• -2,00 zł
Sekret Medjugorie

Sekret Medjugorie

Dorota Szczerba
  • Okładka : miękka
  • Wymiary : 142 x 202 mm
  • Ilość stron : 368
  • ISBN : 978-83-2771-922-5

3Klucz do poznania tajemnicy Medjugorie

34,90 zł 36,90 zł

Najniższa cena produktu 34,90 zł z dnia 16.07.2024

Darmowa wysyłka od 149,00 zł
help_outlineZapytaj o produkt
Sekret Medjugorie

Sekret Medjugorie

3Klucz do poznania tajemnicy Medjugorie

Akceptuję zasady polityki prywatności  

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 3 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,50 zł .


account_circleWyślij do znajomego
Sekret Medjugorie

Sekret Medjugorie

3Klucz do poznania tajemnicy Medjugorie

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Ci, którzy tu przyjeżdżają, odkrywają coś wyjątkowego: (…) otoczenie, atmosferę pokoju, wyciszenia, ukojenia serca. Pielgrzymi odnajdują tu na nowo lub odkrywają po raz pierwszy sakralny wymiar swego życia.

abp Henryk Hoser, specjalny wysłannik Ojca Świętego Franciszka do Medjugorie

Jeden z największych fenomenów religijnych naszych czasów. Zjawisko wzbudzające skrajne emocje. Każdego roku przybywają tu miliony pielgrzymów. Co ich przyciąga? Co sprawia, że to miejsce jest tak wyjątkowe?

Szukając odpowiedzi na te pytania, Dorota Szczerba odsłania historie skryte pod medialnym szumem. Pokazuje z bliska ludzi, którzy tworzą Medjugorie – zarówno tych, którzy doświadczają objawień, jak i zwykłych pielgrzymów, których życie zmieniło się pod wpływem spotkania z Gospą. Ich przeżycia konfrontuje z wynikami badań naukowych oraz stanowiskiem Kościoła. Przede wszystkim jednak odkrywa, jak ważne dla dzisiejszego człowieka są pokój i nadzieja, które można odnaleźć w małej hercegowińskiej miejscowości.

Dorota Szczerba jest teologiem, tłumaczką, autorką książek z zakresu duchowości. Medjugorie poznaje od ponad dwudziestu lat. W tym drugim, poszerzonym wydaniu książki, opublikowanym w 40. rocznicę objawień, przygląda się działalności abp. Hosera, planom rozwoju parafii oraz wpływowi pandemii na popularność tego miejsca.

Dorota Szczerba
K04030

Opis

Okładka
miękka
Wymiary
142 x 202 mm
Ilość stron
368
ISBN
978-83-2771-922-5

Komentarze

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt

Loading...