• -4,00 zł

Maryja ocala świat

Arda Roccalas
  • Okładka : miękka
  • Wymiary : 140 x 200 mm
  • Ilość stron : 400
  • ISBN : 978-83-7864-439-2

Sekrety objawień Matki Bożej w Ghiaie di Bonate.

45,90 zł 49,90 zł

Najniższa cena produktu 45,90 zł z dnia 29.05.2024

Ostatnie sztuki w magazynie
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
help_outlineZapytaj o produkt
Maryja ocala świat

Maryja ocala świat

Sekrety objawień Matki Bożej w Ghiaie di Bonate.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 4 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,00 zł .


account_circleWyślij do znajomego
Maryja ocala świat

Maryja ocala świat

Sekrety objawień Matki Bożej w Ghiaie di Bonate.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

W roku 1944 Matka Boża objawiła się siedmioletniej dziewczynce, Adelajdzie Roncalli, w Ghiaie di Bonate, w pobliżu Bergamo we Włoszech. Oprócz wezwań, jakie Maryja wygłosiła w czasie objawień, dotyczących pokoju, modlitwy i pokuty, w szczególny sposób skupiła się na znaczeniu i świętości rodziny. I właśnie z tego powodu otrzymała tam tytuł Królowej Rodziny. Aby upewnić się co do autentyczności wizji, w czasie całego cyklu objawień małą widzącą poddawano medycznym badaniom. Czasem jej oczy w niewyjaśniony sposób płonęły jasnością z powodu silnego blasku płynącego od Matki Bożej. Została również zbadana przez o. Agostina Gemellego, największego eksperta z zakresu psychologii dziecięcej, który doświadczenie widzącej uznał za autentyczne.

Podczas objawień Najświętszej Panny miało miejsce sześć cudów słońca, Maryja wygłosiła pięć proroctw - wszystkie spełniły się co do joty.

Na niebie ponad Ghiaie miały miejsce zdumiewające fenomeny słoneczne, widziane przez ponad trzysta pięćdziesiąt tysięcy osób. Matka Boża w Ghiaie udzieliła imponującej ilości łask. Naliczono ponad trzysta cudownych uzdrowień z rozmaitych chorób - od epilepsji po paraliż, od zapalenia kręgosłupa po nowotwór. Byli tam niewidomi, którzy odzyskali wzrok, niemi, którzy odzyskali mowę, ludzie dotknięci głuchotą, którzy znów zaczęli słyszeć. Maryja naprawdę zatrzymała się w Ghiaie.

W 13 objawieniach, jakie miały miejsce od 13 maja 1944, pośrodku szaleństwa II wojny światowej, wzywała nas do wyboru rzeczy prostej, rewolucyjnej i o wielkiej mocy zbawczej: świętości w rodzinie, bowiem celem objawień w Bonate jest bez wątpienia ukazanie wierzącym wagi rodziny i jej duchowej roli. Poprzez zbawienie rodziny, która w ostatnich dziesięcioleciach przeżywa największy kryzys w swych dziejach, Miłosierdzie Boże pragnie ocalić ludzkość. Od ocalenia rodziny zależy ocalenie ludzkości.

 

 

Arda Roccalas
K05016

Opis

Okładka
miękka
Wymiary
140 x 200 mm
Ilość stron
400
ISBN
978-83-7864-439-2

Komentarze

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt

Loading...