• -2,00 zł
W Niebie

W Niebie. Opowiadania nie z tej ziemi

  • ISBN : 978-83-7485-440-5
  • Okładka : miękka
  • Wymiary : 115 x 185 mm

Jak jest w niebie? To wielka tajemnica, którą każdy wierzący chciałby odkryć. Ale czy nie wyobrażamy sobie nieba już teraz? Czy będzie jak w rajskim ogrodzie? Czy spotkamy swoich bliskich? Opowiadania nie z tej ziemi zostały zainspirowane widokiem zagubionego człowieka naszych czasów, który nie potrafi określić sensu i celu swojego życia. Autor z dystansem i humorem zaprasza do wędrówki.

22,90 zł 24,90 zł

Najniższa cena produktu 22,90 zł z dnia 27.03.2023

Darmowa wysyłka od 129,00 zł

Jak jest w niebie? To wielka tajemnica, którą każdy wierzący chciałby odkryć, gdy zakończą się jego ziemskie dni. Ale czy nie wyobrażamy sobie nieba już teraz? Jak tam będzie? Czy będzie jak w rajskim ogrodzie? Czy spotkamy swoich bliskich? A może wreszcie poznamy ulubionych świętych? Czy będą tacy, jakimi ich sobie wyobrażamy?

Opowiadania nie z tej ziemi zostały zainspirowane widokiem zagubionego człowieka naszych czasów, który nie potrafi określić sensu i celu swojego życia. A przecież dla każdego chrześcijanina tym celem jest właśnie niebo. Autor, z pewną dozą dystansu i poczucia humoru, zaprasza do intrygującej wędrówki.

Jerzy Szyran – franciszkanin, doktor teologii. Jest wykładowcą teologii moralnej i cenzorem kościelnym książek i treści religijnych. Jest autorem wielu publikacji naukowych i popularyzatorskich z zakresu teologii moralnej. Prowadzi stronę internetową szyran.franciszkanie.pl. W wydawnictwie Bratni Zew wydał Muszę być świętym jak największym. Model doskonałości według Regulaminu życia św. Maksymiliana Marii Kolbego, Traktat o modlitwie Jezusowej, Notatki różańcowe, Piąta droga. W poszukiwaniu własnej duchowości oraz Spotkanie przez okno. Kontemplacja ikony Chrystusa Pantokratora.

K04781

Opis

ISBN
978-83-7485-440-5
Okładka
miękka
Wymiary
115 x 185 mm
Dodaj opinię dla tego produktu
Loading...