• -4,10 zł
Dół

Dół

  • ISBN : 978-83-6029-773-5
  • Okładka : twarda
  • Wymiary : 145 x 205 mm
  • Ilość stron : 320

Dół to spojrzenie Łysiaka na "tu i teraz" i wyciągnięcie przez niego istotnych wniosków z tego, co widzi, co czyta i co słyszy. Autor analizuje współczesny świat, jego poprawność polityczną i lewicowy zjazd w dół. Tłumaczy tendencje i uzmysławia fakty, na co dzień umykające naszej percepcji.  Wieszczy nadejście ciężkich czasów pozbawionych spoiwa, jakim jest wiara i rodzina.

44,90 zł 49,00 zł

Najniższa cena produktu 44,90 zł z dnia 02.06.2023

Darmowa wysyłka od 129,00 zł

Nowa książka Waldemara Łysiaka, będąca wszechstronną analizą etycznego upadku współczesnej cywilizacji zachodniej, spowodowanego przez politpoprawność i lewacki pseudoliberalizm.

Waldemar Łysiak to pisarz wyjątkowy. Jak chyba nikt w Polsce potrafi, poprzez kontekst historyczny, wyciągać wnioski dotyczące współczesności Najjaśniejszej Rzeczypospolitej oraz całej Europy, i tak bardzo precyzyjnie, a przede wszystkim pasjonująco opowiadać o najważniejszych aspektach życia państw, narodów i pojedynczych ludzi. "Dół" to najnowsza książka Łysiaka, opowiadająca szerzej o całej cywilizacji i drodze, po której zmierza.

 

Historyczna i bibliofilska pasja, gruntowne wykształcenie (Łysiak jest doktorantem Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej oraz absolwentem historii sztuki na Uniwersytecie Rzymskim) pozwalają mu na głębsze i pełniejsze spojrzenie na czasy, w jakich żyjemy. Kontekst historyczny to także niebagatelna sprawa, bowiem, jak mówią mędrcy, wszystko już było, a idee społeczne jedynie zmieniają epokowy przyodziewek.

 

"Dół" to spojrzenie Łysiaka na "tu i teraz" i wyciągnięcie przez niego istotnych wniosków z tego, co widzi, co czyta i co słyszy. To perfekcyjne opisanie teraźniejszości dokonane okiem i piórem bystrego obserwatora i zdolnego pisarza.

 

Waldemar Łysiak z niezwykłą erudycją, błyskotliwością i z pisarskim pazurem analizuje współczesny świat, jego poprawność polityczną i lewicowy zjazd w dół. Tłumaczy tendencje i uzmysławia pewne fakty, na co dzień umykające naszej percepcji. Dostrzegając upadek norm moralnych, wieszczy nadejście ciężkich czasów pozbawionych spoiwa, jakim jest wiara i rodzina.

 

Waldemar Łysiak to pisarz o ultraprawicowych poglądach, jednak w swojej analizie zdaje się odkładać je na bok, robiąc to, co zawsze było jedną z jego najmocniejszych stron. Podpiera się bibliografią i cytatami, które czasami lepiej niż on sam opowiadają o świecie. "Dół" to kawał doskonałej, pisarskiej roboty, niezwykłej, prawie magnetycznej.

 

Waldemar Łysiak zasłynął takimi powieściami, jak "Szachista", "Flet z mandragory" czy "Stulecie kłamców". Wszystkie są godne polecenia

 

K04127

Opis

ISBN
978-83-6029-773-5
Okładka
twarda
Wymiary
145 x 205 mm
Ilość stron
320
Dodaj opinię dla tego produktu
Loading...