• -2,00 zł
Walka duchowa

Walka duchowa i rozeznawanie duchowe

  • ISBN : 978-83-6685-922-7
  • Okładka : miękka
  • Wymiary : 130 x 200 mm
  • Ilość stron : 136

Dan Burke przypomina, że walka o nasze dusze jest nieunikniona. Za swojego przewodnika w walce duchowej bierze św. Ignacego. W przystępny sposób pokazuje drogi budowania jedności z Chrystusem oraz pomaga odróżnić podszepty Złego od głosu Boga. Wyjaśnia nauki wielkich mistyków, tłumaczy, co zrobić, aby wygrać bitwę, zbliżyć się do Chrystusa i osiągnąć spokój, który może przynieść tylko On sam.

22,90 zł 24,90 zł

Najniższa cena produktu 22,90 zł z dnia 27.03.2023

Darmowa wysyłka od 129,00 zł

Dan Burke przypomina, że walka o nasze dusze jest nieunikniona. Za swojego przewodnika w walce duchowej bierze św. Ignacego. Odwołując się do jego reguł rozeznawania duchowego, w bardzo przystępny sposób pokazuje drogi budowania jedności z Chrystusem oraz pomaga odróżnić podszepty Złego od głosu Boga.

Podręcznik walki duchowej Dana Burke’a nauczy cię:

jak rozpoznawać negatywne myśli i czynić je posłusznymi Jezusowi,

jak demaskować wpływ Szatana na nasze życie zgodnie z nauką św. Ignacego Loyoli,

jak rozróżniać dobre i złe duchy,

czym jest paradygmat wspinaczki i pięć kroków do świętości,

jak porzucić grzech i powrócić do Boga.

 

Pokonaj zło w swoim życiu i stań się prawdziwym Bożym wojownikiem!

 

We współczesnym świecie, w którym zło miesza się z dobrem, a manipulacja z prawdą, chrześcijanie potrzebują niezawodnych przewodników życia duchowego. Oparte na Tradycji Kościoła katolickiego i ukazujące metody przezwyciężania zagrożeń duchowych, są one zachętą do walki. Dzieło Dana Burke’a jest dla mnie światłem pośród mroków duchowych, dzięki któremu „moc w słabości się doskonali”. Z całego serca polecam!

Przemysław Janiszewski kanał „Moc w słabości”

 

Książka Dana Burke’a przypomina nam o toczącej się walce o zbawienie naszych dusz. Autor wyjaśnia nauki wielkich mistyków, tłumaczy, co należy zrobić, aby wygrać bitwę, zbliżyć się do Chrystusa oraz osiągnąć spokój, który może przynieść tylko On sam. Polecam tę pozycję każdemu, kto jest gotowy na dojrzewanie w świętości.

kard. Gerhard Muller, były prefekt Kongregacji Nauki Wiary

K04109

Opis

ISBN
978-83-6685-922-7
Okładka
miękka
Wymiary
130 x 200 mm
Ilość stron
136
Dodaj opinię dla tego produktu
Loading...