Kategorie

Dla dzieci

Dla dzieci

Pokazano 1-9 z 170 pozycji

Aktywne filtry

Ania z Zielonego Wzgórza
 • -3,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Ania z Zielonego Wzgórza

Oto przepiękna opowieść, w której piegowata Ania z Zielonego Wzgórza prowadzi nas do zaczarowanych miejsc na Wyspie Księcia Edwarda w Kanadzie. Razem z Anią oglądamy jej czarodziejski świat pełen obrazów i czujemy zapach balsamicznej żywicy lasów, razem z nią wpadamy w zachwyt nad pięknem przyrody i przeżywamy magię jej wyobraźni. Cudowna książka wszechczasów o zwariowanej nastolatce.

49,90 zł 46,90 zł -3,00 zł
Bajki
 • Nowy
W magazynie

Bajki

Książka została przygotowana z myślą o rodzicach, którzy pragną przeczytać swoim dzieciom pełne wersje baśni, jak również o uczniach przerabiających utwory Charles'a Perraulta w szkole. Wybór zawiera najwartościowsze baśnie francuskiego pisarza w tym wszystkie bajki znajdujące się w najnowszej podstawie programowej MEN, do których odwołują się podręczniki szkolne.

15,90 zł
Umiem rysować zwierzęta
 • -3,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Umiem rysować zwierzęta

Dzięki niezwykle prostym instrukcjom autorstwa Joany Jesus nauczycie się, jak krok po kroku narysować aż 35 różnych zwierząt! Od lisa z trójkątną głową, przez kanciastego krokodyla z ogromną pełną zębów paszczą, aż po uśmiechniętą okrągłą rybę i wesołego kraba. Nie potrzebujecie nawet zeszytu, bo w książce zaplanowano specjalne miejsce na Twoje rysunki.

39,90 zł 36,90 zł -3,00 zł
Ćwiczenia na pogodę ducha.
 • -2,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Ćwiczenia na pogodę ducha.

Każdy z nas jest czasami smutny, zwłaszcza gdy sprawy nie układają się tak, jak tego chcieliśmy. Bywamy przygnębieni także dlatego, że zbytnio skupiamy się na myślach, które psują nam dobry humor. Dzięki Ćwiczeniom na pogodę ducha zaczniesz sobie radzić z uczuciem smutku, nauczysz się szczerze wyrażać swoje emocje i koncentrować na tym, co w twoim życiu pozytywne.

34,90 zł 32,90 zł -2,00 zł
Atlas rekordów świata
 • -4,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Atlas rekordów świata

Poznaj nadzwyczajne rośliny i zwierzęta, oszałamiające krajobrazy i niesamowite dzieła ludzkich rąk. Poczuj respekt przed najdłuższą burzą w historii, odważ się odwiedzić najgorętsze miejsce na świecie, udaj się z wyprawą do najgłębszego podziemnego miasta i poznaj niektóre z najszybszych, najgłośniejszych i najbardziej niebezpiecznych istot na Ziemi. 

89,90 zł 85,90 zł -4,00 zł
 • -3,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Nela i tajemnice świata

Tym razem wyruszycie z Nelą na poszukiwanie gibonów i lwów morskich, zobaczycie narodziny żółwików i pospacerujecie po dnie morza. Nela zaczęła podróżować po świecie i nagrywać filmy w wieku pięciu lat. Jej idolem jest Steve Irwin i tak jak on, Nela jest reporterem-podróżnikiem.

44,90 zł 41,90 zł -3,00 zł
Nela i tajemnice oceanów
 • -3,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

Nela i tajemnice oceanów

Zbadacie dno Morza Czerwonego, zanurkujecie w Oceanie Indyjskim, poszukacie rekinów, wąsatych skrzydlic oraz krów morskich, czyli diugoni. Poznacie nocne życie na rafie i staniecie oko w oko z rafowymi rekinami szarymi. Nela opowiada o pięknych miejscach, które poznała, i o fascynujących zwierzętach, które zobaczyła. 

44,90 zł 41,90 zł -3,00 zł
Dobra nasza! Polska przewodnik dla dzieci
 • -3,00 zł
 • Nowy
W magazynie

Dobra nasza! Polska...

Chcecie przepłynąć się podziemnym kanałem albo spojrzeć na stolicę z wysokości sokolego gniazda? Wolicie historie o świętych czy o diabłach i czarownicach? Interesują was rysie, wilki, żubry i niedźwiedzie? Jesteście gotowi na mumie i duchy? W tej książce znajdziecie opis ponad 60 takich miejsc wraz z podstawowymi informacjami praktycznymi. 

59,90 zł 56,90 zł -3,00 zł
 • Nowy
Obecnie brak na stanie

To właśnie Polki

Ta świetna, pięknie ilustrowana książka przedstawia 10 postaci wybitnych Polek, których dokonania powinny znać wszystkie polskie dzieci. Czy mała królowa Jadwiga lubiła się uczyć? Kim była Magdalena Bendzisławska? Gdzie urodziła się Emilia Plater? Czym zasłynęła Wanda Rutkiewicz? Co studiowała Irena Sendlerowa? 

22,90 zł