierzymy jednak, że w tej obszernej wirtualnej przestrzeni można stworzyć kameralną atmosferę, w której każdy klient będzie mógł liczyć na wysłuchanie, zrozumienie i potraktowanie jego potrzeb w sposób indywidualny. Na tych wszystkich, którzy nie czują się dobrze w supermarketach, bo mają niestandardowe lub niesprecyzowane oczekiwania albo po prostu lubią porozmawiać, dopytać i upewnić się, czy dany produkt jest na pewno tym, czego szukają, czeka nasz doradca.

Bardzo nam zależy na kontakcie z Wami, bo dzięki temu możemy Was poznać i lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby, a tym samym sprawić, że zakupy będą dla Was przyjemniejsze i bardziej satysfakcjonujące. Jeśli więc macie pytania dotyczące naszej oferty, sposobu dostawy czy płatności, albo potrzebujecie porady w wyborze produktów lub nie znaleźliście tych, których szukaliście, albo uważacie, że będziecie czuć się pewniej, jeśli ktoś pomoże Wam przejść przez proces zakupowy krok po kroku, albo zwyczajnie chcecie porozmawiać z przyjazną duszą… Po prostu skontaktujcie się z naszym doradcą.

Możecie to zrobić:

- telefonicznie: +48 721 521 521

- mailowo: doradca@klubpdp.pl

- przez poniższy formularz kontaktowy:

Loading...