Mazidła

Mazidła

Mazidła

Pokazano 1-9 z 42 pozycji

Aktywne filtry

  • -2,00 zł
  • Nowy
Obecnie brak na stanie

Korzeń żywokostu na okłady...

Użyty zewnętrznie bardzo szybko wchłania się przez skórę właściwą, przez co przyśpiesza odbudowę zniszczonych komórek. Wyjątkowo wysoka zawartość allantoiny powoduje szybkie zrastanie się kości uszkodzonych w wyniku urazów. W postaci masy korzenia szczególnie polecany w świeżych skręceniach, zwichnięciach i stłuczeniach. Ponadto działa znieczulająco oraz ściągająco.

24,90 zł 22,90 zł -2,00 zł
Żywokost lekarski na wosku pszczelim
  • -2,00 zł
  • Nowy
Obecnie brak na stanie

Żywokost lekarski na wosku...

Żywokost stosowany jest do odbudowy skóry oraz kości. Użyty zewnętrznie bardzo szybko wchłania się przez skórę właściwą, przez co przyśpiesza odbudowę zniszczonych komórek. Wyjątkowo wysoka zawartość allantoiny powoduje szybkie zrastanie się kości uszkodzonych w wyniku urazów. Niezastąpiony w skręceniach, zwichnięciach i stłuczeniach.

24,90 zł 22,90 zł -2,00 zł
Oliwka z kwiatu dziurawca
  • -2,00 zł
  • Nowy
Obecnie brak na stanie

Oliwka z kwiatu dziurawca...

Oliwka z kwiatu dziurawca znajduje zastosowanie jako substancja o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Stosuje się ją przy mięśniobólach lędźwiowych, bólach pleców, reumatyzmie, rwie kulszowej, owrzodzeniach żylakowych, jak i odbudowie tarczy dysku. Ponadto działa rozluźniająco. Już po kilku minutach od zastosowania, zaczyna działać rozgrzewająco.

24,90 zł 22,90 zł -2,00 zł
Czarci pazur z konopiami
  • -1,00 zł
W magazynie

Czarci pazur z konopiami

250 ml

- właściwości przeciwzapalne

- na dolegliwości reumatyczne

- na bóle mięśni

Wyjątkowy balsam ziołowy, wyprodukowany z korzenia czarciego pazura i ekstraktów roślinnych z dodatkiem rutyny. Przy bólach stawów, mięśni i kręgosłupa, lub w dolegliwościach reumatycznych, obrzęku i rwie kulszowej. 

34,90 zł 33,90 zł -1,00 zł
Franciszkańska maść pielgrzyma
W magazynie

Franciszkańska maść pielgrzyma

Maść pielgrzyma to preparat przeznaczony do pielęgnacji suchej i zmęczonej skóry. Przez pielgrzymów i osoby spędzające wiele czasu w pozycji stojącej stosowana głównie jako maść do stóp. Dzięki zawartości ekstraktu z mięty usuwa zmęczenie, chłodzi, relaksuje.

21,90 zł
Obecnie brak na stanie

Żylako żel

Unikalny żel do masowania zawierający składniki aktywne kasztanowca, przeznaczony dla osób z dolegliwościami związanymi z żylakami. Składniki żelu zwiększają elastyczność ścianek naczyń krwionośnych oraz szybkość krążenia, poprawiają przepływ żylny i zmniejszają obrzęk. Zioła zawarte w produkcie pielęgnują skórę podczas kuperozy, której objawami jest obecność małych naczyń krwionośnych w skórze. 

21,90 zł
Aloe vera żel
W magazynie

Aloe Vera żel

Do pielęgnacji każdego typu skóry, w tym wrażliwej. Do stosowania przy nadmiernej suchości, w celu nawilżenia cery tłustej i trądzikowej. Może być aplikowany przy oparzeniach, w tym oparzeniach słonecznych, ukąszeniach owadów, alergicznych reakcjach skóry, podrażnieniach czy odleżynach.

33,90 zł
Franciszkański krem do twarzy
Obecnie brak na stanie

Franciszkański krem do twarzy

50 g

To krem pielęgnacyjny przeznaczony do nawilżania, regeneracji oraz wygładzania i odżywiania skóry twarzy. Bazuje na wielu drogocennych składnikach aktywnych, które za sprawą swojego synergicznego działania zapewniają optymalną skuteczność. Zastosowane do produkcji kremu składniki mają pochodzenie naturalne.

29,90 zł
Proftin zel do stóp i paznokci
Obecnie brak na stanie

Proftin-żel do stóp i paznokci

10 g

-usuwa objawy infekcji grzybiczych stóp i paznokci

-łagodzi podrażnienia związane z infekcjami grzybiczymi

-wzmacnia rozdwajające się i łamliwe paznokcie

-przyspiesza wzrost silnej płytki paznokciowej

-odżywia płytkę paznokciową

32,90 zł